Wzorniki.eu
Profesjonalny monitor 4K UHD
Monitor BENQ SW321C + kalibrator Calibrite Display Pro HL
Monitor BENQ SW321C + kalibrator Calibrite Display Pro HL

9 399,00 zł

Cena regularna: 9 997,00 zł

Najniższa cena: 9 997,00 zł
szt.
Monitor EIZO ColorEdge CG319X | 6 lat gwarancji
Monitor EIZO ColorEdge CG319X | 6 lat gwarancji

20 999,00 zł

szt.
Monitor EIZO ColorEdge CG2700X | 6 lat gwarancji
Monitor EIZO ColorEdge CG2700X | 6 lat gwarancji

12 699,00 zł

szt.
Sprawdź Promocje
Affinity Designer 2 - oprogramowanie dla macOS
Affinity Designer 2 - oprogramowanie dla macOS

179,00 zł

Cena regularna: 335,00 zł

Najniższa cena: 349,00 zł
szt.
Producenci
Monitor EIZO FlexScan EV2490-BK
Dostępność: w magazynie dostawcy
Wysyłka w: 24 - 48 godzin
Cena: 1 687,00 zł 1687.00
ilość szt.
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: EIZO
Kod produktu: UMLEIEV2490BK

Opis

Monitor EIZO FlexScan EV2490-BK

 

Monitor eizo ev2490 flexscan usb-c

 

Seria monitorów EIZO FlexScan Premium - Najlepsze rozwiązania dla Ciebie i twojego biura

 

 

Monitor Eizo FlexScan EV2490 posiada port USB-C

FlexScan EV2490 wyposażono w złącze USB-C umożliwiające odbieranie sygnałów audio, wideo i USB, ładowanie podłączonych urządzeń, a nawet przesyłanie sygnału sieciowego. Dzięki temu osoby przenoszące się między stacjami roboczymi lub pracujące poza biurem mogą łatwiej i szybciej podłączyć laptopa.

EIZO EV2490 USB C

 

Zasilanie do 70 W z portu USB-C

Złącze USB-C zastosowane w monitorze EIZO FlexScan EV2490 dostarcza zasilanie o mocy do 70 W. Co pozwala wygodnie ładować małe komputery stacjonarne typu nettop, laptopy PC i Macbooka bez konieczności podłączania osobnego zasilacza.

monitor EIZO EV2490

 

Przyłącz się do sieci dzięki portowi LAN

Wiele nowoczesnych laptopów nie ma portu sieciowego LAN, dlatego EIZO EV2490 wyposażono we wbudowane złącze zapewniające przewodowe połączenie z siecią. Wystarczy podłączyć dowolnego laptopa do złącza USB-C monitora, aby uzyskać dostęp do sieci. Dzięki temu można swobodnie prowadzić rozmowy konferencyjne lub przesyłać dane z wysoką prędkością.

Aplikacja EIZO MAC Address Clone Utility tymczasowo przypisuje do monitora adres MAC podłączonego komputera, dając dostęp do sieci urządzeniom uwierzytelnionym i blokując go dla urządzeń nieuwierzytelnionych.

EIZO EV2490 port LAN

 

EIZO FlexScan EV2490 wyposażony jest 4 porty USB starszego typu

W nowoczesnych laptopach często brakuje złączy wejściowych, ponieważ producenci rezygnują z nich, by „odchudzić” swoje urządzenia i sprawić, by były bardziej przenośne. Wbudowany port UBS-C w modelu EV2490 daje dostęp do czterech złączy USB-A, umożliwiających podłączenie urządzeń peryferyjnych takich jak mysz, klawiatura, kamerka internetowa lub pamięć zewnętrzna.

EIZO EV2490

 

Zbuduj stanowisko wielomonitorowe

Dostępny w EIZO EV2490 port USB-C obsługuje połączenia szeregowe (daisy chain). Pozwala to na podłączenie kilka monitorów do jednego komputera. W ten sposób można stworzyć wygodną konfigurację wieloekranową z maksymalnie czterema wyświetlaczami.

flexscan ev2490

 

Pracuj lepiej i wygodniej z EIZO EV2490

Monitor FlexScan EV2490 wyposażono w funkcje poprawiające komfort i wydajność pracy.

monitor eizo EV2490

 

Bogactwo złącz i portów

Monitor FlexScan EV2490 marki Eizo wyposażono w złącza wejściowe USB-C, DisplayPort i HDMI, umożliwiające podłączenie go do różnych urządzeń. Doskonale sprawdzi się w biurach, w których pracownicy nie mają przypisanego biurka i mogą swobodnie przenosić się między stanowiskami, a także w przestrzeniach typu open space, gdzie użytkownicy przynoszą na spotkania własne laptopy.

EIZO EV2490 złącza

Porządek na biurku

Monitor EIZO EV2490 ma panel IPS o przekątnej 23,8″ i rozdzielczości full HD (1920 x 1080). Po podłączeniu go do laptopa o przekątnej 14 cali dostępna przestrzeń robocza zwiększa się aż trzykrotnie. Dzięki temu możesz pracować szybciej i wygodniej, bez konieczności przewijania zawartości ekranu i przełączania się między oknami.

Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom (537,8 mm szerokości i 230 mm głębokości) monitor EIZO EV2490 bez problemu zmieści się w niewielkim domowym biurze lub przestrzeni dzielonej z innymi. Regulacja wysokości w zakresie 191,2 mm pozwala umieścić monitor nad laptopem i stworzyć zajmującą niewiele miejsca konfigurację dwuekranową

EIZO EV2490 mozliwości regulacji

 

Stopka z dużym zakresem regulacji

Stopka FlexStand dostępna w EIZO EV2490 umożliwia wygodną regulację wysokości, nachylenia i obrotu ekranu. Dzięki temu monitor można ustawić w wygodnej pozycji do pracy zarówno na siedząco, jak i na stojąco.

Tryb portretowy - pivot

Korzystając z regulowanej stopki, ekran monitora można obrócić o 90 stopni do trybu portretowego, aby ułatwić sobie lekturę długich dokumentów i stron internetowych.

EIZO EV2490 eizo EV2490 pivot

Możliwość obsługi dwóch komputerów

Złącza USB-B i USB-C upstream monitora EV2490 mają funkcjonalność przełącznika KVM, pozwalając użytkownikom korzystać z jednej myszki i klawiatury na dwóch komputerach. Co więcej, urządzenia peryferyjne podłączone do huba USB monitora przełączane są na wybrany komputer PC, zapewniając bezproblemową pracę na każdej z podpiętych stacji roboczych.

Dodatkowe oprogramowanie

Darmowe oprogramowanie EIZO Screen InStyle oferuje funkcję Mouse Point Utility, która ułatwia zlokalizowanie kursora myszki na ekranie, a także umożliwia wygodne przesuwanie go między monitorami bez bariery cechującej tradycyjne konfiguracje wielomonitorowe.

EIZO EV2490 przełącznik KVM

eizo ev2490

Synchronizacja ustawień ekranów

Wystarczy zmienić ustawienia kolorystyczne na jednym monitorze EIZO EV2490, a oprogramowanie Screen InStyle zastosuje je dla wszystkich urządzeń w konfiguracji wieloekranowej. Ponadto wszelkie zmiany oświetlenia wykryte przez czujnik jasności wybranego monitora zostaną zastosowane dla wszystkich pozostałych monitorów, aby poziom jasności na wszystkich ekranach był identyczny. Jeśli korzystasz z kilku monitorów połączonych szeregowo przez USB-C (funkcja daisy chain), zmiany zostaną wprowadzone dla wszystkich wyświetlaczy automatycznie.

EIZO EV2490 Screen InStyle

 

Dopracowany design EIZO EV2490

Miły dla oka monitor FlexScan EV2490 pomaga stworzyć przyjazne, komfortowe środowisko pracy. Dzięki prostemu designowi i ergonomicznym funkcjom model EV2490 idealnie wpisuje się w każdą przestrzeń roboczą, zarówno w domu, jak i w biurze.

EV2490

 

Eizo EV2490 ma cienką ramkę

FlexScan EV2490 ma bezramkową konstrukcję, które doskonale wpasowuje się w minimalistyczne trendy. Niewielka odległość między krawędzią obudowy a obszarem wyświetlania obrazu sprawia, że monitor świetnie wtapia się w otoczenie.

EIZO EV2490

 

Zgodnie z wystrojem biura

Oprócz standardowej czarnej obudowy dostępna jest także wersja biała, która świetnie wpisuje się w przestrzeń roboczą nowoczesnych biur, wnosząc do niej nieco świeżości i oddechu. Kable dostarczane są w kolorze odpowiadającym kolorowi obudowy.

EV2490 biały lub czarny

 

Estetycznie czyli bez kabli

Obecność złącza USB-C sprawia, że zarządzanie kablami staje się prostsze niż kiedykolwiek. Korzystając z funkcji połączeń szeregowych (daisy chain), możesz podłączyć kilka monitorów za pomocą jednego kabla. W ten sposób ograniczysz liczbę plątających się po biurku i podłodze przewodów.

Czyste biurko z EIZO EV2490

 

Opcjonalny stelaż na stopkę*

PCSK-03 to zgodny ze standardem VESA stelaż, mocowany od tyłu na stopkę monitora. Umieszczając na nim komputer typu thin client lub mini PC można zwolnić cenne miejsce na biurku, nie rezygnując przy tym z możliwości swobodnej regulacji stopki monitora.

* opcja dodatkowo płatna.

Monitor EIZO EV2490

 

Ulga dla Twoich oczu

Monitor FlexScan EV2490 ma wiele funkcji pomagających użytkownikowi lepiej koncentrować się na wykonywanych zadaniach i ograniczyć zmęczenie oczu podczas wielogodzinnej pracy.

przyjazny dla oczu monitor EIZO EV2490

 

Wbudowany czujnik regulacji jasności

Czujnik Auto EcoView wykrywa zmiany oświetlenia zachodzące w otoczeniu w ciągu dnia i automatycznie ustawia optymalny poziom jasności ekranu, aby zapobiec zmęczeniu oczu.

Panel IPS zapwnia dobry widok pod kątem

EIZO FlexScan EV2490 ma panel IPS LCD z podświetleniem LED i kątami widzenia 178° w pionie i w poziomie. Dzięki temu monitor wykazuje minimalne zmiany koloru i kontrastu przy patrzeniu na ekran pod różnymi kątami, może więc wygodnie korzystać z niego kilka osób naraz.

Monitor EIZO EV2490 Monitor flexscan ev2490

Mniej szkodliwego niebieskiego światła

Drukowanie dokumentów biurowych staje się coraz rzadsze, m.in. za sprawą zwiększonej popularności pracy w domu oraz zaostrzenia środków bezpieczeństwa. Tryb Paper Mode ogranicza ilość niebieskiego światła emitowanego przez monitor, zapobiegając w ten sposób zmęczeniu wzroku podczas lektury cyfrowych dokumentów. Używając jednocześnie funkcji Auto EcoView, emisję niebieskiego światła można zmniejszyć aż o 80%

Bez migotania, bez bólu głowy

Przyczyną widzianego przez wielu użytkowników migotania, powodującego szybkie zmęczenie oczu, jest wykorzystywana w konwencjonalnych monitorach metoda regulacji jasności podświetlenia LED. Modele FlexScan z serii EV wykorzystują hybrydowe rozwiązanie, dzięki któremu regulowanie jasności nie powoduje zauważalnego migotania, przy równoczesnym zachowaniu stabilności koloru.

flexscan ev2490 flexscan ev2490

Precyzyjna regulacja jasności

W słabo oświetlonym środowisku pracy dla oczu najlepsze jest ustawienie niskiej jasności ekranu. FlexScan EIZO EV2490 korzysta z podświetlenia LED, które pozwala precyzyjnie regulować jasność ekranu, a nawet ustawić ją na poziomie zaledwie 1% wartości maksymalnej.

Antyodblaskowa powłoka ekranu

Panel monitora pokryto specjalną powłoką, która rozprasza odbijające się od ekranu światło i tym samym pomaga ograniczyć zmęczenie wzroku.

monitor eizo ev2490

flexscan ev2490

Ochrona Twojego wzroku potwierdzona certyfikatem

Monitory z serii FlexScan mają certyfikaty TÜV Rheinland potwierdzające niski poziom emisji niebieskiego światła i ograniczone migotanie obrazu

monitor flexscan ev2490

 

Jakość przede wszystkim

EIZO wytwarza swoje monitory we własnych zakładach, aby mieć ścisłą kontrolę nad procesem produkcji i jakością każdego urządzenia zjeżdżającego z taśmy fabrycznej.

monitor eizo ev2490

 

Gwarancja na uszkodzone piksele

Producent daje gwarancję na ZERO martwych pikseli w modelach EcoView przez sześć miesięcy.

ev2490 piksele

5 lat gwarancji w standardzie i bez dopłat

Wszystkie modele z serii FlexScan mają 5-letnią gwarancję obejmującą wszystkie elementy monitora. Naprawy serwisowe realizowane są w trybie door-to-door przez polskiego dystrybutora. Tak więc w przypadku awarii, klienci nie muszą nawet wyjść z domu czy biura – uszkodzony egzemplarz zostanie odebrany przez kuriera, a po naprawie dostarczony do właściciela.

monitory eizo 5 lat gwarancji

 

Doskonała reprodukcja kolorów z palety sRGB

Monitor EIZO Flexscan EV2490 konwertuje dane pochodzące z 8-bitowego sygnału wejściowego i dobiera odpowiednie przejścia tonalne, aby wiernie odtwarzać wyświetlane obrazy. Ponadto na etapie produkcji każdy monitor poddaje się pomiarom i regulacji, aby prawidłowo wyświetlał obrazy od razu po wyjęciu z pudełka.

ev2490 EIZO EV2490

 

Legendarna jakość Eizo

Wszystkie monitory FlexScan są projektowane, wytwarzane i poddawane kontroli jakości w zakładach EIZO. Dzięki temu producent może dostarczać klientom urządzenia najwyższej klasy.

flexscan ev2490

 

Z poszanowaniem środowiska

Monitor Eizo FlexScan EV2490 jest przyjazny dla środowiska dzięki funkcjom obniżającym pobór mocy. EIZO dokłada wszelkich starań, by tworzyć energooszczędne produkty w duchu zrównoważonego rozwoju.

monitor eizo ev2490

 

Naturalnie i pięknie

Zmniejszenie wykorzystania lotnych związków organicznych (np. niektórych farb) w produkcji towarów stanowi globalne wyzwanie. Bazując na doświadczeniu popartym latami badań, EIZO produkuje obudowy monitorów o jednolitych kolorach i gładkiej fakturze bez użycia farby.

EIZO EV2490

 

Zapakowany w ekologiczne materiały

Eizo EV2490 jest pierwszym monitorem z serii FlexScan pakowanym bez użycia plastiku i styropianu. Na czas transportu monitor wkłada się do formy z pulpy papierowej wytwarzanej z poddanych recyklingowi kartonów i gazet, a kable zamiast w plastikową torebkę zawija się w arkusz z masy celulozowej.

pakowanie eizo EV2490

 

Mniejsze zużycie energii

Monitor wykorzystuje autorskie technologie EIZO EcoView, które ograniczają pobór mocy nawet o 50%* w porównaniu do monitora wyświetlającego obraz na maksymalnym poziomie jasności.

*Typowy pobór mocy nie uwzględniający zasilania przez USB.

 • Auto EcoView: automatycznie reguluje poziom jasności ekranu w zależności od zmian oświetlenia w otoczeniu.
 • EcoView Optimizer 2: reguluje jasność i wzmocnienie w zależności od obrazu wyświetlanego na ekranie.

 

monitor eizo ev2490

 

Monitor EIZO FlexScan EV2490-BK parametry techniczne:

 • panel IPS
 • podświetlenie LED
 • Paleta barw sRGB
 • Przekątna 23,8" / 60,5 cm
 • rozdzielczość 1920 x 1080 (16: 9)
 • wielkość piksela 0,275 x 0,275 mm
 • jasność 250cd/m2
 • kontrast 1000:1
 • kąt widzenia: poziom/pion 178/178 (10:1)
 • czas reakcji matrycy pośredni 5 ms
 • wejście sygnału: USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), HDMI (HDCP 1.4)
 • Wymiary: 537,8 x 332,4 - 523,6 x 230 mm
 • Regulacja wysokości: 191,2 mm
 • Pochylenie: 35° góra, 5° dół
 • Obrót: 344°
 • Piwot: 90° (w lewo i w prawo)
 • Waga: 7.2kg
 • Dołączone akcesoria: Kabel zasilający (2 m), kabel USB-C (2 m), podręcznik instalacji
 • Kompatybilny z komputerami MAC.
 • Kolor: Czarny
 • Gwarancja: 5 letnia gwarancja producenta realizowana przez punkt serwisowy w Polsce, szczegóły w karcie gwarancyjnej (EIZO Exclusive Service).

Dostawa / Dodatkowe informacje

Kaptur/fartuch ochronny Nie
Kalibracja sprzętowa Nie
Gamut barwowy sRGB
Rozdzielczość naturalna ekranu 1920x1080
Gwarancja producenta 5 lat Exclusive by Alstor

Mogą Cię też zainteresować:

Opinie o produkcie (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać opinie. Moderujemy opinie. Wyświetlamy pozytywne i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl