Wzorniki.eu
Profesjonalny monitor 4K UHD
Sprawdź Promocje
Affinity Designer 2 - oprogramowanie dla Windows
Affinity Designer 2 - oprogramowanie dla Windows

179,00 zł

Cena regularna: 335,00 zł

Najniższa cena: 349,00 zł
szt.
Producenci
Monitor EIZO FlexScan EV2740X-BK | 4K UHD
Dostępność: spodziewana dostawa
Wysyłka w: zapytaj o termin
Cena: 4 627,00 zł 4627.00
ilość szt.
Ocena: 4.6 (Ilość ocen: 0)
Producent: EIZO
Kod produktu: UMLEI27EV2740XBK

Opis

Monitor EIZO EV2740X serii FlexScan (kolor czarny) | 4K UHD | USB-C

27 calowy monitor Eizo FlexScan EV2740X-BK o rozdzielczości 4K UHD oferuje klarowny i ostry obraz z niespotykanym kontrastem maksymalnym wynoszącym 2000:1. Bogactwo portów wejścia i wyjścia, w tym złącze USB-C z funkcją zasilania maksymalną mocą 94W, zapewnia wszechstronność i ogromne możliwości podłączenia wielu urządzeń peryferyjnych w Twoim biurze. Monitor Eizo FlexScan EV2740X wyposażony jest w nową stopkę, która umożliwia regulacje wysokości w zakresie do 195mm, dzięki czemu z łatwością zmieścisz laptop pod monitorem Eizo i zbudujesz wydaje stanowisko dwu monitorowe.

monitor eizo ev2740x-bk 4k uhd

 

Efektywna praca na ekranie 4K UHD

Monitor Eizo EV2740X wyświetla rozdzielczość 4K (3840 x 2160 pikseli). Jest to cztery razy więcej informacji niż standardowy ekran Full HD (1920 x 1080 pikseli) i ponad dwa razy więcej niż ekrany WQHD (2560 x 1440 pikseli). Dzięki rozdzielczości 4K możesz wyświetlać więcej aplikacji jednocześnie na jednym ekranie, co znacznie redukuje potrzebę przewijania lub częstej zmiany okien.

 

monitor eizo ev2740x 4k uhd

 

Monitor Eizo EV2740X wyświetla detale w najdrobniejszych szczegółach

Ekran o przekątnej 27 cali i rozdzielczości 4K posiada gęstość pikseli na poziomie 163 ppi, co stanowi prawie dwukrotność w porównaniu do monitora Full HD o zbliżonych wymiarach ekranu. Ta imponująca gęstość pikseli sprawia, że nawet najmniejsze elementy, takie jak tekst czy ikony, są wyświetlane z niezwykłą precyzją i ostrością.

 

Monitor 4k UHD

 

Magia portu USB-C

Monitor FlexScan EV2740X posiada złącze USB typu C®, które umożliwia nie tylko wyświetlanie obrazu i odtwarzanie dźwięku, ale także przesyłanie danych, dostarczanie energii do podłączonych komputerów, a nawet przekazywanie sygnału sieciowego. Ta wszechstronna łączność znacznie ułatwia i przyspiesza proces podłączania laptopa, szczególnie gdy często zmieniasz miejsce pracy lub pracujesz zdalnie.

 

Monitor EIZO FlexScan EV2785 z portem USB-C i usb a

 

Zasilanie na wyciągnięcie ręki

Dzięki dostarczaniu zasilania o mocy do 94 watów przez złącze USB-C monitor EV2740X niezawodnie ładuje laptopy czy małe, kompaktowe komputery stacjonarne. Pozwala to na pozbycie się nieporęcznych zasilaczy laptopów, co z kolei przekłada się na lżejszą torbę i więcej miejsca na biurku.

 

eizo ev2740x zasila laptopa z mocą do 94W

 

Monitor Eizo FlexScan EV2740X zapewnia stałe połączenie z siecią firmową

Wiele współczesnych laptopów nie posiada dedykowanego portu LAN, dlatego monitor Eizo EV2740X jest wyposażony w szybki port LAN. Dzięki podłączeniu laptopa przez USB typu C uzyskujesz dostęp do sieci firmowej i internetu za pośrednictwem monitora. Umożliwia to prowadzenie bezproblemowych i szybkich wideokonferencji czy transferów danych.

 

ev2740x posiada szybki port LAN

 

Podłącz urządzenia peryferyjne bezpośrednio do monitora EV2740X

Większość z dzisiejszych laptopów jest zaprojektowanych tak, aby były cieńsze i lżejsze. Przez to są ograniczone w możliwości podłączenia urządzeń peryferyjnych. Wpięcie laptopa do ekranu za pomocą kabla USB-C otwiera dostęp do huba z trzema portami USB typu A i jednym portem USB typu C. Od teraz klawiaturę, myszkę czy kamerkę internetową podłączysz bezpośrednio do monitora.

 

dostęne porty USB do podłączenia urządzeń peryferyjnych w monitorze EIZO EV2740

 

W trosce o środowisko i przyszłe pokolenia

Monitor EV2740X jest wyrazem zaangażowania firmy EIZO w budowanie zrównoważonego społeczeństwa, które nie szkodzi środowisku ani nie marnuje cennych zasobów. Ponad 80% plastiku użytego do produkcji tego urządzenia pochodzi z recyklingu, co przyczynia się do zmniejszenia ilości odpadów i promuje ponowne wykorzystanie materiałów.

 

W EIZO EV2740X 80% plastików pochodzi z recyklingu

 

Łagodzenie wpływu na środowisko

Monitory FlexScan zmniejszają swoje oddziaływanie na środowisko poprzez rezygnację z plastiku i styropianu w opakowaniach. Produkty są bezpiecznie pakowane z wykorzystaniem formowanej pulpy, wykonanej z recyklingu kartonu i gazet, a kable są owijane papierem zamiast plastikowych toreb.

 

Pakowanie monitorów Eizo FlexScan bez dodatku plastiku i styropianu

 

Bez wysiłku oszczędzaj na zużyciu energii

Dostępna w ekranie EIZO EV2740X funkcja Auto EcoView automatycznie dostosowuje jasność ekranu do zmian oświetlenia otoczenia. Natomiast funkcja EcoView Optimizer 2 dostosowuje jasność w zależności od treści wyświetlanej na ekranie. Te autorskie technologie EcoView redukują zużycie energii nawet o 50%* w porównaniu do wyświetlania przy maksymalnej jasności.

*Typowe zużycie energii przy braku dostarczania energii przez USB.

 

funkcje redukujące zużycie energii dostęne w ev2740x

Certyfikat zrównoważonego rozwoju


Monitor FlexScan EV2740X posiada certyfikaty potwierdzające zgodność z globalnymi standardami zrównoważonego rozwoju, takimi jak TCO Certified Generation 9 i EnergyStar. Ponadto monitor zdobył najwyższą ocenę "Złoto" według EPEAT (Electronic Product Environmental Assessment Tool). Organizacje zainteresowane inwestycjami ESG (środowiskowe, społeczne i zarządzanie) lub SDGs mogą bez obaw nabywać monitor, aby spełnić wymagane wytyczne.

 

Certyfikaty

 Wszechstronna stopka

Zastosowana w monitorze EIZO nowa stopka ma bardzo szeroki zakres regulacji, obejmujący regulację wysokości, nachylenia, obrotu i rotacji do trybu portretowego. Pozwala to na idealne ustawienie ekranu, niezależnie od tego, czy siedzisz, czy stoisz przy biurku.

 

szeroki zakres regulacji położenia ekranu w EV2740X

 

195 milimetrów zakresu regulacji na wysokość

Laptop może swobodnie zmieścić się pod monitorem, gdy ekran jest ustawiony na maksymalną wysokość 195 mm. Pozwala to na korzystanie z kompaktowej konfiguracji wieloekranowej bez zajmowania cennego miejsca na biurku.

 

195 mm regulacji na wysokość

 

Szeroki wachlarz złącz i portów wejścia i wyjścia

Monitor FlexScan EV2740X jest wyposażony w złącza USB-C, DisplayPort i wejścia wideo HDMI®. Jest to szczególnie przydatne we współdzielonych przestrzeniach pracy, gdzie często podłączane są różne urządzenia. Oprócz tego monitor wyposażony jest w gniazdo słuchawkowe oraz wyjście liniowe do podłączenia wzmacniacza lub zewnętrznych głośników.

 

Wejścia sygnałowe w monitorze FlexScan EV2740X

 

Atrakcyjny, minimalistyczny design

Monitor debiutuje z nową generacją minimalistycznego designu od EIZO, który doskonale pasuje do każdego środowiska pracy. Podstawa stopki został zaprojektowana w taki sposób, aby pozostawić jak najwięcej cennej przestrzeni na biurku przed użytkownikiem. Tylna obudowa został tak zaprojektowania, aby nie dominować w otoczeniu. Ponadto monitor EV2740 posiada minimalistyczną i praktycznie bezramkową obudowę, charakterystyczną dla nowoczesnej linii FlexScan.

 

minimalistyczny design monitorów eizo flexscan

 

FlexScan EV2740X występuje w dwóch wersjach kolorystycznych

Monitor EV2740X dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych, białej i czarnej. Okablowanie dołączone do monitora także jest w odpowiednim kolorze.

 

Eizo FlexScan EV2740X biały i czarny

 

Pożegnaj zmęczenie oczu

Monitor jest wyposażony w funkcje, które pomagają użytkownikom skoncentrować się na pracy, zapewniając komfort dla oczu przez cały dzień.

Wyraźny obraz pod każdym kątem

Panel LCD typu IPS (in-plane switching) z podświetleniem LED zapewnia kąty widzenia 178°, wykazując minimalne zmiany kontrastu i kolorów podczas patrzenia na ekran z różnych stron.

Redukcja szkodliwego niebieskiego światła

Na spektrum światła widzialnego długość fali niebieskiego światła jest zbliżona do ultrafioletu. Podczas gdy fabryczne ustawienie niebieskiego światła w typowych monitorach LCD wynosi zazwyczaj 6500 K, tryb Paper ma ustawienie bliższe długości fal światła czerwonego, co zapobiega nadwyrężeniu wzroku przy lekturze dokumentów.

Możliwość zmniejszenia jasności do 1% maksymalnej wartości

W słabo oświetlonym środowisku pracy niska jasność ekranu jest bardziej przyjazna dla oczu. Podświetlenie LED monitora FlexScan EV2740X-BK umożliwia ustawienie jasności na poziomie zaledwie 1 cd/m2, czyli mniej niż 1% wartości maksymalnej.

Obraz bez migotania

Przyczyną widzianego przez wielu użytkowników migotania, powodującego szybkie zmęczenie oczu, jest wykorzystywana w konwencjonalnych monitorach metoda regulacji jasności podświetlenia LED. Modele FlexScan z serii EV eliminują migotanie przy równoczesnym zachowaniu stabilności koloru.

Monitor automatycznie wyreguluje jasność

Czujnik Auto EcoView w monitorze wykrywa występujące w ciągu dnia zmiany oświetlenia w otoczeniu i automatycznie dostosowuje jasność ekranu. Dzięki temu nigdy nie jest on zbyt jasny ani zbyt ciemny, co pozwala zapobiec zmęczeniu wzroku.

Redukcja odblasków

Panel monitora Eizo FlexScan EV2740X jest pokryty powłoką antyodblaskową, która redukuje odblaski na ekranie spowodowane światłem otoczenia. Dzięki temu ekran jest łatwiejszy do odczytania i pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu.

Zobowiązanie do jakości

EIZO produkuje swoje produkty we własnych zakładach, co pozwala na ścisłą kontrolę nad jakością produkcji i zapewnienie trwałości każdego monitora. Każdy monitor FlexScan jest rozwijany, produkowany i poddawany testom kontroli jakości wewnętrznie, w fabryce EIZO, aby zapewnić, że każdy produkt jest trwały i niezawodny.

 

kontrola jakości monitorów EIZO

 

Reprodukcja kolorów z palety sRGB

Monitor przetwarza dane z 8-bitowego sygnału wejściowego i wybiera optymalne tony dla płynnego wyświetlania obrazu. Ponadto każdy monitor jest indywidualnie mierzony i dostosowywany w fabryce przed wysyłką, aby zapewnić wysoką jakość obrazu od razu po wyjęciu z pudełka.

 

panel ips 8 bit reprodukcja 99% kolorów sRGB

 

5-letnia gwarancja

Model EIZO FlexScan EV2740X objęty jest 5-letnią gwarancją producenta, która pokrywa wszystkie komponenty, łącznie z panelem LCD*. Oferowanie klientom tak długiej gwarancji jest możliwe dlatego, że produkty EIZO powstają w fabrykach firmy, co pozwala na ścisłą kontrolę jakości i zapewnienie trwałości każdego monitora.

*Czas użytkowania ograniczony do 30 tys. godzin.

eizo 5 lat gwarancji

 

Ekran wolny od świecących pikseli

Producent udziela gwarancji na zero martwych pikseli w modelach FlexScan przez sześć miesięcy od daty zakupu.

 

Monitor EIZO EV2740X-BK serii FlexScan parametry techniczne:

Obudowa
Kolor Czarny
Ekran
Typ matrycy IPS
Technologia podświetlenia LED
Gamut sRGB
Wielkość 27.0" (68.5 cm)
Rozdzielczość 4K - 3840 x 2160 px (16:9)
Rozmiar ekranu 596.7 x 335.7 mm
Wielkość piksela 0.155 x 0.155 mm
Zagęszczenie pikseli 163 PPI
Liczba kolorów 16,77 miliona kolorów
Kąty widzenia (pionowo / poziomo) 178°, 178°
Jasność 350 cd/m²
Kontrast 2000:1
Czas reakcji (typowy) 5 ms (Gray-to-gray)
Sygnał wideo
Wejścia sygnałowe USB Type-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 2.3 / 1.3), DisplayPort (HDCP 2.3 / 1.3), HDMI (HDCP 2.3 / 1.4) x 2
Cyfrowa częstotliwość odświeżania USB Type-C: 31 - 134 kHz / 29 - 61 Hz; DisplayPort: 31 - 134 kHz / 29 - 61 Hz; HDMI: 31 - 135 kHz / 29 - 61 Hz
USB 
Funkcje 2 porty upstream (USB-C, USB-B), 4 porty downstream (3x USB-A, 1x USB-C)
Standard USB 3.1 pierwszej generacji
USB LAN Adapter RJ-45 (1000BASE-T), Windows 11, Windows 10 (64-bit, 32-bit), macOS Sierra (10.12) lub nowszy
Audio 
Głośniki 2.0 W + 2.0 W
Wyjścia Headphones (Stereo mini jack), Line out (Stereo mini jack)
Zasilanie 
Zasilacz AC 100 - 240 V, 50 / 60 Hz
Maksymalny pobór mocy 186 W
Typowy pobór mocy 16 W
W trybie oszczędzania energii poniżej 0,35 W
Dodatkowe funkcje 
Auto EcoView / EcoView Optimizer 2 Tak
Predefiniowane tryby pracy User1, User2, sRGB, Paper, Movie, DICOM
Języki na wyświetlaczu OSD English, German, French, Italian, Japanese, Simplified Chinese, Spanish, Swedish, Traditional Chinese
Specyfikacja fizyczna 
Rozmiar (Dł x Szer x Gł) 611.6 x 370.8 - 565.4 x 242 - 250.1 mm
Rozmiar bez stopki (Dł x Szer x Gł) 611.6 x 358.8 x 60.5 mm
Waga 8,2 kg
Waga bez stopki 5,5 kg
Regulacja wysokości 195 mm
Pochylenie 35° góra, 5° dół
Obrót 90°
Piwot 90° (w prawo)
VESA 100 x 100mm
Wymagania środowiskowe 
Temperatura 5 - 35 °C
Wilgotność 20 - 80 %
Certyfikaty i standardy TCO Certified Generation 9, EPEAT 2018 (US), TUV/Ergonomics, TUV/Low blue light content, TUV/Flicker Free, TUV/GS, CM, CE, UKCA, CB, cTUVus, FCC-B, CAN ICES-3 (B), TUV/S, PSE, VCCI-B, EPA ENERGY STAR, RoHS, WEEE, China RoHS, CCC
Dołączone akcesoria Kabel zasilający, kabel sygnałowy (USB-C - USB-C)
Gwarancja
Okres gwarancji dystrybutora 5 lat

 

Dostawa / Dodatkowe informacje

Kaptur/fartuch ochronny Nie
Kalibracja sprzętowa Nie
Gamut barwowy sRGB
Rozdzielczość naturalna ekranu 3840x2160
Gwarancja producenta 5 lat Exclusive by Alstor

Mogą Cię też zainteresować:

Opinie o produkcie (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać opinie. Moderujemy opinie. Wyświetlamy pozytywne i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl