Wzorniki.eu
Kategorie blog
Sprawdź Promocje
Monitor EIZO FlexScan EV2490-WT
Monitor EIZO FlexScan EV2490-WT

1 597,00 zł

Cena regularna: 1 997,00 zł

Najniższa cena: 1 997,00 zł
szt.
Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Chmura tagów
Wzornik Pantone Color Bridge: Najlepszy przyjaciel grafika?
Wzornik Pantone Color Bridge: Najlepszy przyjaciel grafika?

Wzornik Pantone Color Bridge: Najlepszy przyjaciel grafika?

Wzornik Pantone Color Bridge to nasze najbardziej wszechstronne narzędzie z całej gamy wzorników Pantone – Jest tym dla grafika komputerowego, czym jest szwajcarski scyzoryk dla wojskowego. Być może teraz zadajesz Sobie pytanie: „Jeśli mam już wzornik Pantone Formula Guide, to dlaczego miałbym potrzebować jeszcze Color Bridge-a?” Podczas gdy wzornik Formula Guide doskonale nadaje się do inspiracji kolorami, specyfikacji i weryfikacji, Color Bridge jest jak posiadanie tajnej broni, która pomaga zobaczyć i odkryć wszystkie sposoby, w jakie można odtworzyć kolor Solid Pantone nie tylko w druku ale także w przestrzeni cyfrowej.

Pantone Color Bridge


PORÓWNAJ KOLORY SOLID PANTONE Z ICH ODPOWIEDNIKAMI W CMYKu

W czasach, gdy firmy i klienci są bardziej niż kiedykolwiek świadomi kosztów, ważne jest, aby mieć możliwość zaproponowania klientom także tańszych w druku rozwiązań. Podstawową funkcją wzornika Pantone Color Bridge jest zaprezentowanie, najbliższego i najdokładniejszego odpowiednika w druku 4 kolorowym CMYK dla każdego koloru solid Pantone. Dzięki wzornikowi Pantone Color Bridge będziesz wiedział, kiedy dopuszczalne jest zastosowanie w projekcie tańszego druku procesowego, a kiedy będziesz musiał użyć koloru solid Pantone aby nie stracić na jakości koloru i zachować końcowy i oczekiwany efekt pracy.

Pantone Color Bridge 

Z lewej: strona w wzorniku Formula Guide. Z prawej: strona w wzorniku Color Bridge


WARTOŚCI KOLORÓW SOLID PANTONE NA POTRZEBY PROJEKTÓW CYFROWYCH

Jedną z najbardziej lubianych przez użytkowników wzorników Color Bridge właściwości jest opisanie każdego pojedynczego koloru solid Pantone wartościami sRGB i HTML/Hex. Takie rozwiązanie, zapewnia Ci kompleksową wiedzę na temat kolorów solid Pantone i umozliwia jak najlepsze odwzorowanie tego jednego koloru na wszystkich warstwach identyfikacji wizualnej Twojego klienta, począwszy od wizytówek a skończywszy na stronie www i aplikacji mobilnej.


PANTONE LIGHTING INDICATOR

Kolejną, nieco ukryta i pomijaną cechą wzornika Color Bridge jest dodany na końcu wzornika pasek z testem oświetlenia, Pantone Lighting Indicator. Wszyscy wiemy, że właściwe oświetlenie to klucz do poprawnej oceny barw i kolorów. A co jeśli akurat na spotkanie z klientem nie możesz zabrać komory oświetleniowej albo podręcznego właściwego źródła światła? Jak sprawdzić czy światło zastane w sali konferencyjnej albo w innym pomieszczeniu jest właściwe lub niewłaściwe? Z pomoca przychodzi właśnie ostatnia strona w wzorniku Color Bridge zawierająca wskażnik oświetlenia. Zasada działania jest bardzo prosta, kiedy dwia brązowe paski idealnie do siebie pasują, masz pewność że barwa światła padajacego na tę stronę jest właściwa i zgodna ze standardem D50. Natomiast jeśli dwa paski się od siebie różnią, musisz poszukać lepszych warunków.

Pantone Lighting Indicator

Wzorzec Pantone Lighting Indicator występuje także jako oddzielny produkt w formie naklejek do przyklejania na wydruk/proofa


Wzornik Pantone Color Bridge występuje w 2 wariantach podłoża na którym został wyprodukowany i w 3 opcjach możliwych do zakupu. Możesz kupić pojedynczy wzornik wykonany na papierze powlekanym lub niepowlekanym albo jak zestaw powlekany + niepowlekany.

[product id="2018, 2020"]

 

Pełna oferta wzorników Pantone dla grafików i druku dostępna jest tu: https://wzorniki.eu/wzorniki-pantone

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl