Wzorniki.eu
Profesjonalny monitor 4K UHD
Monitor EIZO ColorEdge CS2740 | 6 lat gwarancji | skalibrowany
Monitor EIZO ColorEdge CS2740 | 6 lat gwarancji | skalibrowany

6 199,00 zł

Cena regularna: 6 995,00 zł

Najniższa cena: 6 920,00 zł
szt.
Sprawdź Promocje
Monitor NEC Multisync EA242F-BK ColorTuned | skalibrowany
Monitor NEC Multisync EA242F-BK ColorTuned | skalibrowany

1 699,00 zł

Cena regularna: 2 299,00 zł

Najniższa cena: 1 799,00 zł
szt.
Producenci
Affinity Designer 2 - oprogramowanie dla Windows
Dostępność: Licencja elektroniczna
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 357,00 zł 357.00
ilość szt.
Ocena: 4.47 (Ilość ocen: 0)
Producent: Affinity
Kod produktu: AFD2WIN

Opis

Affinity Designer 2 - program do grafiki wektorowej

Affinity Designer

Program do grafiki i projektowania

Zoptymalizowany pod kątem najnowszych technologii na komputerach Mac, Windows i tabletach iPad, aplikacja Designer 2 wyznacza nowe standardy w świecie projektowania i jest realną konkurencją dla produktów Adobe. To prawdziwa rewolucja w projektowaniu.

Najlepszy w swojej klasie aplikacja do tworzenia grafiki koncepcyjnej, projektów do druku, logo, ikon, projektów interfejsów, makiet i wielu innych. Już teraz stanowi produkt najczęściej wybierany przez tysiące profesjonalnych ilustratorów, projektantów stron internetowych, twórców gier i innych przedstawicieli branż kreatywnych.

 

nagradzany affinity designer 2

 

Najważniejsze cechy oprogramowania Affinity Designer:

Konkretna praca, żadnych niepotrzebnych dodatków, żadnych gadżetów. Po prostu czysta aplikacja. Wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, zaimplementowane w sposób, o jakim zawsze marzyłeś. Narzędzie Affinity to odciążony, pro-endowy koń roboczy, który zawsze wykona swoją pracę.

Affinity Designer - program do grafiki wektorowej

Szybko i pięknie — Designer ze stacji Affinity został stworzony, by korzystać z możliwości najnowszego sprzętu komputerowego. Jest żwawy, responsywny i niewiarygodnie płynny. Używanie narzędzia Affinity Designer to przyjemność.

Oprogramowanie Affinity Designer

W Affinity projekty są bardzo złożone

Silnik aplikacji Designer od Affinity został stworzony do obsługi olbrzymich dokumentów, dzięki czemu masz pewność, że dodanie wszelkich wymaganych drobnych szczegółów do projektu nie spowolni twojej pracy.

Affinity Designer najbardziej precyzyjny program nie tylko do popularnych formatów

Wektor czy raster, Ty decydujesz — Jednym kliknięciem przełączaj się między w pełni funkcjonalnymi obszarami roboczymi wektorowym i rastrowym. Dodawaj teksturę pędzla rastrowego do swoich ilustracji, edytuj pojedyncze piksele na ikonach, maskuj i dodawaj ziarno do wyrazistych wektorów, zaznaczaj i przycinaj warstwy pikseli i wiele więcej.

Opracowany dla Twojego sposobu pracy — Tysiące projektantów z całego świata powiedziało nam, jak powinien wyglądać ich wymarzony program do grafiki wektorowej. Wiedza ta stanowi rdzeń oprogramowania Affinity.

Twoje procesy twórcze są ważne i powinny być traktowane z należną starannością. Dlatego aplikacja została zaprojektowana tak, aby pomóc Ci w osiąganiu doskonałości w swojej pracy. Jego funkcje obejmują: elastyczne narzędzia do rysowania i edycji; innowacyjna paleta warstw i inne.

Funkcje oszczędzające czas — Interfejs użytkownika został stworzony z myślą o zapewnieniu jak najlepszej obsługi. Abyś mógł poświęcić więcej czasu na tworzenie. Usprawniające pracę narzędzia, takie jak „Wybierz to samo” i „Wybierz obiekt”, umożliwiają sprawne dopasowywanie atrybutów lub wybieranie wszystkich obiektów określonego typu w celu łatwej edycji. Natomiast studyjne ustawienia wstępne układu interfejsu użytkownika pozwalają zapisać ulubione ustawienia obszaru roboczego dla różnych zadań i łatwo się między nimi przełączać.

Affinity Designer 2 podnosi poprzeczkę. Do twoich usług

Na Windowsa, Maca i iPada — Niezależnie od tego, czy pracujesz w systemie Windows, na komputerze Mac czy na tablecie iPad. W aplikacji Designer format pliku jest dokładnie taki sam.

Affinity Designer program do tworzenia grafiki wektorowej

Kontrola barw — W aplikacji od Affinity możesz pracować w modelach przestrzeni barw RGB lub LAB, nawet do 32 bitów na kanał. Ponadto, oprogramowanie umożliwia kompleksowe zarządzanie kolorami CMYK i profilami ICC.

Niezawodne narzędzia wektorowe — Aplikacja Affinity Designer oferuje dużą liczbę narzędzi pieczołowicie opracowanych dla osiągnięcia wysokiej produktywności grafików, przy zachowaniu stuprocentowej dokładności geometrii.

Affinity Designer ze swoją wydajnością zapewnia doskonałe rezultaty

Wydajne narzędzie do konturowania — W Affinity szybko i sprawnie dodasz kontur do dowolnego obiektu. Opcje ustawiania siatek i prowadnic są niemal nieograniczone. Niezależnie od tego, czy chodzi o standardowy wzór siatki, czy też pełną siatkę izometryczną z wieloma płaszczyznami. Masz pełną kontrolę nad odstępami, podziałami, wolnymi przestrzeniami, kątami.

Powiększenie o ponad milion razy — W tym właśnie, między innymi, zawiera się moc naszego oprogramowania. W Affinity Designer od początku opracowaliśmy nasz silnik tak, aby działał z dokładnością zmiennoprzecinkową. Co to oznacza w praktyce? Milion procent powiększenia!

Nieograniczone obszary kompozycji — Rozmieszczaj wszystkie ekrany, strony, menu i inne elementy w pojedynczym projekcie na dowolnej liczbie obszarów kompozycji.

Affinity Designer system operacyjny

Symbole powiązania — Symbole pozwalają na dodawanie nieograniczonej liczby wystąpień tego samego obiektu bazowego w całym projekcie. Oprogramowanie Affinity Designer pozwala na edycję jednego z nich, a reszta zostanie natychmiast zaktualizowana. Symbole, informacje, wszystko pod ręką.

Podgląd na żywo — Podgląd pikselowy dostępny w naszej aplikacji pozwala na tworzenie projektów doskonałych co do piksela. Narzędzie to umożliwia wyświetlanie wektorów w rozdzielczości standardowej i rozdzielczości siatkówkowej, dając Ci pełen bieżący obraz projektów poszczególnych elementów przed eksportem.

Affinity Photo oprogramowanie do edycji

Typografia — Niezależnie od tego, czy pracujesz z tekstem artystycznym, czy też z ramkami tekstu wprowadzanymi do tekstu głównego. Oprogramowanie Affinity Designer pozwala na stosowanie zaawansowanych zabiegów stylizacyjnych i ligatury z pełną kontrolą nad prowadzeniem, kerningiem, śledzeniem i innymi funkcjami. Wszystkie narzędzia typograficzne są pod ręką.

Affinity Designer tworzenie ilustracji wektorowych

Eksport plików w Affinity Designer — W oprogramowaniu Affinity Designer profesjonalny eksport plików na potrzeby druku, wyświetlania na ekranie lub środowisk kolaboracyjnych to standard. Zaawansowana obsługa plików leży u podstaw narzędzi technologicznych zastosowanych w aplikacji Affinity Designer. Obsługiwane są wszystkie główne typy plików graficznych i wektorowych, w tym PDF/X4, EPS, SVG i PSD (także Adobe).

Affinity Designer na mac, licencja wieczysta

 

Brak Subskrypcji tylko licencja wieczysta

  • Dostępny dla Windows lub Mac
  • Licencja komercyjna, wieczysta

Za program Affinity Designer płacisz raz. Licencja oprogramowania Affinity do grafiki wektorowej nie ma ograniczenia w czasie

Programy z rodziny Adobe są dostępne tylko w subskrypcji. Rodzina programów Affinity dostępna jest w niskiej cenie w licencji wieczystej i do zastosowań komercyjnych. Płacisz raz i korzystasz kiedy chcesz. Oznacza to, że możesz zainstalować aplikację na wszystkich swoich urządzeniach i używać go niezależnie od tego, ile czasu minęło od jego pierwszej instalacji. Jak widzisz, Programy Affinity są elastyczne i oferują przystępną cenowo alternatywę dla programów Adobe bez ograniczeń czasowych lub licencyjnych.

 

affinity designer 2 win

Wymagania systemowe programu Affinity:

Windows:

  • Komputer klasy PC (64 bit) z myszką
  • Karta graficzna zgodna z DirectX 10
  • 8GB RAM
  • Windows® 11
  • Windows® 10 20H1 lub późniejszy

 

Mogą Cię też zainteresować:

Opinie o produkcie (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać opinie. Moderujemy opinie. Wyświetlamy pozytywne i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl