Wzorniki.eu

Darmowa dostawa od 499 zł

Profesjonalny monitor 4K UHD
Monitor EIZO FlexScan EV3895-BK
Monitor EIZO FlexScan EV3895-BK

8 095,00 zł

szt.
Monitor EIZO FlexScan EV3285-WT | 4K UHD
Monitor EIZO FlexScan EV3285-WT | 4K UHD

4 899,00 zł

Cena regularna: 6 599,00 zł

Najniższa cena: 5 599,00 zł
szt.
Sprawdź Promocje
Monitor EIZO FlexScan EV2781-BK
Monitor EIZO FlexScan EV2781-BK

2 699,00 zł

Cena regularna: 3 495,00 zł

Najniższa cena: 3 495,00 zł
szt.
Producenci
Monitor EIZO ColorEdge CS2731 | 6 lat gwar. | + kalibrator SpyderX Elite
Dostępność: w magazynie sklepu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 5 197,00 zł 5197.00
ilość szt.
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: EIZO
Kod produktu: UMLEICS2731XP

Opis

Zanim kupisz, przetestuj. Wypożycz monitor EIZO CS do domu.

Powody, dla których warto kupić monitor EIZO CS2731 serii ColorEdge w Wzorniki.eu:

 1. Bezpieczeństwo — Pewne pochodzenie monitora to bezproblemowy serwis i pełna 6 letnia gwarancja. Wzorniki.eu jest autoryzowanym dilerem Eizo Premium w Polsce
 2. Testuj przed zakupem — Skorzystaj z naszego programu wypożyczeń i przetestuj w domu monitor Eizo serii ColorEdge CS. O szczegółach z przyjemnością, opowiemy: +48 22 7847182, odpiszemy: eizo@wzorniki.eu albo poczytaj sam: https://wzorniki.eu/testuj-eizo
 3. Szkolenie — Potrzebujesz szkolenia z kalibracji zakupionego monitora EIZO CS? Rewelacyjnie się składa, dostajesz u nas za darmo 1h szkolenia online. Opcja ta jest ważna do 6 miesięcy od daty zakupu monitora. Masz pytania? Dzwoń jak w dzwon: +48 501867550
 4. Najlepsza oferta — Lubisz negocjować? Targować się? Szarpać każdą złotówkę i cisnąć sprzedawcę jak cytrynę? Też to lubimy ;) Podejmij wyzwanie! Negocjuj cenę: eizo@wzorniki.eu
 5. Darmowa dostawa oraz raty 0% Kupuj bez dodatkowych kosztów w wygodnych ratach ZERO %

 

Monitor EIZO ColorEdge CS2731 + Kalibrator SpyderX Elite

 • Kalibrator SpyderX Elite
 • Rozdzielczość 2560 × 1440 pikseli
 • Reprodukcja kolorów przestrzeni Adobe RGB 99%
 • Kalibracja sprzętowa (dołączony program ColorNavigator)
 • Współczynnik kontrastu 1000:1
 • Jasność 350 cd/m2 (zalecane 120 cd/m2)
 • Złącza DisplayPort, HDMI, DVI-D oraz USB C
 • 6 lat gwarancji.
 • Gwarancja "zero martwych pikseli" przez 6 miesięcy od daty zakupu.

 

Monitor Graficzny EIZO CS2731 serii ColorEdge z kalibratorem SpyderX Elite

Monitor graficzny eizo coloredge cs2731 z kalibratorem

 

Kalibrator w zestawie z monitorem Eizo ColorEdge CS2731

Dołączony do monitora kalibrator pozwoli Ci na wykonanie samodzielnie kalibracji i profilowania monitora. Posiadanie własnego urządzenia do kalibracji zapewnia niezależność i oszczędność czasu. Możesz kalibrować monitora zawsze wtedy kiedy tego potrzebujesz. Dołączony do zestawu kolorymetr datacolor SpyderX Elite to odpowiedni sprzęt. Jego własne oprogramowanie umożliwi skalibrowanie innych monitorów i ekranów laptopów jakie posiadasz.

 • Pamiętaj, dostajesz u nas za darmo 1h szkolenia online z kalibracji zakupionego Eizo CS2731. Dzięki szkoleniu nauczysz się kalibrować zakupiony monitor oraz korzystać z wygenerowanych profili barwnych w swoim środowisku pracy.

monitor eizo cs2731 w zestawie z kalibratorem spyderx pro

Wzorniki.eu jest autoryzowanym partnerem EIZO Polska

Miło nam poinformować, że Wzorniki.eu należy do grona autoryzowanych partnerów EIZO Polska. Dzięki czemu masz pewność, że zakupiony monitor pochodzi z legalnego źródła i jest objęty polską gwarancją. Sprzedawcy w naszym sklepie są przeszkoleni nie tylko z wiedzy na temat parametrów technicznych monitora, ale także w funkcji dołączonych programów oraz procesu jego kalibracji. Jeśli nadal masz wątpliwości, zawsze możesz skorzystać z naszego programu wypożyczeń i przetestować monitor w zaciszu Swojego gabinetu, biura lub domu.

 

monitory graficzne eizo

 

Podłącz Eizo ColorEdge CS2731 jednym kablem USB Type-C

CS2731 to monitor graficzny z serii ColorEdge wyposażony w port USB Type-C z opcją zasilania 60 W. Od teraz za pomocą jednego kabla USB Type-C możesz przesłać sygnał wideo do monitora, przesłać i pobrać dane oraz zasilić podłączonego laptopa lub smartfon. Twoja biurko będzie schludne i wolne od plątaniny niepotrzebnych kabli.

 

monitor Eizo CS2731 z łączem USB-C

EIZO ColorNavigator 7

EIZO ColorNavigator 7 to program, który jest dołączony do monitora. Przy pomocy tego programu, wykonasz kalibrację kolorów monitora ColorEdge.

Aplikacja łączy w sobie wszystkie funkcje dostępne w poprzednich wersjach. Program oferuje udoskonalone rozwiązanie dla profesjonalistów z różnych branż. Aplikacja ColorNavigator 7 przeprowadza kalibrację sprzętową, wykorzystując tabelę LUT monitora, aby osiągnąć większą precyzję i płynniejsze przejścia tonalne niż w przypadku kalibracji programowej.

 • Pamiętaj, dostajesz u nas za darmo 1h szkolenia online z kalibracji zakupionego Eizo CS2731.

 

EIZO ColorEdge CS2731 Kalibracja sprzętowa ColorNavigator

 

Monitor Eizo ColorEdge wyświetla 99% kolorów Adobe RGB

Monitor CS2731 reprodukuje 99% przestrzeni kolorów z palety Adobe RGB, dzięki czemu zdjęcia zrobione w formacie RAW można zamienić na Adobe RGB, a zrobione w formacie Adobe RGB będą prawidłowo wyświetlane. Kolory widoczne na zdjęciach przedstawiających soczyste błękitne niebo i bujne zielone lasy zostaną wiernie odtworzone w sposób, który jest niemożliwy do zrealizowania na monitorach z przestrzenią barw sRGB. Szeroki gamut barw zapewnia również, że monitor odtwarza prawie w całości przestrzenie kolorów CMYK, które to stosuje się w druku.

 

EIZO CS2731 AdobeRGB 99%

 

Płynne przejścia tonalne dzięki panelowi 10-bit

Korzystając z wejścia sygnałowego DisplayPort lub HDMI, można dostarczać do monitora 10-bitowe informacje o kolorze. Dzięki 16-bitowej tabeli LUT monitor Eizo ColorEdge CS2731 jest w stanie odtworzyć nawet miliard kolorów jednocześnie. W porównaniu z sygnałem innych monitorów to 64 razy więcej kolorów. Dlatego ekran monitora CS2731 zapewnia płynniejsze przejścia tonalne i zmniejszenie błędów w reprodukcji kolorów.

 

EIZO CS2731 16 bitowy LUT

 

 

Fabryczna kalibracja każdego Eizo ColorEdge

Krzywa gamma jest regulowana dla każdego monitora ColorEdge CS2731 z osobna w fabryce EIZO w Japonii. W tym celu mierzy się wartości gamma dla kolorów podstawowych RGB (czerwony, zielony, niebieski) w zakresie od 0 do 255, a następnie, używając 16-bitowej tabeli LUT monitora, wybiera 256 najbardziej odpowiednich odcieni do uzyskania pożądanego efektu.

 

EIZO CS2731 gamma

 

Stabilizacja jasności i temperatury barwowej

Monitory LCD często wykazują wahania jasności i kolorystyce obrazu w różnych częściach ekranu. Aby temu przeciwdziałać, monitor EIZO ColorEdge CS2731 wyposażono w technologię EIZO DUE (Digital Uniformity Equalizer), która kompensuje te wahania, zapewniając stabilne i równomierne wyświetlanie obrazu.

 

monitor IPS LCD EIZO CS2731 stabilizacja ekranu

 

Dotykowy panel sterujący

Zamiast tradycyjnych przycisków z przodu obudowy w EIZO ColorEdge CS2731 znajdują się elektrostatyczne przełączniki. Dzięki czemu dostęp do ustawień ekranu monitora jest wygodny i intuicyjny.

 

EIZO CS2731 kup w sklepie

 

Rączka do przenoszenia

Z tyłu monitora Eizo ColorEdge CS2731-BK znajduje się wygodna rączka, która ułatwia przenoszenie go z miejsca na miejsce.

 

EIZO CS2731 z rączką do przenoszenia

 

Duża przestrzeń robocza

27 calowy ekran w rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli zastosowany w monitorze CS2731 umożliwia wyświetlanie dwukrotnie większej liczby informacji niż ekrany w rozdzielczości 1280 x 1024 oraz o 60% więcej danych niż ekrany w rozdzielczości 1920 x 1200. Dzięki tak obszernej przestrzeni roboczej użytkownicy mogą pracować jednocześnie z wieloma obrazami i paletami narzędzi bez przełączania się między oknami.

 

EIZO CS2731 to monitor 2K

 

Panel anty-reflex

Monitor ma antyodblaskowy ekran IPS, który zapewnia doskonałą widoczność kolorów. Urządzenie korzysta także z technologii przyciemniania, aby zminimalizować migotanie obrazu i tym samym zapobiegać zmęczeniu wzroku.

 

cs2731 - panel antyodblaskowy

 

Konwersja I/P

Wejście HDMI obsługuje konwersję Interlace / Progressive. Dlatego sygnał typu interlace emitowany przez telewizję i inne źródła wideo zostanie bezstratnie przekonwertowany do trybu progressive, gwarantując doskonałą jakość obrazu bez migotania.

 

EIZO CS2731 konwersja I/P

 

Duże możliwości regulacji

Produkt wyposażono w stopkę, która pozwala swobodnie regulować wysokość, nachylenie i obrót, a także ustawić tryb portretowy. Wygodny mechanizm zwalniający umożliwia odłączenie ekranu od podstawki jednym ruchem.

 

produkty eizo

 

Szerokie możliwości podłączenia

Monitor ma wejścia HDMI, DisplayPort i DVI-D. Oferuje także port USB typu C, port USB typu B i 4 porty USB typu A. Taki zestaw złącz, zapewnia szeroką kompatybilność oraz wszechstronną możliwość podłączenia urządzeń peryferyjnych takich jak myszka, klawiatura, dysk USB czy drukarka.

 

monitor eizo coloredge

EIZO CS2731 wejścia wideo oraz porty USB

6 lat gwarancji bez dodatkowych dopłat

Monitor graficzny Eizo objęty jest 6-letnią gwarancją producenta. Ochroną objęte są wszystkie komponenty produktu, łącznie z panelem LCD*. Oferowanie klientom tak długiej gwarancji jest możliwe dlatego, że produkty powstają w własnych fabrykach firmy, co pozwala na ścisłą kontrolę jakości i zapewnienie trwałości każdego monitora.

*Czas użytkowania ograniczony do 30 tys. godzin.

 

Ekran wolny od świecących pikseli

Producent udziela gwarancji na zero martwych pikseli przez sześć miesięcy od daty zakupu.

EIZO CS2731 zero jasnych pikseli

 

 

Parametry techniczne produktu:
 
Model Eizo ColorEdge CS2731-BK z USB Type-C
Kolor produktu Czarny
   
Typ panelu LCD IPS
Rozmiar produktu 27 / 68,5 cm
Natywna rozdzielczość 2560 x 1440 wqhd
Proporcja obrazu 16:9
Kalibracja sprzętowa Tak, dołączone oprogramowanie
Rozmiar ekranu (H x V) 596.7 x 335.6.0 mm
Rozmiar pixela 0,233 x 0,233 mm
Liczba odcieni szarości USB Type-C, DisplayPort, HDMI: 1024 odcieni z palety 65 tysięcy kolorów
DVI: 256 odcieni z palety 65 tysięcy kolorów
Liczba kolorów USB Type-C, DisplayPort, HDMI: 1,07 miliarda z palety 278 bilionów
DVI: 16,77 miliona z palety 278 bilionów
Kąty widzenia 178°, 178°
Jasność 350 cd/m2
Rekomendowana jasność 120 cd/m2 lub mniej
Kontrast 1000:1
Czas reakcji 16 ms (Gray-to-gray)
Gamut barwowy Adobe RGB: 99%
   
Wejścia USB C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), HDMI (Deep Color, HDCP 1.4), DVI-D (HDCP 1.4)
Porty USB 1 port USB Type-C upstream (DisplayPort Alt Mode, źródło zasilania maks. 60 W), 1 port USB B upstream, 4 porty USB A downstream
Wersja USB USB 3.1 Gen 1, 2.0
   
Zasilanie AC 100 - 120 V / 200 - 240 V, 50 / 60 Hz
Maksymalny pobór prądu 159 W
Średni pobór prądu 34 W
W trybie oszczędzania energii Mniej niż 1,0 W
   
Funkcja stabilizacji podświetlenia ekranu TAK
Tryby pracy Color Mode (Custom, Adobe RGB, sRGB, Calibration)
Układ DUE TAK
   
Wymiary (poziom, W x H x D) 638 x 404,1 - 559,1 x 265 mm
Wymiary (bez podstawy, W x H x D) 638 x 378,2 x 75 mm
Waga produktu 10,1 kg
Waga produktu (bez podstawy) 6,5 kg
Regulacja wysokości 155 mm
Odchylenie 35° góra, 5° dół
Obrót 344°
Pivot 90°
   
Temperatura pracy 0 - 35 °C
Zalecana wilgotność 20 - 80 %
Dołączone akcesoria Kabel zasilający, kabel USB, kable sygnałowe (2-metrowy USB C, 2 -metrowy HDMI), karta gwarancyjna.
Gwarancja 6 letnia gwarancja producenta realizowana przez punkt serwisowy w Polsce. Szczegóły w karcie gwarancyjnej (EIZO Exclusive Service)

 

Dostawa / Dodatkowe informacje

Kaptur/fartuch ochronny Nie, opcja dodatkowo płatna
Kalibracja sprzętowa Tak, dołączone oprogramowanie
Gamut barwowy Adobe RGB
Rozdzielczość naturalna ekranu 2560x1440
Gwarancja producenta 6 lat EIZO Premium Partner

Mogą Cię też zainteresować:

Opinie o produkcie (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać opinie. Moderujemy opinie. Wyświetlamy pozytywne i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl