Profesjonalny monitor 4K UHD
Aktualnie w promocji
Monitor NEC Multisync EA271Q-BK ColorTuned | skalibrowany
Monitor NEC Multisync EA271Q-BK ColorTuned | skalibrowany
3 299,00 zł 2 995,00 zł
szt.
Producenci
Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najnowsze wzorniki Pantone edycja 2023

System Pantone (PMS) to idealne narzędzie kolorystyczne dla każdego, kto zajmuje się projektowaniem graficznym! Twórz intrygujące i przyciągające projekty graficzne, które przyciągają wzrok klientów, niezależnie od tego, czy pracujesz z drukiem, opakowaniem, projektem cyfrowym czy materiałami marketingowymi. Kolory są istotnym elementem projektu, który odzwierciedla nastrój i styl produktu, a odpowiednia paleta kolorów może skuteczniej sprzedawać produkty i pomysły.

Aktualnie w wzornikach Pantone z edycji 2023 znajdują się 2390 podstawowych kolorów Pantone, ponad 600 kolorów metalicznych oraz 300 kolorów pastelowych i neonowych. Pantone to uznana światowa marka, a system kolorystyczny Pantone (PMS) to międzynarodowy schemat wyboru, specyfikacji i komunikacji barwnej.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Historia aktualizacji systemu Pantone (PMS)

2010r. - Premiera Pantone Plus Series. Łącznie 1341 kolory Pantone w tym 224 nowe barwy
2012r. - Aktualizacja o nowe 336 Pantone kolory. Łącznie 1677 odcieni
2014r. - Pantone wprowadza nowe 84 kolory. Łącznie 1755
2016r. - Nowe 112 kolory. Łącznie 1867 kolorów solid Pantone
2019r. - Nowe 294 kolory. Łącznie 2161 kolorów solid Pantone
2022r. (grudzień) - Nowe 229 kolory Pantone. Łącznie 2390

Kolorystyka Pantone

Paleta kolorów Pantone jest niejednokrotnie najważniejszym narzędziem przy projektach bardziej, lub mniej opartych na kolorach. Wzornik Pantone pomaga w wyborze właściwej barwy, a duże możliwości, jakie daje skala Pantone pozwala uzyskać dokładnie takie kolory, jak oczekiwane w różnego rodzaju gałęziach przemysłu.

Kolorystykę Pantone wykorzystuje się do uzyskania zawsze takiego samego koloru wydruku nawet w przypadku unikalnych kolorów indywidualnych marek. W palecie Pantone poszczególne kolory są łatwo dostępne dla drukarni, gdyż nie powstają one przez mieszanie barw, co gwarantuje powtarzalność. Paleta kolorów jednolitych pozwala zatem na drukowanie identycznych barw za każdym razem. Kolory Twojej marki mają kluczowe znaczenie dla jej tożsamości i czynnika wyróżniającego, który Cię wyróżnia — upewnij się, że pozostajesz w zgodzie z marką, ponieważ kolory Twojej marki wyzwalają obrazy mentalne i tworzą skojarzenia i oczekiwania u Twoich klientów.

Kolory Pantone PMS dostępne są na podłożu powlekanym (błyszczącym) i niepowlekanym, dzięki czemu można lepiej określić kolor. Poszczególne kolory są oznaczone unikalną nazwą Pantone oraz numerem Pantone. Dzięki uniwersalnemu systemowi możesz komunikować kolory Pantone w jasny i zwięzły sposób – zarówno w działach Twojej firmy, jak i w całym łańcuchu dostaw. W ten sposób wybrana kolorystyka pantone zawsze wygląda identycznie. Jesteś kupcem, projektantem, twórcą produktu lub pracujesz w marketingu? Szukasz fantastycznego i precyzyjnego systemu kolorystycznego? System PMS jest stworzony dla Ciebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl