Wzorniki.eu
Kategorie blog
Sprawdź Promocje
Loupedeck LIVE - konsola sprzętowa dla twórców i streamerów
Loupedeck LIVE - konsola sprzętowa dla twórców i streamerów

985,00 zł

Cena regularna: 1 169,00 zł

Najniższa cena: 1 059,00 zł
szt.
Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Chmura tagów
Affinity Photo, Affinity Designer i Publisher – Co nowego w wersji 2
Affinity Photo, Affinity Designer i Publisher – Co nowego w wersji 2

Affinity Photo, Affinity Designer i Publisher – Co nowego w wersji 2

Po niestrudzonej pracy i przekonaniu się, jak daleko można przesunąć granice tego, co jest możliwe, firma Serif z radością ogłasza, że jest już dostępna wersja druga programów Affinity Photo, Designer i Publisher.

 

affinity

 

Od samego początku narzędzia Affinity zdobyły zaufanie milionów profesjonalnych użytkowników na całym świecie i zdobyły niektóre z najbardziej prestiżowych nagród w branży, ustanawiając nowy standard w świecie kreatywnego oprogramowania zarówno pod względem jakości, jak i wartości. A teraz nadszedł czas na zupełnie nowe, pełne funkcji wersje aplikacji. Posiadając setki ulepszeń oszczędzających czas i całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika, który zoptymalizuje przepływ pracy, wersje drugie programów Affinity zwiastują nową erę twórczą.

Mnóstwo nowych funkcji. Całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika. Setki ulepszeń wydajności i ulepszeń przepływu pracy. Oto wszystko, co powinniście wiedzieć o nowej generacji Affinity…

Chcesz tego? Masz to. Program Affinity Publisher na iPada.

Pracuj gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz, bez uszczerbku dla jakości swojej pracy, dzięki Affinity Publisher na iPada. Profesjonalnej aplikacji do projektowania stron, która umożliwia tworzenie niesamowitych układów w dowolnym miejscu. V2 zapewnia kreatywne wrażenia, jakich nie ma żadne inne. Odkryj bogactwo nowych funkcji i ulepszeń w całym zestawie aplikacji poniżej.

 

affinity designer

 

Affinity Designer 2 - nowe funkcje

[product id="1344"]

 

Vector Warp. Ten niezwykle potężny i bardzo pożądany dodatek w Affinity Designer 2 umożliwia zastosowanie nieniszczącego wypaczenia wektorowego na dowolnej grafice wektorowej lub tekście. Edycja dowolnego wypaczenia zapewnia superszybki podgląd na żywo, nawet w przypadku złożonych ilustracji, i daje prawdziwy wektorowy efekt końcowy.

oprogramowanie

 

Narzędzie do tworzenia kształtów. Dodawaj i odejmuj kształty oraz segmenty w znacznie łatwiejszy, bardziej interaktywny sposób. Dzięki Affinity Designer 2 szybko twórz złożone kształty, po prostu przeciągając między segmentami, aby połączyć lub przytrzymując modyfikator, aby odjąć.

ceneo

 

Narzędzie Nóż. Pokrój dowolny kształt, krzywą lub tekst na części składowe szybciej niż kiedykolwiek.

logo

 

Narzędzia do pomiaru powierzchni. Affinity Designer pozwala zmierzyć długość linii, segmenty, odległości i obszary dowolnych obiektów w skali.

affinity publisher

 

Widok rentgenowski. Nowy tryb widoku dostępny w Affinity Designer do pokazania składu Twojej pracy, szczególnie przydatny do ukierunkowanego wyboru określonej krzywej/obiektu w złożonej kompozycji.

affinity

 

Import. Affinity Designer pozwala na import i edycję plików AutoCAD i DXF szybko i dokładnie. Dzięki czemu, zachowujesz strukturę warstw i skalę oryginalnego pliku.

affinity designer nowe funkcje

 

Affinity Photo 2 - nowe funkcje

[product id="1345"]

 

Edycja RAW. Oprogramowanie Affinity Photo pozwala na edycję plików RAW w sposób nieuszkadzający ich, z opcją osadzania ich w pliku dokumentu lub z linku zewnętrznego.

oprogramowanie affinity

 

Live Masks. Ulepsz przepływy pracy w Affinity Photo 2 dzięki nowym aktywnym maskom, które aktualizują się automatycznie na podstawie właściwości bazowego obrazu lub grafiki.

Hue Range. Utwórz maskę w oparciu o określony kolor i zastosuj korekty, efekty lub po prostu pomaluj automatycznie wygenerowaną maskę dla wybranego odcienia.

affinity photo 2

 

Band-pass. Umożliwia utworzenie maski skupionej wokół krawędzi obrazu. Ma to szerokie zastosowanie dla retuszerów, którzy pracują na różnych warstwach częstotliwości, ale umożliwia także tworzenie efektów artystycznych.

ceneo

 

Jasność. Z Affinity Photo 2 możesz określić zakres jaskrawości do zamaskowania; na przykład wyizoluj określone zakresy świateł lub cieni (lub cokolwiek pomiędzy) i zastosuj kontrolowane korekty w tych obszarach.

serif affinity

 

Maski złożone. Łatwe łączenie wielu warstw masek w sposób nieniszczący za pomocą operacji dodawania, przecinania, odejmowania i XOR. Oznacza to, że utworzone przez Ciebie osobne maski  w programie Affinity Photo od Serif mogą być konserwowane w sposób nieniszczący podczas tworzenia nowych masek na podstawie tych części składowych.

affinity photo maski złożone

 

Live Mesh Warp. Chcesz, aby obraz lub plik był zniekształcony, aby pasował do powierzchni szablonu znajdującego się pod spodem? Teraz możesz zastosować nieniszczące wypaczenie, aby tak się stało, i wrócić do edycji, kiedy tylko chcesz. Bonus: ma to kilka potężnych zastosowań podczas korzystania z Photo Persona w programie Publisher 2. Możesz zniekształcać połączone pliki bez utraty integralności łącza, a także wypaczać ramki obrazu, aby umożliwić szybkie przeciąganie i upuszczanie alternatywnych obrazów.

Silnik pędzli. Zmień kolejność dysz, przeciągając/upuszczając. Użyj dowolnej próbki pędzli intensywności, w tym wypełnień gradientem i mapą bitową. Plus: nowy kontroler odległości, interpolacja końcówki pędzla i ogólna poprawa wydajności i dokładności.

affinity photo silnik pędzli

 

Affinity Publisher 2 - nowe funkcje

[product id="1513"]

 

Książki. Łącz osobne dokumenty wydawcy w rozdziały, aby utworzyć jedną długą publikację, automatycznie synchronizując numery stron, spis treści, indeksy i style — jest to szczególnie przydatna funkcja do współpracy, ponieważ autorzy mogą pracować indywidualnie nad własnymi sekcjami, zanim połączą wszystko razem. Te nowe funkcje dostępne sa tylko w wersji Affinity Publisher na komputer.

affinity publisher

 

Przypisy dolne, końcowe i boczne. Dodaj notatki w stylu akademickim lub odniesienia do fragmentów tekstu.

Umieść automatyczny przepływ. Utwórz pojedynczy układ, który będzie automatycznie powtarzany w całym dokumencie, aż wszystkie żądane obrazy zostaną uwzględnione. Dodatkowo, dzięki możliwości wyboru liczby powtórzeń dla obrazów, możesz skonfigurować zaawansowane szablony, dzięki czemu w przyszłości możesz natychmiast tworzyć wiele wariantów za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

affinity publisher automatyczny przepływ

 

Zastąpienie widoczności warstwy połączonego pliku. Włącz lub wyłącz dowolne warstwy z umieszczonych plików, w tym PSD, PDF, DWG, DXF i inne dokumenty Affinity bez utraty integralności łącza. Nawet jeśli plik źródłowy zostanie zmieniony, ustawienia widoczności warstw zostaną zachowane. Dostępne również w Affinity Designer 2 i Affinity Photo 2.

affinity publisher

 

Narzędzie wyboru stylu. Szybko zastosuj styl dowolnego obiektu lub tekstu na swojej stronie do innego. Dostępne również w Designer 2 i Photo 2 (tylko komputer stacjonarny).

Wydajność. Przeprojektowaliśmy sposób obsługi pamięci dla importowanych plików PDF i innych dużych dokumentów, co zaowocowało znaczną poprawą wydajności programu Affinity Publisher 2.

affinity publisher większa wydajność

 

Udoskonalony i przeprojektowany. Zupełnie nowy interfejs użytkownika nie tylko nadaje aplikacjom zupełnie nowy wygląd, ale także zapewnia wiele ulepszeń przepływu pracy.

Brak subskrypcji

Oprogramowanie Affinity firmy Serif dostępne jest w licencji bezterminowej i do użytku komercyjnego. Program występuje w wersji na komputery Mac i Windows. W sklepie możesz kupić samodzielne aplikacje lub pakiet Universal, dzięki któremu otrzymujesz dostęp do wszystkich wersji Affinity na wszystkie obsługiwane systemy i urządzenia.

[product id="2012"]

Programy Affinity w naszym sklepie: https://wzorniki.eu/oprogramowanie-affinity

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl