Profesjonalny monitor 4K UHD
Monitor BENQ SW271C - 27 cali | 4K
Monitor BENQ SW271C - 27 cali | 4K
6 995,00 zł
szt.
Monitor EIZO FlexScan EV3895-WT
Monitor EIZO FlexScan EV3895-WT
8 145,00 zł
szt.
Aktualnie w promocji
Monitor EIZO FlexScan EV2480-BK
Monitor EIZO FlexScan EV2480-BK
1 945,00 zł 1 449,00 zł
szt.
Producenci
Reklamacje i zwroty

Zwroty w Wzorniki.eu

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy od umowy zawartej na odległość:

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

- pisemnie na adres: P.H. WIT, 03-194 Warszawa, Konwaliowa 7

- w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: wzorniki@wzorniki.eu

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Reklamacje w Wzorniki.eu

  • Klient będący Konsumentem może wedle swojego wyboru skorzystać z uprawnień gwarancyjnych, bądź też uprawnień z tytułu rękojmi.
  • Sprzedawca wyłącza odpowiedzialność z tytułu rękojmi wobec Przedsiębiorców.
  • W przypadku zgłoszenia reklamacji towaru prosimy o przesłanie wiadomości na adres wzorniki@wzorniki.eu z dopiskiem reklamacje, wraz z datą i opisem okoliczności powstania nieprawidłowości oraz żądaniem klienta co do sposobu jej naprawienia.
  • Reklamacje rozpatrywane będą do 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania zgłoszenia reklamacyjnego lub odebrania przez nas przesyłki z reklamowanym towarem.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl