Wzorniki.eu
Profesjonalny monitor 4K UHD
Sprawdź Promocje
Calibrite ColorChecker Classic Mini + karta SD 64GB
Calibrite ColorChecker Classic Mini + karta SD 64GB

319,00 zł

Cena regularna: 349,00 zł

Najniższa cena: 349,00 zł
szt.
Producenci
Affinity Designer 2 - oprogramowanie dla macOS
Dostępność: Licencja elektroniczna
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 335,00 zł 335.00
ilość szt.
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: Affinity
Kod produktu: AFD2MAC

Opis

Affinity Designer 2 - program do grafiki wektorowej

Affinity Designer dla macOS

Program do grafiki i projektowania

Dostosowany do najnowszych technologii na Mac, Windows i iPad, Designer 2 ustanawia nowe normy w dziedzinie projektowania, stanowiąc realną alternatywę dla produktów Adobe. To prawdziwa innowacja w świecie projektowania.

Znakomita w swojej kategorii aplikacja do kreowania grafiki koncepcyjnej, projektów drukowanych, logotypów, ikon, projektów interfejsów, makiet i wielu innych. Oprogramowanie Affinity Designer już teraz jest wybierane przez tysiące profesjonalnych ilustratorów, projektantów stron www, twórców gier oraz innych reprezentantów sektorów kreatywnych.

 

nagradzany affinity designer 2

 

Najważniejsze cechy oprogramowania Affinity Designer:

Bezpośrednia praca, zero zbędnych dodatków, brak gadżetów. Po prostu klarowna aplikacja. Wszystkie niezbędne narzędzia, zaimplementowane w sposób, o którym zawsze marzyłeś. Narzędzie Affinity to odchudzony, profesjonalny koń pociągowy, zawsze wykonujący swoje zadanie.

Affinity Designer - program do grafiki wektorowej

 • Szybko i z wdziękiem — Designer od Serif skonstruowany jest, aby wydobyć moc najnowszego sprzętu komputerowego. Jest zwinny, responsywny i niezwykle płynny. Korzystanie z narzędzia Affinity Designer to sama przyjemność.

Oprogramowanie Affinity Designer 2

W Affinity projekty są bardzo złożone

Silnik aplikacji Designer 2 od Affinity zaprojektowany został do radzenia sobie z ogromnymi dokumentami. Gwarantuje to, że dodanie każdego wymaganego drobnego detalu do projektu nie spowolni twojego tempa pracy.

Affinity Designer 2 najbardziej precyzyjny program nie tylko do popularnych formatów

Twój czas, Twoja praca

 • Wektor czy raster, wybór należy do Ciebie — Jednym kliknięciem zmieniaj się między w pełni funkcjonalnymi obszarami roboczymi wektorowym i rastrowym. Dodaj teksturę pędzla rastrowego do swoich ilustracji, edytuj pojedyncze piksele na ikonach, maskuj i dodawaj ziarno do wyrazistych wektorów, zaznaczaj i przycinaj warstwy pikseli, i wiele więcej.
 • Stworzony z myślą o Twoim stylu pracy — Tysiące projektantów z różnych zakątków globu podzieliło się z nami swoimi wizjami idealnego programu do grafiki wektorowej. Te opinie są esencją oprogramowania Affinity. Twoje procesy kreatywne są istotne i zasługują na odpowiednią troskę. Dlatego aplikacja Affinity została skonstruowana, aby wspierać Cię w dążeniu do perfekcji w swoich projektach. Jej funkcje zawierają: giętkie narzędzia rysujące i edycyjne; innowacyjny panel warstw i inne.
 • Funkcje przyśpieszające pracę — Interfejs został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu optymalnej obsługi, byś mógł skoncentrować się na tworzeniu. Usprawnienia, jak "Wybierz to samo" czy "Wybierz obiekt", umożliwiają łatwe dopasowywanie atrybutów lub selekcjonowanie wszystkich obiektów danego typu dla łatwej edycji. Z kolei studyjne presety układu interfejsu umożliwiają zapisywanie preferowanych ustawień obszaru roboczego dla różnych zadań i proste przełączanie się między nimi.

Affinity Designer 2 podnosi poprzeczkę. Do twoich usług

Różne systemy, ta sama jakość i wydajność

 • Dla Windows, Mac i iPad — Niezależnie czy pracujesz na Windows, Mac czy iPad. W aplikacji Affinity Designer format pliku pozostaje taki sam.

Affinity Designer 2 to program do tworzenia grafiki wektorowej

 • Kontrola kolorów — W aplikacji od Affinity masz możliwość pracy w modelach przestrzeni barw RGB czy LAB, nawet do 32 bitów na kanał. Co więcej, oprogramowanie oferuje zaawansowane zarządzanie kolorami CMYK i profilami ICC.
 • Solidne narzędzia wektorowe — Affinity Designer oferuje bogaty zestaw narzędzi. Jest starannie zaprojektowany, by maksymalizować produktywność grafików, zachowując jednocześnie pełną precyzję geometrii.

Affinity Designer 2 ze swoją wydajnością zapewnia doskonałe rezultaty

 • Efektywne narzędzie konturowania — W Affinity Designer 2 z łatwością i sprawnie dodasz kontur do każdego obiektu. Możliwości ustawienia siatek i prowadnic są praktycznie nieograniczone. Czy to standardowy wzór siatki, czy pełna siatka izometryczna z wieloma płaszczyznami, masz pełną kontrolę nad odstępami, podziałami, obszarami wolnymi, kątami.
 • Powiększenie ponad milion razy — To jedna z wielu zalet naszego oprogramowania. W Affinity Designer od początku skonstruowaliśmy nasz silnik, aby operował z dokładnością zmiennoprzecinkową. Co to przekłada się w praktyce? Na milion procent powiększenia!
 • Nieograniczone przestrzenie kompozycyjne — Rozmieść wszystkie ekrany, strony, menu i inne składniki w jednym projekcie na dowolnej liczbie przestrzeni kompozycyjnych.

Affinity Designer 2 wymagania i obsługiwany system operacyjny

 • Powiązane symbole — Symbole umożliwiają dodawanie nieograniczonej liczby instancji tego samego obiektu bazowego w całym projekcie. Affinity Designer pozwala na edycję jednego z nich, a pozostałe zostaną natychmiastowo zaktualizowane. Symbole, informacje, wszystko w zasięgu ręki.
 • Podgląd w czasie rzeczywistym — Dostępny w naszej aplikacji podgląd pikselowy umożliwia kreowanie projektów doskonałych co do piksela. To narzędzie pozwala na prezentowanie wektorów w rozdzielczości standardowej oraz rozdzielczości siatkówkowej, oferując Ci pełny, bieżący widok projektów poszczególnych elementów przed ich eksportem.

Affinity Designer 2 oprogramowanie do grafiki

 • Typografia — Bez względu na to, czy pracujesz z tekstem artystycznym, czy z ramkami tekstowymi w tekście głównym. Affinity Designer umożliwia zastosowanie zaawansowanych technik stylizacyjnych i ligatur, z pełną kontrolą nad prowadzeniem, kerningiem, śledzeniem i innymi funkcjami. Wszystkie narzędzia typograficzne są na wyciągnięcie ręki.

Affinity Designer 2 tworzenie ilustracji wektorowych

 • Eksportowanie plików w Affinity Designer — W Affinity Designer, profesjonalny eksport plików do druku, wyświetlania na ekranie czy środowisk współpracy jest normą. Zaawansowana obsługa plików stanowi fundament technologicznych narzędzi zaimplementowanych w aplikacji Affinity Designer. Wspierane są wszystkie główne formaty plików graficznych i wektorowych, takie jak PDF/X4, EPS, SVG oraz PSD (w tym Adobe).

Affinity Designer 2 na mac, licencja wieczysta

Brak Subskrypcji tylko licencja wieczysta

 • Dostępny dla Windows lub Mac
 • Licencja komercyjna, wieczysta

Za program Affinity Designer płacisz raz. Licencja oprogramowania Affinity do grafiki wektorowej nie ma ograniczenia w czasie

Programy z linii Adobe dostępne są wyłącznie w subskrypcji. Natomiast rodzina programów Affinity oferowana jest w atrakcyjnej cenie w licencji wieczystej i do celów komercyjnych. Zapłacisz raz i korzystasz, kiedy tylko zechcesz. Możesz zainstalować aplikację na swoich urządzeniach i używać jej bez względu na to, ile czasu upłynęło od jej pierwszej instalacji. Programy Affinity są elastyczne i stanowią przystępną cenowo alternatywę dla programów Adobe.

 

affinity designer 2 mac logo

Wymagania systemowe programu Affinity:

MAC

 • Mac Pro, iMac, iMac Pro, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, Mac mini
 • Mac z Apple (M1/M2) lub Intel
 • 8GB RAM
 • macOS Sonoma 14, macOS Ventura 13, macOS Monterey 12, macOS Big Sur 11, macOS Catalina 10.15

Mogą Cię też zainteresować:

Opinie o produkcie (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać opinie. Moderujemy opinie. Wyświetlamy pozytywne i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl