Wzorniki.eu
Profesjonalny monitor 4K UHD
Monitor EIZO ColorEdge CG2700X | 6 lat gwarancji
Monitor EIZO ColorEdge CG2700X | 6 lat gwarancji

12 995,00 zł

szt.
Monitor NEC Multisync EA271U-BK ColorTuned | skalibrowany
Monitor NEC Multisync EA271U-BK ColorTuned | skalibrowany

3 399,00 zł

Cena regularna: 3 899,00 zł

Najniższa cena: 3 899,00 zł
szt.
Sprawdź Promocje
Monitor NEC Multisync EA271U-BK ColorTuned | skalibrowany
Monitor NEC Multisync EA271U-BK ColorTuned | skalibrowany

3 399,00 zł

Cena regularna: 3 899,00 zł

Najniższa cena: 3 899,00 zł
szt.
Producenci
CorelDRAW Graphics Suite (365 dni) MULTI/PL | WIN | Subskrypcja
Dostępność: w magazynie dostawcy
Wysyłka w: 24 - 48 godzin
Cena: 1 599,00 zł 1599.00
ilość szt.
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: Oprogramowanie Corel
Kod produktu: CDGS365WINMPLCOM

Opis

CorelDRAW Graphics Suite (365 dni) MULTI/PL WINDOWS

 • Nowa subskrypcja na 365 dni
 • Platforma WINDOWS
 • Licencja na użytkownika
 • Licencja komercyjna
 • Wersja elektroniczna

 

nowość corel draw graphics suite 2023

 

CorelDRAW  - produktywność i twórczość w projektach graficznych

Zestaw narzędzi graficznych CorelDRAW umożliwia połączenie kreatywności i efektywności w celu stworzenia szerokiej gamy projektów. Możesz zacząć od obróbki i edycji zdjęć, a skończyć na tworzeniu profesjonalnych wielkoformatowych grafik. Możesz wykorzystać swoją kreatywność do projektowania logo, wizytówek, grafik na stronę internetową, materiałów szkoleniowych i marketingowych, a nawet reklam zewnętrznych. Możliwości projektowania są praktycznie nieograniczone i zależą tylko od Twojej wyobraźni!

Jakie narzędzia są niezbędne, by zrealizować każdy projekt graficzny?

 • Zaawansowane narzędzia graficzne CorelDRAW® do tworzenia grafiki wektorowej oraz projektowania układów stron - możesz tworzyć niemal wszystko, co sobie wymarzysz, korzystając z tej rozbudowanej aplikacji, w tym grafik wektorowych, układów stron oraz wielu innych materiałów i projektów.
 • CAPTURE™ - aplikacja do łatwego przechwytywania i zapisywania obrazów z ekranu, w tym całego ekranu, okien lub list menu - z łatwością zapisuj obrazy z ekranu swojego komputera jednym kliknięciem, przechwytując cały ekran, pojedyncze okna lub wybrane menu, dzięki funkcjonalności przechwytywania w aplikacji CAPTURE™.
 • Edytor zdjęć Corel PHOTO-PAINT™ z precyzyjnymi narzędziami do projektowania pikseli i rozwiązaniami opartymi na sztucznej inteligencji, zintegrowany z programem CorelDRAW - dzięki zaawansowanemu programowi Corel PHOTO-PAINT z zastosowaniem rozwiązań AI oraz wbudowanemu tokowi pracy zintegrowanemu z programem CorelDRAW, możesz cieszyć się wydajnym przetwarzaniem obrazów.
 • Corel® Font Manager - program do zarządzania biblioteką czcionek, w tym ulubionych bez konieczności instalacji - dzięki programowi Corel Font Manager możesz w łatwy i intuicyjny sposób uporządkować swoją bibliotekę czcionek oraz zarządzać nią. Ponadto, dzięki temu programowi możesz korzystać ze swoich ulubionych czcionek bez potrzeby ich instalacji.
 • app™ - aplikacja do projektowania grafiki wektorowej w przeglądarce lub na tabletach iPad, z możliwością tworzenia projektów w dowolnym miejscu oraz wygodnym zbiorowym przeglądaniem plików. Dostępna tylko w ramach subskrypcji.
 • Edytor plików RAW AfterShot™ HDR - profesjonalne narzędzie do korekty i ulepszania zdjęć w formacie RAW lub JPEG, z możliwością uzyskiwania zdjęć o dużym zakresie tonalnym (HDR). Dostępny w wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej i japońskiej.

 

corel draw graphics suite 2023

 

Zasubskrybuj najnowszą wersję pakietu CorelDRAW Graphics Suite

Sprawdź korzyści wynikające z subskrypcji pakietu CorelDRAW Graphics Suite, które umożliwiają dostęp do wyjątkowych funkcji w chmurze, aplikacjach oraz materiałach, które są niedostępne w inny sposób.

Marzec 2023: Aktualizacja dla posiadaczy subskrypcji

Dzięki nowym narzędziom i ulepszeniom, projektowanie staje się łatwiejsze i szybsze, a Twoje pomysły mogą przekształcić się w niezwykłe dzieła sztuki. Najnowsza wersja produktu została usprawniona na podstawie bezpośrednich opinii użytkowników, co pozwala na pewniejsze realizowanie projektów. Dzięki nowemu narzędziu Kontur zmienny, które pozwala na interaktywną regulację szerokości linii na konturze ścieżki, możesz tworzyć łagodne przejścia na płynnych krzywych. W chmurze dostępnych jest ponad 200 kreatywnych szablonów, które umożliwiają szybkie rozpoczęcie projektów, a spersonalizowane zalecane projekty szkoleniowe dostosowane do Twojego poziomu umiejętności i doświadczenia pozwalają na zdobycie nowych technik projektowania.

 • Grafika wektorowa - dzięki zaawansowanym narzędziom do projektowania ilustracji wektorowych w programie CorelDRAW, możesz łatwo przekształcać podstawowe linie i kształty w skomplikowane projekty. Narzędzia takie jak Obrys, Metamorfoza, Obwiednia czy Wypełnienie siatkowe umożliwiają uzyskanie różnorodnych krzywych oraz dodawanie kreatywnych efektów w grafikach wektorowych. Ponadto, program udostępnia wiele narzędzi do tworzenia kształtów i rysowania, dzięki którym możesz stworzyć unikalne projekty.
 • Układ stron – w pakiecie CorelDRAW Graphics Suite znajdziesz kompleksowe narzędzia do projektowania układu stron w broszurach, wielostronicowych dokumentach i innych publikacjach. Dzięki funkcji edycji pojedynczych stron oraz edycji wielostronicowej, masz pełną swobodę i elastyczność w tworzeniu i edytowaniu projektów. Niezależnie od tego, czy pracujesz nad pojedynczą stroną, czy całością dokumentu, masz do dyspozycji wszystkie potrzebne narzędzia do osiągnięcia pożądanych efektów i stworzenia profesjonalnego projektu.
 • Typografia - organizuj elementy tekstu za pomocą różnorodnych narzędzi typograficznych. Nadaj tekstowi efekty, takie jak cienie i kontury, a także dostosuj wygląd czcionek, korzystając z opcji czcionek zmiennych. Dopasuj tekst do ścieżek i wykonaj wiele innych operacji typograficznych, aby uzyskać pożądane efekty w projektach graficznych.
 • Zarządzanie czcionkami - przeorganizuj swoją bibliotekę czcionek i zarządzaj nią w prosty sposób dzięki Corel Font Manager. Możesz używać swoich ulubionych czcionek bez konieczności instalacji. Szybciej przeglądaj i wybieraj czcionki, dzięki funkcji przechowywania ich w chmurze oraz dostęp do ponad 1000 rodzin czcionek z Google Fonts.
 • Edycja zdjęć - dzięki rozbudowanym narzędziom edycji zdjęć w programie Corel PHOTO-PAINT z wykorzystaniem warstw, masz możliwość precyzyjnej edycji koloru, usuwania niedoskonałości, korygowania perspektywy oraz wykorzystania technologii sztucznej inteligencji do poprawy rozmiaru i jakości obrazów. Ponadto, za pomocą programu AfterShot HDR, możesz stworzyć piękne zdjęcia o szerokiej gamie tonalnej (HDR) z obrazów w formacie RAW.
 • Współpraca - dzięki narzędziom do pracy w chmurze, proces tworzenia projektów jest bardziej efektywny, a komunikacja z klientami i współpracownikami odbywa się w czasie rzeczywistym. W programie CorelDRAW można na bieżąco zbierać komentarze i adnotacje od jednego lub wielu recenzentów w pliku projektu oraz szybko na nie odpowiadać.

Przeźroczystości, kolory i wypełnienia

W programie możesz wybierać kolory wypełnień i konturów za pomocą próbek kolorów lub generować harmonijne kolory. Możesz również zmieniać przezroczystość obiektów i wypełniać je wzorami, gradientami lub siatkowymi wypełnieniami.


coreldraw graphics suite 2023

Edycja niedestrukcyjna

Bez obaw o utratę oryginalnych obiektów lub obrazów, w programach CorelDRAW i Corel PHOTO-PAINT, możesz swobodnie edytować mapy bitowe i grafiki wektorowe. Stosując niedestrukcyjne sposoby, m.in. cienie, symetryczne ilustracje, rysunki z perspektywą i wiele innych odwracalnych korekt i efektów, możesz tworzyć kreatywne projekty.

Przekształcanie map bitowych do postaci wektorowej

Przetwarzanie bitmap na grafikę wektorową z użyciem programu CorelDRAW to proste i wydajne, dzięki funkcjonalności PowerTRACE™. Zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji pozwalają na dokładne trasowanie map bitowych, a zaawansowane opcje optymalizacji zapewniają wysoką jakość obrazu.

 

coreldraw graphics suite

 

Elastyczność w projektowaniu

Dzięki nowym, elastycznym tokom pracy, możesz szybko i skutecznie przekształcić pomysł w finalną wersję projektu. Masz pełną kontrolę nad stronami i zasobami, co pozwala na łatwe i intuicyjne zarządzanie projektami.

Perspektywa w rysunku

Rysowanie obiektów i scen w perspektywie jeszcze nigdy nie było takie łatwe i szybkie. Dzięki jedno-, dwu- lub trzypunktowej perspektywie, rysuj lub dodawaj obiekty na współdzielonej płaszczyźnie perspektywy, swobodnie przenoś i edytuj je bez utraty perspektywy.


rysowanie w perspektywie

 

Szeroki zakres zgodności plików

Bez trudu importuj i eksportuj różne zasoby projektowe, w zależności od potrzeb klienta lub wymagań projektowych. Program obsługuje wiele formatów plików graficznych i publikacji, zapewniając pełną zgodność z innymi narzędziami i aplikacjami.

 

obsługa wielu plików

 

CorelDRAW na wielu platformach

Program jest dostępny na wielu platformach, w tym na komputerach z systemem Windows i Mac, zapewniając natywną obsługę najnowszych technologii, w tym Windows 11 i macOS Ventura. Dodatkowo, CorelDRAW zapewnia wyjątkową wydajność na układach Apple M1 i M2. Program jest również dostępny w przeglądarkach internetowych, na iPadach i innych urządzeniach mobilnych.

Dzięki zoptymalizowanemu interfejsowi dotykowemu aplikacji CorelDRAW.app, projektowanie na urządzeniach mobilnych i tabletach jest bardzo proste i intuicyjne. Dodatkowo, aplikacja na iPady umożliwia projektowanie poza biurem, co znacznie ułatwia pracę i zwiększa elastyczność.

 

coreldraw działa na różnych platformach

 

CorelDRAW Graphics Suite wymagania Windows:

 • Windows 11 lub Windows 10 (wersja 21H2 lub nowsza), 64-bitowy, z najnowszymi aktualizacjami
 • Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
 • Karta graficzna z obsługą OpenCL 1.2 i co najmniej 3 GB pamięci VRAM
 • 8 GB pamięci RAM
 • 5,5 GB miejsca na dysku na pliki aplikacji i instalacyjne
 • Mysz, tablet lub ekran dotykowy
 • Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
 • Napęd DVD opcjonalnie (do instalacji wersji w pudełku).
  Instalacja z dysku DVD wymaga pobrania do 900 MB
 • Do instalacji i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite oraz korzystania z niektórych elementów oprogramowania, funkcji i zasobów online wymagane jest połączenie z Internetem.

Mogą Cię też zainteresować:

Opinie o produkcie (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać opinie. Moderujemy opinie. Wyświetlamy pozytywne i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl