Wzorniki.eu
Profesjonalny monitor 4K UHD
Monitor EIZO ColorEdge CG319X | 6 lat gwarancji
Monitor EIZO ColorEdge CG319X | 6 lat gwarancji

20 999,00 zł

szt.
Monitor EIZO ColorEdge CG2700X | 6 lat gwarancji
Monitor EIZO ColorEdge CG2700X | 6 lat gwarancji

12 699,00 zł

szt.
Sprawdź Promocje
Monitor BENQ SW321C - 32 cale | 4K | AdobeRGB
Monitor BENQ SW321C - 32 cale | 4K | AdobeRGB

7 989,00 zł

Cena regularna: 8 499,00 zł

Najniższa cena: 8 499,00 zł
szt.
Producenci
Monitor EIZO ColorEdge CS2400R + kalibrator SpyderX Elite + Spyder Checkr Photo GRATIS
Dostępność: Tymczasowo niedostępny
Cena: 2 899,00 zł 2899.00
ilość szt.
Ocena: 4.75 (Ilość ocen: 0)
Producent: EIZO
Kod produktu: UMLEICS2400RSXE

Opis

Kup monitor Eizo ColorEdge z kalibratorem Spyder X Elite a wzorzec do profilowania aparatów spyder checkr photo otrzymasz gratis!

 Kup monitor EIZO CS2400R serii ColorEdge z kalibratorem Spyder X Elite a wzorzec Spyder Checkr Photo otrzymasz GRATIS!

 • Oferta ważna tylko przy zakupie monitora Eizo ColorEdge CS w zestawie z kalibratorem Spyder X Elite.
 • Śpiesz się - oferta ważna do wyczerpania zapasów magazynowych!
 • Usprawnij postprodukcję w Adobe Lightroom Classic, Adobe Camera RAW lub Hasselblad Phocus dzięki wzorcowi do profilowana aparatów Spyder Checkr Photo
 • Więcej o Spyder Checkr Photo przeczytasz: https://wzorniki.eu/datacolor-spydercheckr-photo

 

Monitor EIZO CS2400R serii ColorEdge + Kalibrator Spyder X Elite + Spyder Checkr Photo GRATIS!

Monitor Eizo ColorEdge CS2400R z obsługą przestrzeni kolorów sRGB został stworzony z myślą o hobbystach zajmujących się tworzeniem i obróbką cyfrowych treści na potrzeby internetu.

Graficzny monitor EIZO ColorEdge CS2400R z kalibratorem SpyderX Elite - dlaczego warto?

 • Dostępne złącza: HDMI, USB-C, DisplayPort + niezbędne kable w zestawie
 • Możliwość korekcji kolorów bezpośrednio w monitorze
 • Rozdzielczość 1920 x 1200px
 • Ekran LCD IPS wyświetlający 100% kolorów sRGB
 • Współczynnik kontrastu 1000:1
 • Maksymalna jasność 300 cd/m2
 • 6 lat gwarancji
 • Kalibrator SpyderX ELITE w zestawie
 • Wzorzec do profilowania aparatów Spyder Checkr Photo GRATIS!

monitor eizo coloredge cs2400r z kalibratorem SpyderX Elite

Kalibrator SpyderX Elite w zestawie z monitorem EIZO ColorEdge CS2400R

Własny czujnik pozwala na niezależną od nikogo i szybką kalibrację monitora. Dzięki własnemu kalibratorowi możesz dostosowywać monitor zawsze wtedy kiedy tego potrzebujesz. Zestaw zawiera kolorymetr Datacolor SpyderX Elite.

 • Ponieważ chcemy abyś był świadomym użytkownikiem monitora graficznego Eizo, dlatego oferujemy Ci godzinne, bezpłatne szkolenie online z kalibracji. Na szkoleniu nauczysz się samodzielnie kalibrować monitor, dzięki czemu w pełni wykorzystasz potencjał zakupionego monitora i kalbratora.

 

kalibrator SpyderX Elite w zewtswie z monitorem EIZO CS2400R

 

Teraz w ofercie limitowanej - wzorzec Spyder Checkr Photo GRATIS przy zakupie monitora Eizo ColorEdge CS w zestawie z kalibratorem SpyderX Elite

SpyderCheckr Photo jest kompaktowy, ale wytrzymały – idealny, aby włożyć go do torby na aparat fotograficzny albo do kieszeni, zarówno wtedy, gdy jesteś w ruchu, jaki i gdy pracujesz w jednym miejscu. Usprawnij postprodukcję przy użyciu Adobe Lightroom Classic®, Adobe Camera RAW® lub Hasselblad Phocus®.

 

Teraz w ofercie limitowanej - wzorzec Spyder Checkr Photo GRATIS przy zakupie monitora Eizo ColorEdge CS w zestawie z kalibratorem SpyderX Elite

 

Autoryzowany partner EIZO Polska - zaufaj ekspertom!

Chcąc dać Ci pewność, że zamawiając u nas monitor Eizo CS2400R podejmujesz najlepszą możliwą decyzję — podkreślamy, iż jesteśmy autoryzowanym partnerem tego producenta. W ten sposób zyskujesz nie tylko polską gwarancję i legalny produkt. Masz też na wyciągnięcie ręki fachową pomoc ekspertów, którzy znają ten sprzęt doskonale.

Możesz na nas liczyć zarówno przed zakupem monitora, jak i wtedy, gdy zaczniesz na nim pracować. Istnieje również możliwość skorzystania z programu wypożyczeń dla testów w zaciszu swojego domu, czy też biura. Od wsparcia przy kalibracji, po wyjaśnienie pełnej funkcjonalności. Z naszą pomocą będziesz wiedział, jak wykorzystać pełen potencjał tego monitora! Dowiedz się więcej, co zyskasz kupując Eizo Coloredge CS2400R w naszym sklepie: https://wzorniki.eu/6-korzysci-z-zakup-monitorow-eizo-w-naszym-sklepie.

 

eizo premium partner

 

Jeden kabel USB-C do wszystkiego

Atutem proponowanego rozwiązania jest nowoczesne złącze USB-C. Dzięki któremu możesz łatwo i szybko podłączyć Eizo CS2400R do notebooka, używając tylko jednego kabla. W razie potrzeby podłączenia dodatkowych urządzeń peryferyjnych wbudowany 4 portowy hub USB jest również dostępny.

 

coloredge cs2400r colornavigator

 

Zasilanie z mocą do 70 W

Miejsca naszej pracy mogą się różnić, ale jedno jest stałe. Oczekujemy, że nasz sprzęt będzie zawsze w pełni gotowy do działania. CS2400R wyposażony w złącze USB-C spełnia te oczekiwania, oferując możliwość ładowania o mocy do 70 W. Niezależnie od tego, czy pracujesz na tablecie, czy laptopie. Dzięki temu rozwiązaniu możesz działać bez przeszkód, nie martwiąc się o niespodziewane rozładowanie sprzętu.

 

eizo cs2400r z portem usb c i hubem USB-A do podłączania innych urządzeń

 

Oprogramowanie do zarządzania i kalibracji monitora ColorNavigator 7

Aby zachować dokładność reprodukcji barw należy pamiętać o regularnej kalibracji. Z ColorNavigator 7 zrobisz to bez problemu! Wraz z zakupem monitora zyskujesz dostęp do autorskiego programu dedykowanego do sprzętowej kalibracji kolorów monitora.

Jakie korzyści zapewnia kalibracja z programem EIZO ColorNavigator 7?

 • Wysoka precyzja i intuicyjność
 • Obsługa najpopularniejszych na rynku kalibratorów
 • Kalibracja wszystkich trybów kolorów
 • Zapisywanie informacji o kalibracjach w monitorze

Oszczędzaj czas i ułatwiaj sobie pracę z CS2400R. Ważne — wybrany kalibrator nie jest dołączony do zestawu i należy go kupić oddzielnie.

 

monitor eizo cs2400r z colornavigator z kalibracją sprzętową

 

Monitor CS2400R oferuje również oprogramowanie Quick Color Match. Dzięki niemu możesz szybko uzyskać wydruk swojego projektu, który będzie idealnie odwzorowywał Twoje zamierzenia. Korzystaj z funkcji automatycznego dostosowywania ustawień ekranu, drukarki i oprogramowania do retuszu, dzięki czemu możesz skupić się na edycji zdjęć. Ciesz się wydrukiem, którego jakość gwarantuje intuicyjne narzędzie Quick Color Match.

 

coloredge cs2400r wraz z programem Eizo Quick Color Match

 

Kolory odwzorowane zgodnie ze standardami branżowymi

Odwzorowanie kolorów z palety sRGB na poziomie 100% jest wystarczające dla internetowych twórców cyfrowych treść. Możesz mieć pewność, że kolory wyświetlane przez Eizo ColorEdge CS2400R są wierne, zgodne i odzwierciedlają Twoje pomysły.

 

Model Eizo CS2400R z gamutem sRGB 100%

 

Monitor Eizo CS2400R reprodukuje miliard kolorów

Wysłanie do monitora informacji o kolorze o głębi 10-bitów? Tak, to możliwe z nowym CS2400R! Zastosowanie wejść sygnałowych USB-C, DisplayPort oraz HDMI umożliwia wyświetlanie aż miliarda kolorów na raz. Stanowi to 64 razy większą ilość barw niż przy użyciu sygnału 8-bitowego. Jeżeli poszukujesz gładkich przejść tonalnych i lepszego odwzorowania kolorów, CS2400R jest dla Ciebie.

 

Eizo cs2400r ma 10 bitowym panel lcd ips dzięki czemu wyświetla miliard kolorów

 

Fabrycznie regulowana gamma

Jeżeli istotne są dla Ciebie najbardziej płynne przejścia tonalne na obrazach, to ten produkt spełni Twoje oczekiwania. Poziom krzywej gamma jest regulowany już na etapie produkcji. Dokonuje się tego przez pomiar wartości kolorów RGB w zakresie od 0 do 255.  Po czym, korzystając z 16-bitowej tabeli LUT, dobiera się 256 najbardziej adekwatnych odcieni. To tajemnica uzyskania jakości i wartości, której oczekujesz.

 

eizo cs2400r ma płynne przejscia tonalne dzięki fabrycznie regulowanej grzywej gamma

 

Równomierny ekran na całej powierzchni

Dokładność kolorów jest kluczowa. Niestety, zwykłe ekrany LCD nie zawsze radzą sobie z tym zadaniem. Wykazują chromatyczność i fluktuacje jasności na całej powierzchni ekranu. Jako właściciel monitora ColorEdge CS2400R, będziesz mógł korzystać z opatentowanej przez producenta technologii cyfrowego korektora jednolitości DUE. Technologia ta zapewnia stabilność obrazu poprzez ciągłe korygowanie każdego pojawiającego się na ekranie tonu.

 

monitor graficzny eizo cs2400r z systemem wyrównywania podświetlenia DUE

 

Jakość potwierdzona fabrycznym raportem

Każde pudełko z ColorEdge CS2400R kryje w sobie coś więcej niż tylko sprzęt — unikalny Raport Fabryczny. Dokument ten prezentuje wyniki pomiarów przeprowadzonych na urządzeniu podczas procesu produkcyjnego. Obejmuje takie aspekty jak: jednorodność, gamma, pokrycie palety kolorów oraz temperatura barwowa. Te precyzyjne dane potwierdzają dokładność każdego wyprodukowanego egzemplarza. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz sprzęt spełniający standardy.

 

Raport fabrycznej kalibracji każdego egzemplarza Eizo CS2400R

 

Elegancka i stylowa obudowa

Eizo to nie tylko funkcjonalność, ale także wizualna atrakcyjność. Elegancka ramka ekranu o delikatnie zaokrąglonych krawędziach, połączona z dyskretną stopką, tworzą estetyczny design. Dzięki czemu produkt harmonijnie wpisze się w dowolne otoczenie.

Producent przewidział także w swojej konstrukcji zewnętrznej uchwyt, ułatwiający przenoszenie w razie konieczności. Uchwyt jest umieszczony z tyłu obudowy. Z boku urządzenia dla Twojej wygody rozmieszczono hub z 4 portami USB.

 

praktyczna stopka, uchwyt do przenoszenia, złącza wideo oraz hub USB do podłączania urządzeń peryferyjnych

 

Opcjonalny kaptur eliminujące refleksy światła

Jesteś zwolennikiem rozwiązań kompleksowych? Eizo potrafi sprostać Twoim potrzebom, oferując opcjonalną (dodatkowo płatną), specjalną osłonę. Nie będziesz musiał już zmagać się z niechcianymi odblaskami na ekranie, które zakłócają komfort pracy. Decydując się na oryginalny kaptur, zyskasz jeszcze jedną zaletę: łatwość i szybkość montażu. Zobacz:

 

oryginalny kaptur eizo do montiora cs2400r

 

Ergonomiczna podstawa

Uniwersalna podstawa monitora CS2400R to kolejny atut, na który trzeba zwrócić uwagę. Zwłaszcza gdy wiesz, jak wielką rolę odgrywa ergonomiczna pozycja przy biurku. Ciesz się łatwym montażem i demontażem stopki, a przede wszystkim idealnym dopasowaniem ustawienia ekranu, dzięki pełnej funkcjonalności w zakresie regulacji obrotu, pochylenia i wysokości.

 

stopka w eizo coloredge cs2400r ma wszechstronną regulację

 

Amortyzacja wpływu na środowisko

Model Eizo CS2400S wyróżnia się na tle innych tym, że opakowanie nie zawiera plastiku ani styropianu. Wybierając ten model, nie tylko podnosisz poziom swojej pracy graficznej, ale także wspierasz ochronę środowiska, nie rezygnując przy tym z bezpieczeństwa przesyłki. Materiały te zastąpiono ekologiczną, formowaną masą celulozową.

 

monitory eizo coloredge sa pakowane w ekologiczne opakowania pozbawione plastiku i styropianu

 

Współpraca z Eizo to dla nas zaszczyt również ze względu na odpowiedzialny system recyklingu poserwisowego oraz inne działania związane z troską o zrównoważony rozwój i środowisko, które są podejmowane w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Cele te (SDG) usankcjonowane zostały przez Organizację Narodów Zjednoczonych. W ramach tej strategii są podejmowane między innymi rozwiązania mające na celu promowanie efektywności energetycznej. Ma to zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych i zużycie energii. Jednocześnie zapewniając funkcjonalność i wysoką wydajność, co ma znaczenie dla każdej branży.

 

eizo szanuje środowisko

 

Monitor CS2400R-BK ma 6-letnią gwarancję w standardzie

6 lat gwarancji na wszystkie komponenty monitora — łącznie z panelem LCD. To wartość dodana dla serii ColorEdge, obok której nie można przejść obojętnie. W ten sposób producent pokazuje w najlepszy sposób, jak pewny jest swoich produktów. Biorąc pod uwagę ścisłą kontrolę jakości, jaka ma miejsce w japońskich fabrykach producenta — można to zrozumieć, a przede wszystkim czuć się zachęconym do przekonania się o długowiecznej formie produktów marki na własny użytek.

 

6 lat gwarancji na monitory eizo coloredge

 

Gwarancja na martwe piksele

Od momentu, gdy monitor CS2400R stanie się Twoją własnością — aż przez pełne sześć miesięcy, zyskujesz pełną ochronę martwych pikseli. Inwestując w produkty ColorEdge to kwestia, którą nie trzeba się martwić. Zostaw to posiadaczom konwencjonalnych ekranów!

 

monitory eizo mają gwarancję na uszkodzone piksele 

 

Specyfikacja Techniczna Eizo ColorEdge CS2400R:

 

Model ColorEdge CS2400R-BK
Kolor Czarny
   
Typ panelu IPS
Rozmiar 24,1 / 61,1 cm
Natywna rozdzielczość 1920 x 1200 (16:10)
Rozmiar ekranu (H x V) 518.4 x 324.0 mm
Rozmiar piksela 0,270 x 0,270 mm
Zagęszczenie pikseli 94 ppi
Paleta barw 1,07 miliarda kolorów z 278 bilionów
Kąty widzenia 178°, 178°
Jasność 300 cd/m2
Rekomendowana jasność 120 cd/m2 lub mniej
Kontrast 1000:1
Czas reakcji 14 ms (Gray-to-gray)
Gamut barwowy sRGB: 100%
Kalibracja sprzętowa Tak
   
Wejścia USB Type-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 2.3) DisplayPort (HDCP 2.3), HDMI (z HDCP 2.3, Deep Color)
Porty USB 1 port do kontroli monitora, 4 porty jako hub USB
Wersja USB USB 3.0 x 2szt, USB 2.0 x 2szt
   
Zasilanie AC 100 - 120 V / 200 - 240 V, 50 / 60 Hz
Maksymalny pobór prądu 134 W
Średni pobór prądu 15 W
W trybie oszczędzania energii Mniej niż 0,3 W
   
Funkcja stabilizacji podświetlenia ekranu TAK
Tryby pracy User, sRGB, Calibration (CAL)
Układ DUE TAK
Język Menu ekranowego English, German, French, Italian, Japanese, Simplified Chinese, Spanish, Swedish, Traditional Chinese
   
Wymiary (poziom, W x H x D) 554.4 x 396 - 551 x 245 mm
Wymiary (bez podstawy, W x H x D) 554.4 x 362 x 64 mm
Waga 8,1 kg
Waga (bez podstawy) 5,1 kg
Odchylenie 35° góra, 5° dół
Obrót 344°
Pivot 90°
   
Temperatura pracy 0 - 35 °C
Zalecana wilgotność 20 - 80 %
Dołączone akcesoria Kabel zasilający, kable sygnałowe (USB Type-C 2 metry, HDMI 2 metry), kabel USB, karta gwarancyjna.
Gwarancja 6-letnia gwarancja

 

Dostawa / Dodatkowe informacje

Kaptur/fartuch ochronny Nie, opcja dodatkowo płatna
Kalibracja sprzętowa Tak, dołączone oprogramowanie
Gamut barwowy sRGB
Rozdzielczość naturalna ekranu 1920x1200
Gwarancja producenta 6 lat EIZO Premium Partner

Mogą Cię też zainteresować:

Opinie o produkcie (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać opinie. Moderujemy opinie. Wyświetlamy pozytywne i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl