Wzorniki.eu

Darmowa dostawa od 499 zł

Profesjonalny monitor 4K UHD
Monitor Asus ProArt PA279CV | 27 cali | 4K | sRGB
Monitor Asus ProArt PA279CV | 27 cali | 4K | sRGB

2 599,00 zł

szt.
Monitor EIZO FlexScan EV2740X-WT | 4K UHD
Monitor EIZO FlexScan EV2740X-WT | 4K UHD

5 399,00 zł

szt.
Monitor EIZO FlexScan EV3895-WT
Monitor EIZO FlexScan EV3895-WT

8 095,00 zł

szt.
Sprawdź Promocje
Monitor EIZO FlexScan EV2495-WT
Monitor EIZO FlexScan EV2495-WT

2 449,00 zł

Cena regularna: 2 695,00 zł

Najniższa cena: 2 695,00 zł
szt.
Producenci
Firma

Przedsiębiorstwo Handlowe WIT

Firma WIT istnieje od czerwca 2012 roku i jest przedsiębiorstwem o zasięgu ogólnopolskim, z siedzibą w Warszawie, gdzie znajdują się magazyny naszej firmy oraz biuro obsługi klienta. Jesteśmy częścią grupy czterech firm, podzielonych ze względu na braże, działających niezależnie, ale mający wspólny biznesowy cel.

Nasz zespół to grupa kompetentnych i dynamicznych ludzi, którzy są otwarci i kontaktowi. Jesteśmy ukierunkowani na współpracę z klientem, chcemy być traktowani jako partnerzy i tak samo traktujemy klientów. Nasze podstawowe narzędzia pracy to przede wszystkim kontakt bezpośredni oraz serwisy internetowe: www.piksel-pro.pl oraz www.wzorniki.eu.

Jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań dla poligrafii, specjalizujemy się również w wdrożeniach systemów zarządzania barwą. Naszymi odbiorcami są drukarnie, agencje reklamowe, graficy, projektanci graficzni, fotografowie, architekci, filmowcy, każdy, kto ma związek z reprodukcją barwną.

Naszym celem jest aby firma WIT oraz podległe jej marki, Piksel-Pro.pl, Wzorniki.eu, były synonimem profesjonalnego podejścia do klienta, rzetelności i uczciwości, a nasza oferta konkurencyjna i dopasowana do szczególnych oczekiwań klienta.

Bezpłatne wsparcie techniczne, dostępność większości towarów w ciągu 24h oraz indywidualne podejście do każdego klienta sprawiają, że współpraca z nami będzie dla Państwa przyjemnością. Najwyższa jakość obsługi naszych Klientów jest dla nas sprawą priorytetową.

Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi dotyczące naszej oferty handlowej oraz obsługi.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Wzorniki.eu

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl