Wzorniki.eu
Profesjonalny monitor 4K UHD
Monitor EIZO ColorEdge CG319X | 6 lat gwarancji
Monitor EIZO ColorEdge CG319X | 6 lat gwarancji

20 999,00 zł

szt.
Monitor BENQ SW321C - 32 cale | 4K | AdobeRGB
Monitor BENQ SW321C - 32 cale | 4K | AdobeRGB

8 499,00 zł

szt.
Sprawdź Promocje
Wzornik COLOR CMYK BASIC powlekany & niepowlekany
Wzornik COLOR CMYK BASIC powlekany & niepowlekany

429,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

Najniższa cena: 499,00 zł
szt.
Producenci
Adobe Illustrator CC for Teams ENG | Dla rządu
Dostępność: Tymczasowo niedostępny
Cena: 2 411,52 zł 2411.52
ilość szt.
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: Adobe
Kod produktu: 65224735ENGGOV

Opis

Adobe Illustrator CC for Teams ENG | GOV

Adobe Illustrator CC to jedna z najlepszych aplikacji do tworzenia grafiki wektorowej. Umożliwia ona szybkie i łatwe projektowanie logo, ikon, ilustracji na potrzeby strony internetowej, aplikacji lub materiałów drukowanych. Dzięki bogatym narzędziom i funkcjom dostępnym w programie, tworzenie profesjonalnych projektów stało się jeszcze bardziej intuicyjne i efektywne.

Adobe Illustrator CC w subskrypcji na 12 miesięcy.

Licencje dla administracji rządowej (GOV) oraz instytucji publicznych.

Licencja Adobe Illustrator CC:

 • Producent: Adobe
 • Platforma: PC/MAC
 • Licencja: Na użytkownika, dla administracji rządowej (GOV)
 • Czas trwania licencji: 12 miesięcy
 • Wersja: Elektroniczna
 • Wersja językowa: angielska (ENG)

adobe illustrator cc subskrypcja

Tworzenie grafiki wektorowej

Adobe Illustrator CC to zaawansowane narzędzie do projektowania i tworzenia grafiki wektorowej, które umożliwia tworzenie wizualizacji obiektów 3D z kompozycji 2D. W programie Adobe Illustrator możemy korzystać z różnych narzędzi, np. brył 3D lub brył obrotowych 3D, aby uzyskać pożądany efekt.

Aby lepiej zrozumieć, jak to działa, możemy porównać to do rysowania najprostszego prostokąta, którego część zostaje odcięta, modyfikowany jest jego kształt, a następnie dodawany jest element i modyfikowane są kolory. Takie proste narzędzia pozwalają na uzyskanie grafiki, która może być następnie przygotowana do stworzenia trójwymiarowej wizualizacji.

Praca współdzielona w środowisku Adobe

Projekty stworzone w Adobe Illustratorze CC mogą być wielokrotnie wykorzystywane w różnych dokumentach, a program łatwo integruje się z innymi aplikacjami z rodziny Adobe, takimi jak Photoshop CC, Premiere Pro CC, InDesign CC i XD. Integracja ta umożliwia łatwe dodawanie stworzonych kompozycji do różnych projektów graficznych i materiałów filmowych.

Dzięki szybko rozwijającemu się i elastycznemu środowisku pracy użytkownicy Adobe Illustrator mogą całkowicie skupić się na tworzeniu, zamiast przetwarzać różne formaty. Po zakończeniu projektu możemy zaznaczyć interesujące nas elementy i eksportować je w wielu formatach, rozdzielczościach i rozmiarach.

Oprogramowanie Adobe Illustrator CC pozwala również na wygenerowanie kodu CSS, co ułatwia umieszczenie grafiki na stronie internetowej. Kod ten można skopiować, wkleić lub wyeksportować do odpowiednich osób zajmujących się tworzeniem strony.

Twórz piękne infografiki z Adobe Illustrator CC

Dla większości z nas, tworzenie wykresów kojarzy się przede wszystkim z programem Microsoft Excel. To właśnie w nim przedstawiamy liczby i dane w tabelkach, a następnie konwertujemy je na różnego rodzaju wykresy. Jednak jeśli chcemy, aby nasze dane były przedstawione w bardziej atrakcyjny sposób, musimy sięgnąć po narzędzia graficzne.

W tym celu idealnie sprawdzi się Adobe Illustrator CC - aplikacja, która pozwala na stworzenie interesującej infografiki, która przyciągnie uwagę każdego odbiorcy. Dzięki takiej formie przedstawienia informacji nasze dane staną się bardziej przejrzyste i przyswajalne.

Bezproblemowe malowanie

Dostępna w programie illustratorze funkcja Live Paint przypomni nam czasy dzieciństwa, kiedy to z zapałem wypełnialiśmy kolorowanki. Ta interaktywna funkcja pozwala na swobodne malowanie, jakbyśmy robili to na papierze. Możemy z łatwością wypełniać poszczególne segmenty ścieżek różnymi kolorami, a same ścieżki wypełniać różnymi wzorami, gradientami i kolorami.

Obiekty lub ścieżki, które stworzyliśmy, zachowują się tak, jakby znajdowały się na tej samej płaskiej powierzchni, co oznacza, że nie ma na nich żadnego zróżnicowania w poziomach. Zamiast tego, powierzchnia jest dzielona na obszary przez poszczególne ścieżki, co umożliwia malowanie tych obszarów bez względu na to, czy są one otoczone przez wiele ścieżek, czy tylko jedną. Dzięki tej funkcji możemy przekształcić proste figury w niesamowite wzory, które można dowolnie modyfikować i kolorować.

Kolory, praca w chmurze i tekstem

Zmieniono funkcjonalność programu Illustrator w wielu aspektach, w tym ułatwiono zmianę motywu kolorystycznego ilustracji dzięki poprawionemu narzędziu Próbnik motywów kolorów. Istnieje również możliwość tworzenia indywidualnych motywów kolorystycznych. Dodano opcję osadzania dokumentów zapisanych w chmurze z programu Adobe Photoshop w projektach Illustrator oraz umożliwiono zarządzanie wcześniej zapisanymi w chmurze dokumentami, oraz funkcję udostępniania plików w chmurze do pracy offline.

Dodatkowo w illustratorze wprowadzono nową funkcję Przyciągaj do glifów, która umożliwia precyzyjne rozmieszczanie elementów w stosunku do tekstu i glifów. Wyrównywanie tekstu w pionie i wyrównywanie obiektów do granicy glifów to kolejne usprawnienia w pracy z tekstem. Teraz użytkownicy illustratora firmy Adobe mają możliwość definiowania różnymi parametrami wysokości czcionki, co dodatkowo ułatwia projektowanie.

Adobe Illustrator CC wymagania systemowe:

Windows:

 • Procesor wielordzeniowy Intel z obsługą 64-bitów
 • Microsoft Windows 10 (64 bit) wersja 1803 i nowsze, wersja Win 1607 nie jest obsługiwana
 • Pamięć RAM    16 GB (32 GB rekomendowane)
 • 5 GB miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji (dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji), zalecany szybki wewnętrzny dysk SSD do instalacji aplikacji.
 • Karta graficzna z 2GB VRAM, sterowniki NVIDIA 451.77 lub nowsze.
 • Monitor o rozdzielczości 1280×1080 lub wyższej.
 • Do aktywacji oprogramowania Illustrator, sprawdzania subskrypcji i korzystania z usług online niezbędna jest rejestracja i połączenie z Internetem.

MAC:

 • Procesor wielordzeniowy Intel z obsługą 64-bitów
 • macOS wersja 10.13 lub nowsza, macOS w wersji 10.12 nie jest obsługiwany. macOS Big Sur jest obsługiwany przez wersje 17.5.1.
 • 16 GB (32 GB rekomendowane)
 • 6GB miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji (nie instalować na partycjach z wrażliwymi plikami systemowymi i na wymiennych nośnikach)
 • Dodatkowa przestrzeń dyskowa na plik wymiany (rekomendowane 10GB )
 • Karta graficzna z 2GB VRAM, sterowniki NVIDIA 451.77 lub nowsze.
 • Monitor o rozdzielczości 1440×900 lub wyższej.
 • Do aktywacji oprogramowania Illustrator, sprawdzania subskrypcji i korzystania z usług online niezbędna jest rejestracja i połączenie z Internetem.

Mogą Cię też zainteresować:

Opinie o produkcie (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać opinie. Moderujemy opinie. Wyświetlamy pozytywne i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl