Wzorniki.eu

Darmowa dostawa od 499 zł

Profesjonalny monitor 4K UHD
Monitor Asus ProArt PA279CV | 27 cali | 4K | sRGB
Monitor Asus ProArt PA279CV | 27 cali | 4K | sRGB

2 599,00 zł

szt.
Monitor EIZO FlexScan EV2785-BK | 4K UHD
Monitor EIZO FlexScan EV2785-BK | 4K UHD

3 499,00 zł

Cena regularna: 4 795,00 zł

Najniższa cena: 4 795,00 zł
szt.
Sprawdź Promocje
Monitor EIZO FlexScan EV2795-BK
Monitor EIZO FlexScan EV2795-BK

2 999,00 zł

Cena regularna: 3 869,00 zł

Najniższa cena: 3 869,00 zł
szt.
Producenci
Adobe Dreamweaver CC for Teams MULTI | Dla edukacji
Dostępność: Licencja elektroniczna
Wysyłka w: 24 - 48 godzin
Cena: 1 099,00 zł 1099.00
ilość szt.
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Adobe
Kod produktu: 65226042EDUMULTI

Opis

Adobe Dreamweaver CC | MULTI EDU

Przedstawiamy szybszy sposób programowania stron internetowych. Dzięki funkcjonalnemu interfejsowi, narzędziom zintegrowanym z innymi produktami i nowym, wizualnym funkcjom edycji arkuszy CSS programowanie przebiega w intuicyjny, szybki sposób.

Licencja Adobe Dreamweaver CC

  • Subskrypcja 12 miesięcy
  • Subskrypcja na użytkownika
  • Licencja dla edukacji
  • Język aplikacji: Wielojęzykowa
  • Wersja elektroniczna

Oprogramowanie Adobe Dreamweaver CC

Program Dreamweaver® CC umożliwia obecnie udostępnianie wyników pracy bezpośrednio z poziomu aplikacji oraz stosowanie najnowszych standardów internetowych dzięki natychmiastowemu dostępowi do nowych funkcji. Całe środowisko twórcze jest pod ręką w jednym miejscu.

Projektuj jak chcesz i kiedy chcesz

Nowe funkcje edycji elementów wizualnych, takie jak opcja projektowania arkuszy CSS i zaktualizowany interfejs płynnego układu siatki, znacznie przyspieszają pisanie kodu. Przeciągając i upuszczając widżety interfejsu jQuery, można tworzyć własne aplikacje dla urządzeń przenośnych, aby następnie pakować je za pomocą środowiska Adobe® PhoneGap™ Build™.

W oprogramowaniu wprowadzono funkcjonalne narzędzia do obróbki elementów wizualnych, które pozwalają generować czytelny kod zgodny ze standardami internetowymi oraz błyskawicznie stosować właściwości CSS, na przykład gradienty czy cienie ramek. Podczas pracy można bezpośrednio wyświetlać podgląd zmian projektu i na bieżąco obserwować efekty zmian stylu.

Program Dreamweaver CC należy teraz do usługi Creative Cloud, co pozwala uzyskać płynny, intuicyjny i lepiej zintegrowany proces twórczy. Program można uzyskać w ramach subskrypcji pojedynczej aplikacji lub kompletnego członkostwa Creative Cloud, które obejmuje komplet narzędzi firmy Adobe do projektowania.

Praca indywidualna lub w zespole? Dla Adobe Deramweaver CC to bez znaczenia

Tworzenie stron internetowych już rzadko jest pracą jednej osoby. Zwykle strona WWW to rezultat pracy kilku, a nawet kilkunastu web developerów. Adobe Dreamweaver CC idzie naprzeciw potrzebom zespołów projektowych, oferując możliwość integracji z systemem Git. Na pewno docenisz tę funkcjonalność, jeśli pracujesz w zespole lub czasami musisz wykonać pewne czynności bezpośrednio z poziomu panelu Git.

Oprócz wsparcia dla najważniejszych systemów zarządzania treścią (CMS), takich jak WordPress, Joomla! i Drupal, Adobe Dreamweaver CC oferuje również integrację z innymi programami Adobe. Jeśli pracujesz w zespole, który składa się nie tylko z web developerów, ale także grafików i innych osób korzystających z oprogramowania Adobe, Adobe Dreamweaver CC umożliwia korzystanie z efektów ich pracy w sposób niezakłócający prac nad Twoim projektem, jak to jest w przypadku integracji z Photoshopem.

Dzięki temu, że Adobe Dreamweaver CC może wydzielić kod CSS, kolory, obrazy i inne elementy z natywnego pliku PSD programu Photoshop CC, praca nad stroną jest szybsza. Z kolei na podstawie pliku z kilkoma obszarami kompozycji można bez problemu stworzyć responsywną witrynę, dostosowaną do różnych rozmiarów ekranów użytkowników.

Rozpocznij swoją przygodę z Adobe Dreamweaver CC i przekonaj się, że tworzenie stron internetowych może być łatwe, szybkie i przyjemne!

 

Dostawa / Dodatkowe informacje

Język aplikacji wielojęzykowy
Segment rynku Dla edukacji
Rodzaj licencji Subskrypcja

Opinie o produkcie (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać opinie. Moderujemy opinie. Wyświetlamy pozytywne i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl