Wzorniki.eu
Kategorie blog
Sprawdź Promocje
PANTONE Portable Guide Studio - 8 wzorników | edycja 2023
PANTONE Portable Guide Studio - 8 wzorników | edycja 2023

4 599,00 zł

Cena regularna: 4 899,00 zł

Najniższa cena: 4 899,00 zł
szt.
Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Chmura tagów
Nowość: datacolor Spyder Checkr Video - wzorzec do wideo
Nowość: datacolor Spyder Checker Video - wzorzec do wideo

datacolor Spyder Checker Video - wzorzec do wideo

Spyder Checkr Video to wszechstronne narzędzie wszystko w jednym, które w znaczący sposób przyśpiesza pracę z wideo. Opatentowany przez firmę datacolor unikatowy wzór karty kolorów jest najbardziej kompleksowym rozwiązaniem tego typu z dostępnych na rynku. Dwu poziomowy wzór nasycenia (100% i 75%) pozwala zobaczyć w jaki sposób rejestrowane są wszystkie barwy a nie tylko kolory podstawowe i drugiego poziomu.

datacolor spyder checker video wzorzec do wideo

 

Referencyjny Wzór Barw

Spyder Checkr Video współpracuje z wektoroskopami, monitorami waveform i profesjonalnym oprogramowaniem do edycji wideo, takim jak DaVinci Resolve®, Adobe Premiere® i Final Cut Pro®. Wszystko po to aby zapewnić dokładności i spójności kolorów podczas filmowania z różnych kamer i obiektywów. Od momentu rozpoczęcia filowania po edycję, Spyder Checkr Video upraszcza i ułatwia korektę kolorów w postprodukcji. Teraz w wygodny i prosty sposób dopasujesz kolory między wieloma kombinacjami kamer i obiektywów.

 

spyder checkr video

 

Więcej Informacji o Barwie

Spyder Checkr Video to zaawansowany wzorzec kolorystyczny do korekcji barwnej. Zawiera wzorcowe punkty odniesienia do precyzyjnej kontroli kolorów. Spyder Checkr Video umożliwia zarządzanie kolorami od pierwszego ujęcia aż do końcowej korekcji.

 

korekta kolorów w filmie

 

Unikatowy Wzór Karty Kolorów

Unikalny wzór karty kolorów w Spyder Checkr Video dostarcza użytkownikowi więcej informacji o kolorach niż inne karty tego typu. Takie rozwiązania pozwala szybciej uzyskać dokładność i spójność barw. Nie ma znaczenia czy jesteś początkującym czy zaawansowanym użytkownikiem.

unikatowa karta kolorów

5 kart Oraz Etui

Spyder Checkr Video zawiera 5 kart wzorcowych o wysokim połysku: 2 rodzaje kart z wzorcami kolorów (tradycyjna karta kolorów + karta kolorów z opatentowanym układem barw), kartę skali szarości z 22-stopniowym gradientem, jednobarwną neutralną szarą kartę do balansu bieli i kartę do ustawiania ostrości.

 

5 kart i etui

 

Szerszy Gamut Kolorów

Karty o wysokim połysku pozwalają na wysokie nasycenie kolorów, szerszy gamut kolorów, a także łatwiejsze rozpoznawanie rozbłysków.

Idealny dla Szerokiej Gamy Użytkowników

Spyder Checkr Video to potężne narzędzie do „przechwytywania i edycji” dla każdego filmowca, który ceni swój czas. Narzędzie umożliwia spójny, przewidywalny i neutralny punkt wyjścia. Dzięki temu osiągniesz swój cel szybciej niż kiedykolwiek dotąd. Wzorzec zabierz ze sobą na każdy plan – zarówno w studio, jak i w plenerze. Szybko stanie się on Twoim kluczowym przenośnym narzędziem podczas filmowania i edycji.

 

spyder checkr video w davinci

 

Ergonomiczne Etui

Unikalnie zaprojektowane etui jest wygodnie i bezpiecznie mieści się w dłoni. Minimalizuje zmęczenie a także poprzez swój kształt zapobiega powstawaniu cieni palców podczas trzymania.

Co Otrzymujesz z Spyder Checker Video?

Pięć wymiennych, wysokopołyskowych kart do kalibracji kolorów wideo (4 z nich umieszczone są w etui, 1 karta dostarczana jest kartonowej kopercie):

 1. Unikatowa karta kolorów, zaprojektowana tak, aby dostarczyć dokładniejszej informacji o kolorze. Zawiera 12 pól kolorów w unikalnej konfiguracji z czarnym, szarym i białym polem w środku oraz 6 pól tonów skóry.
 2. Kartę skali szarości z gradientem, która zawiera dwa 11-stopniowe pola skali szarości oraz 3 szerokie pola koloru białego, czarnego i 50% szarości.
 3. Standardowo zaprojektowaną kartę kolorów (przydatną do pracy hybrydowej z fotografią), która zawiera 12 pól kolorów, 6 pól tonów skóry i pasek z szerszym polem koloru czarnego, białego i 50% szarości.
 4. Neutralną szarą kartę do ustawiania balansu bieli.
 5. Kartę z wzorcem ostrości, który ułatwi skupienie ostrości w centrum sceny lub na jej obrzeżach.

 

spydercheckr video

 

Dla kogo jest datacolor Spyder Checkr Video?

Rynek Spyder Checkr Video obejmuje profesjonalnych operatorów wideo, hybrydowych fotografów/operatorów wideo oraz twórców treści, którzy używają wideo w swojej pracy. Idealne zarówno dla użytkowników, którzy chcą szybkiego i łatwego sposobu na zapewnienie dokładności kolorów w ich filmach, jak i dla bardziej doświadczonych użytkowników w edycji wideo, którzy docenią obszerne informacje o kolorach dostarczane przez Spyder Checkr Video.

spydercheckr video dla foto i wideo

 

Nowe Podejście do Kontroli Kolorów

Spyder Checkr Video to karta wzorcowa kolorów używana z wektoroskopami wideo, monitorami waveform i profesjonalnym oprogramowaniem do edycji wideo, takim jak DaVinci Resolve®, Adobe Premiere® i Final Cut Pro®, aby zapewnić dokładność kolorów i ekspozycji. Spyder Checkr Video umożliwia użytkownikom kalibrację kolorów jednej lub więcej kombinacji kamer i obiektywów, co pomaga uzyskać prawidłowe kolory na początku nagrywania, a także usprawnia przepływ pracy w postprodukcji.

nowe podejście do kontroli kolorów

 

Unikatowa Wzorcowa Karta Kolorów

System Spyder Checkr Video zawiera unikatową kartę wzorcową, która zapewnia więcej informacji o kolorach. Gdy jest oglądana przez wektoroskop, karta generuje wzór odcieni w dwóch poziomach nasycenia, co pozwala zobaczyć, jak rejestrowane są wszystkie kolory, a nie tylko kolory podstawowe i drugiego poziomu.

unikatowa nowa karta kolorów spyderchecker video

 

Ergonomiczne Etui

Unikalny ergonomiczny kształt etui Spyder Checkr Video został specjalnie opracowany, aby zmniejszyć zmęczenie i poprawić obsługę podczas filmowania. Etui wygodnie i bezpiecznie leży w dłoni, zapobiegając rzucaniu cieni palców na karty, przez co minimalizuje błędy podczas korzystania.

ergonomiczne etui

 

Spyder Checkr Video - Przewaga

 • PRZENOŚNE - Kieszonkowe rozmiary i wytrzymałe, ochronne etui pozwalają na noszenie go w kieszeni lub torbie fotograficznej – zabierz go ze sobą gdziekolwiek idziesz!
 • ZROWNOWAŻONE - Karty wykonane są w 100% z bezkwasowej bawełny. Jest to odnawialny surowiec służący do produkcji papieru.
 • WYMIENNE - Karty mogą być wymieniane i/lub zamieniane na karty z Spyder Checkr Photo.
 • KOMPATYBILNE - Bezproblemowa integracja z oprogramowaniem firm trzecich: DaVinci Resolve®, Adobe Premiere® i Final Cut Pro®.

przewaga nad innymi

 

Spyder Checkr Video – podstawowe cechy i funkcje

Unikatowa karta Kolorów – Nowy wzór karty kolorów ułatwia zrozumienie korekcji kolorów przy użyciu wektoroskopów. Ta karta kolorów została opracowana dla przestrzeni kolorów Rec.709.

uikatowa karta kolorów

Nowy Diagram Wektoroskopu - Każdy kolor na nowej unikatowej karcie kolorów ma dwa pola o różnych poziomach nasycenia (75% i 100%). Dostosuj odcień i poziom nasycenia dla każdego koloru tak, aby pasowały do wyznaczonych pól.

nowy diagram wektoroskopu

Standardowa Karta Kolorów - Zawiera te same kolory co unikatowa karta kolorów lecz innym układzie.

standardowa karta kolorów

Tradycyjny Diagram Wektoroskopu - Tradycyjna karta kolorów generuje w wektoroskopie wzór „gwiazdy”. Przy czym dwa poziomy nasycenia znajdują się na jednej linii.

tradycyjny diagram wektoroskopu

Karta Skali Szarości - Karta została zaprojektowana w taki sposób, aby dostarczyć dokładnych punktów odniesienia zarówno dla poziomów ekspozycji, jak i kontrastu. Zawiera (2) 11-stopniowe paski skali szarości, błyszczącą biel (95%-98%), 50% szarość i czerń (5%-8%).

Karta skali szarości pomaga: dopasować ekspozycję i kontrast wielu kamer. Sprawia, że półtony takie, jak odcienie skóry są dokładnie przechwycone.

szara karta

Jak to działa Spyder Checkr Video w DaVinci Resolve?

 

 

Jak działa Spyder Checkr Video w Final Cut Pro?

 

datacolor Spyder Checkr Video - specyfikacja:

 • Wymiary: 122,1mm x 97,5mm x 13,4mm
 • Waga: 0,10kg
 • W zestawie: Etui, smyczka, 5 kart wzorcowych

datacolor spyder checkr video wymiary

 

datacolor Spyder Checker Video w naszym sklepie: https://wzorniki.eu/datacolor-spyder-checkr-video

[product id="2141"]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl