Wzorniki.eu
Profesjonalny monitor 4K UHD
Sprawdź Promocje
PANTONE Portable Guide Studio - 8 wzorników | edycja 2023
PANTONE Portable Guide Studio - 8 wzorników | edycja 2023

4 619,00 zł

Cena regularna: 4 899,00 zł

Najniższa cena: 4 899,00 zł
szt.
Producenci
Loupedeck LIVE - konsola sprzętowa dla twórców i streamerów
Dostępność: w magazynie sklepu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 169,00 zł 1169.00
ilość szt.
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: loupedeck
Kod produktu: LDD-2001

Opis

Loupedeck LIVE - konsola edycyjna i do streamingu

Loupedeck Live to potężna i konfigurowalna konsola. Zaprojektowana tak, aby narzędzia i funkcje, których potrzebujesz, były na wyciągnięcie ręki. Niezależnie od tego, czy tworzysz zdjęcia lub filmy, kontrolujesz stream’a, grasz w gry czy przeglądasz Internet.

 

konsola Loupedeck Live

Naturalne rozszerzenie

Będąc naturalnym rozszerzeniem klawiatury, myszy, tabletu graficznego i piórka. Loupedeck Live usprawnia pracę, dając Ci więcej czasu na skupienie się na rzeczach, które mają znaczenie – wyrażaniu swojej kreatywności i łączeniu się z ludźmi.

konsola edycyjna loupedeck live do streamingu

 

Dzięki płynnie działającym oraz intuicyjnym elementom sterującym, znajdującym się w kompaktowej i przenośnej obudowie klasy premium. Loupedeck Live powstał, aby sprostać wszystkim Twoim potrzebom – w studio, w podróży w domu, podczas streamingu.

Obsługiwane oprogramowanie przez konsolę edycyjną Loupedeck Live:

 • Ableton® Live™ (v.10.0)
 • Adobe Lightroom Classic
 • Adobe Photoshop with Camera Raw
 • Adobe Premiere Pro
 • Adobe After Effects
 • Adobe Illustrator
 • Adobe Audition
 • Capture One Pro (tylko macOS)
 • Ecamm Live
 • Final Cut Pro (v. 10.0) (tylko macOS)
 • OBS Studio
 • Philips Hue Bridge
 • Spotify Premium
 • Streamlabs OBS (tylko Windows )
 • Twitch
 • vMix
 • Voicemod

 

konsola dla streamerów ldd-2001

 

Fotografia, Wideo, Audio i Grafika

Przechwytuj, komponuj, twórz, edytuj, przetwarzaj i publikuj. Loupedeck Live został zaprojektowany, aby sprostać wszystkim kreatywnym potrzebom i szybko dostosowuje się do Twojego unikalnego środowiska pracy. Przypisz dowolne narzędzie lub funkcję do konfigurowalnego interfejsu i uruchamiaj ulubione aplikacje jednym naciśnięciem przycisku.

Dedykowane przestrzenie robocze w Loupedeck Live i pełna kontekstowość działania sprawiają, że konsola dopasowuje się do Twojego trybu pracy. Live umożliwia szybką nawigację między aplikacjami. LD Live to również Twój własny panel startowy – od natywnych integracji ze wszystkimi głównymi programami kreatywnymi, aż do sterowania na poziomie systemu operacyjnego.


Usprawnij pracę w Adobe

 • Adobe Lightroom Classic

Natywna integracja Loupedeck Live z Adobe Lightroom Classic to idealne rozwiązanie do edycji zdjęć. Uzyskaj natychmiastowy dostęp do ulubionych narzędzi i funkcji, a nawet automatyzuj różne etapy edycji przez jedno naciśnięcie przycisku. Rozpocznij edycję od razu dzięki domyślnym panelom narzędziowym, podzielonym na każdy etap procesu edycji. Wykonuj zarówno proste, jak i bardziej złożone zadania, takie jak importowanie, ocenianie, dostosowywanie kolorów i eksportowanie szybko i bez wysiłku.

Uwaga: Lightroom 6 nie jest obsługiwany

 • Przejmij kontrolę nad przepływem pracy w programie Photoshop od początku do końca

Konsola Loupedeck Live przyspiesza edycję i retusz, wyciągając wszystko, czego potrzebujesz pod Twoje palce. Zaprojektowany do współpracy z myszą i klawiaturą, LD Live zapewnia natychmiastowy dostęp do ulubionych narzędzi, funkcji i profili, eliminując potrzebę przełączania menu.

Wyposażony w domyślne panele narzędziowe zorganizowane według typów projektu. Włączając nawigację po warstwach, zarządzanie panelami oraz regulacje kolorów, dostosowywanie ustawień narzędzi pędzla i nie tylko. Wszystko to możesz teraz wykonać za pomocą prostego obrotu i kliknięcia pokrętła lub przez naciśnięcie przycisku.

 • Precyzyjna edycja wideo włączając color grading w Premiere Pro CC.

Natywna integracja Loupedeck Live z Adobe Premiere Pro CC zapewnia profesjonalistom szybszy montaż wideo, kolor korekcje i grading. Zorganizuj swoje ulubione narzędzia i funkcje w panelach narzędziowych lub skorzystaj z domyślnych obszarów roboczych Loupedeck Live dla Premiere Pro.

Organizuj konsolę po swojemu. Z niezbędnymi narzędziami i funkcjami wymaganymi na każdym etapie procesu edycji wideo. Loupedeck Live może bezproblemowo dostosować się do bieżącej konfiguracji i pracować w synchronizacji z używanymi narzędziami i oprogramowaniem.

 • Integracja Loupedeck Live z Adobe After Effects CC

Pełna integracja Loupedeck Live z Adobe After Effects CC sprawia, że edycja i kolorowanie efektów staje się wydajne oraz intuicyjne. LD Live jest wyposażony w panele robocze przeznaczone dla różnych systemów pracy, umożliwiając szybki dostęp do szeregu narzędzi edycyjnych Adobe After Effects. Loupedeck Live oferuje pełną kontrolę nad wszystkimi parametrami za pomocą pokręteł i możesz płynnie przełączać się między ulubionymi narzędziami do edycji.

 • Uprość proces tworzenia projektów i ilustracji w programie Adobe Illustrator dzięki natywnej integracji z konsolą edycyjną Loupedeck Live.

Zyskaj intuicyjną i błyskawiczną kontrolę nad narzędziami, których używasz najczęściej poprzez szybko dostępne, panele robocze Loupedeck Live. Urządzenie zapewnia natychmiastowy dostęp do używanych narzędzi i pozwala usprawnić różne etapy przepływu pracy bez poświęcania czasu i artystycznej integralności.

Szybko poruszaj się po programie Illustrator i kontroluj wszystko, od wysokości i szerokości linii po fonty. LD Live jest w pełni konfigurowalny i zapewnia bezproblemową edycję. Możesz dostosować każdy przycisk lub pokrętło do swoich potrzeb, jednocześnie będąc w stanie łatwo przełączać się między oprogramowaniem, a narzędziem pióra.

 • Adobe Audition

Natywna integracja LD Live z Adobe Audition sprawia, że edycja i komponowanie dźwięku jest szybsze i bardziej intuicyjne dzięki szybkiemu dostępowi do wszystkich niezbędnych narzędzi. Adobe Audition jest wyposażony w panele narzędziowe przeznaczone do różnych systemów pracy. Live to pełna kontrola nad wszystkimi parametrami za pomocą pokręteł i bezproblemowa praca w ulubionych narzędziach do edycji.

Natywna integracja Loupedeck Live z Final Cut Pro X przyspiesza montaż i edycję filmów.

Konsola Loupedeck Live zapewnia szybki dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do organizowania mediów, nawigowania po osi czasu, wycinania i przycinania klipów oraz precyzyjnej edycji kolorów – wszystko za pomocą jednej eleganckiej, konfigurowalnej konsoli. Każdy przycisk, pokrętło, ekran dotykowy LED i pokrętło można dostosować do własnego stylu edycji!

Konsola Loupedeck Live z Ableton® Live™ przyspiesza montaż, miksowanie i komponowanie muzyki oraz pozwala na większą kreatywność.

LD Live jest wyposażony w niestandardowe przestrzenie robocze, umożliwiające szybki dostęp do szeregu narzędzi edycyjnych specyficznych dla Live™. Doświadcz bardziej intuicyjnej nawigacji w Arrangement i Session oraz dostępu do sterowania odtwarzaniem i nagrywaniem. Loupedeck Live oferuje pełną kontrolę nad wszystkimi parametrami za pomocą pokręteł lub możesz płynnie przełączać się między ulubionymi narzędziami do edycji.

 

loupedeck live konsola content

 

Twórz i edytuj w locie

Uzyskaj szybki dostęp do wszystkich elementów sterowania mediami, dźwiękiem i obrazem. Koniec z przedzieraniem się przez kolejne złożone menu – szybko dostosuj ekspozycję, odcień i nasycenie dzięki pokrętłom. Loupedeck Live działa kontekstowo, umożliwiając swobodne poruszanie się między oprogramowaniem. Przyspiesz swoją pracę jeszcze bardziej dzięki makrom i niestandardowym akcjom do automatyzacji sekwencji – wszystko za pomocą jednego naciśnięcia przycisku!

Dzięki integracji profili własnych Loupedeck Live może sparować się z dowolnym używanym oprogramowaniem. Korzystając z oprogramowania konfiguracyjnego Loupedeck, możesz budować profile dla dowolnej aplikacji, co daje pełną kontrolę nad sposobem pracy, jednocześnie rozszerzając funkcjonalność Twojej konsoli

Zaprojektowana, aby dostarczyć spójne i niezawodne wsparcie dla wszystkich aspektów tworzenia, LD Live ma kompaktową obudowę premium z dotykowymi analogowymi pokrętłami, dostosowywanymi przyciskami, podświetleniem LED i nie tylko. Kompaktowa konstrukcja sprawia, że idealnie pasuje do ustawienia na biurku lub zabrania ze sobą. Loupedeck Live zawiera również podstawkę, która podpiera konsolę pod idealnym kątem, aby zapewnić większą wygodę edycji.

Loupedeck jest wyposażony w zestaw gotowych paneli roboczych z powszechnie używanymi funkcjami, dostosowanymi do każdego etapu procesu twórczego. Dzięki dopasowanym kolorystycznie przyciskom, pokrętłom i ekranom stworzysz dowolną liczbę paneli roboczych. Możesz je dzielić według etapu edycji, typu projektu lub w inny dowolny sposób.

Gotowy do streamingu od razu po wyjęciu z pudełka

Konsola Loupedeck Live zapewnia natywne, pełne integracje z Twoim ulubionym oprogramowaniem kreatywnym. Uzyskaj natychmiastowy dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi i funkcji edycji, wszystko dla wygodnego tworzenia. Doświadcz wydajniejszego i bardziej intuicyjnego środowiska pracy w Premiere Pro, Photoshop, Lightroom, After Effects i nie tylko. Od teraz wszystkie z jednym eleganckim i wygodnym interfejsem!

 • Przejdź na Live i przygotuj się na nowy poziom streamingu!

Streamowanie jest sporym i wielozadaniowym wyzwaniem - między graniem w grę, a rozmową z widzami zarządzanie wszystkimi elementami może być dość wymagające.

Loupedeck powstał, aby Cię wspierać – dając pełną kontrolę przez swoje przyciski i pokrętła. Rozpocznij transmisję na żywo w kilka sekund, bez wysiłku przełączaj sceny i źródła, dostosowuj kanały audio w locie i wiele, wiele więcej.

 • Wykorzystaj LD Live do szybszego, płynniejszego i bardziej spersonalizowanego korzystania ze Streamlabs i OBS.

Intuicyjnie kontroluj strumienie wideo na żywo za pomocą gotowych profili konsoli Live dla Streamlabs i OBS Studio. Popraw jakość produkcji swoich treści, kontroluj każdą część streamu i ciesz się większą ilością czasu na kontakt z publiką!

Uwaga! Obsługa Streamlabs wyłącznie dla systemu Windows.

 • Pozostań w kontakcie ze znajomymi i fanami dzięki Twitch i Loupedeck.

Loupedeck Live upraszcza tworzenie nowych, ekscytujących treści strumieniowych, pozostając w kontakcie z publicznością. Miej oko na liczbę widzów podczas zarządzania trybami czatu, odtwarzania reklamy lub wysyłania wstępnie zdefiniowanych wiadomości na czacie, a wszystko to dzięki jednemu naciśnięciu przycisku.

Profile własne można tworzyć, pobierać i udostępniać dla dowolnego oprogramowania, z którym chcesz wykorzystać Loupedeck Live, włączając aplikacje, które obsługiwane są natywnie. Profile własne opierają się na skrótach klawiaturowych i makrach, podczas gdy obsługa natywna umożliwia również korzystanie z działań opartych na API, czyli bezpośredniej kontroli oprogramowania.

Loupedeck to naturalne rozszerzenie Twojej klawiatury, myszy, tabletu i piórka. Zaprojektowany, aby umożliwić dostęp i pracę jedną ręką – wszystkie narzędzia i obszary robocze są łatwo dostępne. Produkt jest w pełni adaptowalny, może nawet pomóc w zarządzaniu i kontrolowaniu systemu operacyjnego MacOS lub Windows!

Loupedeck został zaprojektowany, aby zapewnić większą kontrolę nad każdym aspektem transmisji. Wypróbowana i przetestowana organizacja profili za pomocą paneli narzędziowych i stron umożliwia grupowanie funkcji w sposób odpowiadający Twoim potrzebom i stylowi.

 

konsola sprzętowa dla twórców i stramerów

 

Precyzyjne sterowanie dźwiękiem

Uzyskaj pełną kontrolę nad dźwiękiem w streamie. Dostosuj głośność kanałów audio strumienia i poziomy mikrofonów bez odrywania wzroku od gry. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi tworzenie, aranżowanie i dostosowywanie dźwięku na żywo są szybkie i łatwe.

Solidna konsola sprzętowa LD Live została zaprojektowana tak, aby długo, intensywnie i wygodnie użytkować sprzęt. Wyposażona jest w wysokiej jakości pokrętła, dotykowy wyświetlacz LCD i fizyczne przyciski z podświetleniem RGB. Wszystko doskonale rozplanowane i zamknięte w wysokiej jakości aluminiową obudowę. Live posiada również podpórkę, która utrzymuje konsolę pod idealnym kątem.

Konsola edycyjna Live pozwala dostosować wszystko do Twoich potrzeb – pokrętła, ekran dotykowy i fizyczne przyciski. Posiada również możliwość używania na przyciskach LCD własnych ikon i grafik. Możesz nawet zautomatyzować pracę za pomocą akcji, makr i sekwencji czynności z opóźnieniami.

Buduj swój stream, łącząc się i angażując odbiorców. Dzięki natywnej integracji LD Live z Twitch pozostawaniew kontakcie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Błyskawicznie korzystaj z podstawowych funkcji czatu, wysyłaj wiadomości naciskając przycisk. Szybko twórz i otwieraj klipy oraz odtwarzaj reklamy – wszystko poprzez jeden intuicyjny interfejs.

W zestawie z Konsolą Live:

 • Wszystkie pluginy natywnej obsługi dla programów twórczych
 • Wszystkie pluginy natywnej obsługi dla streamingu
 • Nieograniczone opcje tworzenia i wgrywania profili własnych – Custom Profiles

Możliwość obsługi funkcji systemu Windows /Mac. Możliwość tworzenia własnych profili.

W oprogramowaniu można budować własne profile (Custom Profiles), które umożliwiają korzystanie z urządzenia w dowolnej aplikacji. W Loupedeck stawiamy na swobodę twórczą! Profile są właśnie od tego! Twórz i udostępniaj własne profile społeczności i odblokuj swój potencjał twórczy.

Konsola edycyjna Loupedeck Live (LDD-2001) wymagania systemowe:

 • Windows 10, Mac 10.14 lub nowszy

Specyfikacja:

 • Ekran: 4,3 cala, 480x272px LCD, dotykowy.
 • Przyciski: 8 podświetlanych przycisków
 • Pokrętła: 6 pokręteł
 • Wymiary: 150x110x30mm
 • Waga: 230g

Zawartość:

 • Konsola LD LIVE
 • Kabel USB-C (adapter USB-C na USB-A w zestawie)

Mogą Cię też zainteresować:

Opinie o produkcie (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać opinie. Moderujemy opinie. Wyświetlamy pozytywne i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl