Wzorniki.eu
Profesjonalny monitor 4K UHD
Monitor EIZO ColorEdge CG2700X | 6 lat gwarancji
Monitor EIZO ColorEdge CG2700X | 6 lat gwarancji

12 699,00 zł

szt.
Monitor BENQ SW321C + kalibrator Calibrite Display Pro HL
Monitor BENQ SW321C + kalibrator Calibrite Display Pro HL

8 889,00 zł

Cena regularna: 9 997,00 zł

Najniższa cena: 9 399,00 zł
szt.
Monitor BENQ SW321C - 32 cale | 4K | AdobeRGB
Monitor BENQ SW321C - 32 cale | 4K | AdobeRGB

7 989,00 zł

Cena regularna: 8 499,00 zł

Najniższa cena: 8 499,00 zł
szt.
Sprawdź Promocje
Wzornik COLOR CMYK RAL niepowlekany - konwersja RAL na CMYK
Wzornik COLOR CMYK RAL niepowlekany - konwersja RAL na CMYK

199,00 zł

Cena regularna: 269,00 zł

Najniższa cena: 269,00 zł
szt.
Producenci
Monitor BENQ SW272Q + kalibrator Calibrite Display PLUS HL
Dostępność: spodziewana dostawa
Wysyłka w: 3 - 5 dni
Cena: 4 999,00 zł 4999.00
ilość szt.
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: BENQ
Kod produktu: 9H.LLPLB.PPHL

Opis

Monitor BenQ SW272Q + kalibrator Calibrite Display PLUS HL

Zaprojektowany z myślą o profesjonalnych fotografach, edytorach wideo i grafikach. 27-calowy monitor PhotoVue BenQ SW272Q 1440p HDR wyświetla obrazy z wyjątkową dokładnością barw i narzędziami ułatwiającymi przepływ pracy. Ekran QHD o rozdzielczości 2560 x 1440px, sprawdzony przez Calman i zatwierdzony przez Pantone, oferuje doskonałą reprodukcję kolorów. BenQ SW272Q pokrywa 99% przestrzeni kolorów Adobe RGB i 98% DCI-P3. Kompatybilność z HDR10 oraz wsparcie dla wysokiej dynamiki obrazu dodają realistycznego efektu jasnych i ciemnych tonów budynkom, krajobrazom i innym scenom plenerowym.

Kluczowe cechy BenQ SW272Q:

 • Antyrefleksyjny 27 calowy panel 10-bit IPS
 • Rozdzielczość 2560x1440px
 • 99% AdobeRGB, 98% DCI-P3, 100% Rec. 709 / sRGB
 • Odwzorowanie kolorów deltaE ≤ 1.5
 • Obsługa HDR10 oraz kalibracja sprzętowa z wykorzystaniem 16bit 3D LUT
 • W zestawie kaptur
 • Podłącz laptop jednym kablem USB-C z możliwością zasilania do 90W
 • Certyfikaty: TUV, Calman Verified i Pantone Validated
 • 3 lata gwarancji
 • Kalibrator Calibrite Display Plus HL w zestawie
 
Monitor BenQ SW272Q z kalibratorem Calibrite Display PLUS HL 
 

Kup Dwa monitory SW272Q a łącznik osłon otrzymasz GRATIS!

Łącznik osłon przeciwsłonecznych BenQ HB27 to proste rozwiązanie do łączenia monitorów BenQ 27 cali. Dzięki jasnym oznaczeniom i regulacji kąta od 140 do 180 stopni, ustawienie monitorów jest łatwe i wygodne.

Łącznik osłon GRATIS przy zakupie dwóch monitorów SW272Q
 

27 calowy monitor 2K

BenQ SW272Q o rozdzielczości ekranu 2K - 2560x1440 zapewnia bardzo dobrą szczegółowość obrazu. Gwarantuje optymalną jakość wyświetlania oraz ergonomię w pracy z obrazem.
 
Benq SW272Q dokładne wyświetlanie kolorów
 

Certyfikowany przez TUV Rheinland panel antyodblaskowy

Monitor SW272Q wyposażony jest w panel z certyfikatem TUV Rheinland, posiadający powłokę antyrefleksyjną. Dzięki temu masz pewność, że ekran w modelu BenQ SW272Q efektywnie minimalizuje odblaski i refleksy. Taki efekt umożliwia symulację tekstury papieru na ekranie, niezależnie od warunków oświetleniowych panujących w otoczeniu.

 
BenQ SW272Q wyposażony jest w panel antyodblaskowy certyfikowany przez TUV
 

Monitor BenQ SW272Q reprodukuje kolory z palety Adobe RGB oraz DCI-P3

Odkryj prawdziwe barwy natury z BenQ SW272Q! Przestrzeń barw Adobe RGB oferuje szeroki zakres reprezentowanych kolorów. Wyświetlane odcienie niebieskiego i zielonego umożliwiają bardziej realistyczne odwzorowanie kolorów świata wokół nas.

Za pomocą technologii AQCOLOR od BenQ, kolory reprodukowane są z najwyższą dokładnością (Delta E ≤ 1.5 dla trybów AdobeRGB, DCI-P3, oraz sRGB), co sprawia, że są wyświetlane dokładnie tak, jak powinny. Zespół BenQ pod kierownictwem eksperta ds. kolorów współpracował z ICC i ISO, aby ustalić standardy kolorów i wytyczne implementacyjne.

W menu monitora SW272Q dostępne są różne tryby obrazu: Adobe RGB / sRGB / Rec.709 / DCI-P3 / Display P3 / M-book / B+W / HDR / Kalibracja 1 / Kalibracja 2 / Kalibracja 3 / Niestandardowy / Paper Color Sync / DICOM.
 
BENQ SW272Q działa, zapewniając doskonałą dokładność kolorów
 

Monitor BenQ SW272Q z panelem 10-bit IPS

Najsubtelniejsze przejścia tonalne dzięki 10-bitowemu panelowi, który jest w stanie wyświetlić ponad miliard kolorów. Monitor BenQ SW272Q prezentuje 64 razy więcej kolorów w porównaniu do standardowego monitora z 8-bitowym panelem.

 
BenQ SW272Q kreatywni profesjonaliści wymagają doskonałości
 

Zaimplementowany High Dynamic Range (HDR) w SW272Q

High Dynamic Range (HDR) podnosi ogólną dynamikę między czernią a bielą, aby obraz wierniej oddawał to, co widzisz w rzeczywistości. HDR pozwala na dokładne odwzorowanie szczegółów o wysokiej jasności, takich jak promienie słoneczne czy blask ognia.

*Aby wyświetlić treści HDR z urządzenia, zaleca się użycie certyfikowanego kabla HDMI, takiego jak kabel High Speed HDMI lub kabel Premium High Speed HDMI Certified.
 
BenQ SW272Q obsługuje HDR10
 

Certyfikaty przez liderów branżowych

Monitory BenQ PhotoVue są potwierdzone certyfikatami Calman Verified, Pantone Validated i Pantone SkinTone Validated. Eksperci z dziedziny kreatywnej wymagają perfekcyjnej jakości kolorów, którą BenQ oferuje. Dodatkowo, model SW272Q obsługuje czołowe oprogramowanie do kalibracji wideo, Calman oraz ColourSpace. Dostosuj 3D LUT (tablicę LUT) swojego wyświetlacza, aby zapewnić dokładność i spójność na wszystkich poziomach.

 
SW272Q certyfikowany przez liderów w swoich dziedzinach
 

Zgodność z konwersją SDI

Z SW272Q, operatorzy kamer mają możliwość podłączenia swoich urządzeń SDI do monitora, co gwarantuje stabilną oraz nieskompresowaną transmisję sygnału i autentyczną jakość obrazu wideo. BenQ SW272Q wspiera próbkowanie w formatach 4:4:4, 4:2:2 oraz 4:2:0.

*Black Magic Teranex Mini SDI do HDMI 12G, Black Magic Micro Converter SDI do HDMI, Black Magic DeckLink 4K Extreme 12G, AJA Hi5 12G, AJA KONA5.

 
SW272Q obsługuję wybrane urządzenia SDI
 

16-bitowa tablica 3D LUT

16-bitowa tabela 3D LUT zastosowana w BenQ SW272Q poprawia precyzję łączenia barw RGB. Wartość wskaźnika Delta E≤ 1.5 w przestrzeniach barw Adobe RGB, DCI-P3 oraz sRGB zapewnia najbardziej zbliżony do rzeczywistości i reprezentatywny obraz oryginalnego zdjęcia.

 
BENQ SW272Q pomaga uzyskiwać realistyczny wygląd obrazu
 

Sprzętowa kalibracja monitora

Kalibracja sprzętowa w BenQ SW272Q umożliwia dostosowanie przetwarzania obrazu. Nie wymaga zmian na karcie graficznej. Zapewnia to spójne wyświetlanie, bez kompromisów. Trzy tryby pozwalają zapisywać wyniki kalibracji w monitorze. Ułatwiają też łatwe przełączanie między nimi.

 
Benq SW272Q możliwość szczegółowego strojenia barw
 

Kalibrator Calibrite Display PLUS HL

Do monitora dołączony jest najnowszy kalibrator firmy Calibrite. Kolorymetr Display Plus HL obsługuje najnowsze technologie podświetlenia stosowane w dzisiejszych ekranach w tym mini-LED, OLED, a także panele Apple XDR o maksymalnej jasności do 10000 nitów (cd/m2). Dlatego oprócz monitora SW272Q pokalibrujesz także wszystkie inne monitory które posiadasz.

 
kalibrator monitora Calibrite Display Plus HL
 

Oprogramowanie kalibracyjne Palette Master Ultimate

Dla BenQ SW272Q dostępne jest Nowe oprogramowanie Palette Master Ultimate. Wraz z oddzielnymi kolorymetrami umożliwia precyzyjną kalibrację monitora. Pozwala dostosować wyświetlanie i utrzymać wysokie parametry obrazu. Funkcja ICC Sync automatycznie zmienia profil kolorów w systemie, zgodnie z wybranym trybem kalibracyjnym.

 
BenQ Palette Master Ultimate

Kompatybilny system operacyjny:

 • Windows® 10 oraz 11
 • macOS 12.5 i nowszy *Intel oraz Apple Silicon (M1, M1 Pro, M1 Max, M2)
 • Obsługiwane kalibratory: X-Rite i1 Display Pro / i1 Pro / i1 Pro 2 / i1 Pro 3. Datacolor Spyder 5 / Spyder X. Calibrite ColorChecker Display Pro/ Plus / Calibrite Display Pro HL / Plus HL
 

Wszystko mający Port USB-C ™

Monitor SW272Q wykorzystuje najnowszy port USB-C ™ do przesyłania obrazu, dźwięku, danych i zasilania laptopa. Wszystko to za pomocą tylko jednego kabla. Dzięki temu można z łatwością przeprowadzić kalibrację sprzętu. Port USB-C ™ sprawnie wyświetla rozdzielczość 2K i zapewnia transfer do 5Gb / s.

* Szybkość transmisji USB-C ™ może się różnić. * USB-C jest kompatybilny z Thunderbolt 3. * Upewnij się, że port USB-C laptopa obsługuje tryb DisplayPort Alt. * Upewnij się, że zakupiony kabel jest certyfikowany przez USB-IF i jest w pełni wyposażony w funkcje dostarczania energii oraz przesyłania wideo / audio / danych.

 
BenQ SW272Q złacze USB-C
 

Zaawansowany tryb czarno-biały

Wyświetlaj zdjęcia z zastosowaniem efektu kliszy czarno-białej. Wybierz jeden z trzech różnych ustawień do podglądu zdjęć w skali szarości przed wykonaniem faktycznych zmian w programie do obróbki zdjęć.

 
Benq SW272U tryb czarno-biały
 

Zgodność ekranu z odbitką - Paper Color Sync

Spójność kolorów na BenQ SW272Q ułatwia precyzyjny podgląd zdjęć przed drukiem. Autorskie oprogramowanie BenQ, Paper Color Sync, tworzy symulowane obrazy zgodne z ustawieniami kolorów, drukarki i papieru fotograficznego. Wyświetlane obrazy mają właściwości niemal identyczne z drukowanymi kopiami.
 
BenQ SW272Q oprogramowanie paper color sync
 

GamutDuo

W BenQ SW272Q funkcja GamutDuo umożliwia jednoczesne wyświetlanie obrazu w różnych przestrzeniach barwnych obok siebie dla większej wygody porównań. Co więcej, można w ten sposób prezentować sygnał z dwóch oddzielnych źródeł / komputerów. * GamutDuo można włączyć w menu ekranowym zmieniając tryb PIP / PBP

 
 Benq SW272Q funkcja gamut duo
 

NOWY bezprzewodowy kontroler OSD G3

Nowy bezprzewodowy kontroler OSD G3 zastosowany w monitorze BenQ SW272Q to sterownik, który zawiera trzy zaprogramowane ustawienia, Pozwala na wybór pomiędzy trzema zdefiniowanymi przez użytkownika trybami pracy. Domyślnie są nimi jak edycja zdjęć, rozrywka lub przeglądanie stron internetowych i fotografia czarno-biała. Pozwala to na swobodne przełączanie trybów pracy, bez konieczności przechodzenia przez skomplikowane ustawienia menu ekranowego. Kontroler OSD jest również wyposażony w przycisk do szybkiej nawigacji w ustawieniach monitora.

 
 bezprzewodowy pilot G3 do Benq sw272Q
 

Osłona monitorowa w standardzie

Monitor graficzny BenQ SW272Q posiada dołączaną osłonę ekranu, która skutecznie zmniejsza odblaski na ekranie monitora wynikające z oświetlenia zewnętrznego, zapewniając wyświetlanie wymagane w profesjonalnej pracy.

 
Monitor BenQ SW272Q z kapturem
 

Szeroka gama łączy

Mnogość różnych wejść zapewnia użytkownikom elastyczność w podłączaniu różnych urządzeń wejściowych. Użytkownicy komputerów mogą połączyć monitor SW272Q do komputera za pomocą wejścia HDMI 2.0 (2szt), DisplayPort 1.4 lub USB-C. Dwa porty USB 3.1 doskonale sprawdzą się do szybkiego transferu plików i podłączenia do urządzeń pełniących funkcje pamięci masowej.

 
dostępne złącza w montiorze benq sw272Q
 

Montor BenQ SW272Q parametry techniczne:

Wyświetlacz
 • Rozmiar ekranu: 27 cali (16:9)
 • Rodzaj panelu: IPS, LED
 • Rozdzielczość (maks.): 2560x1440
 • Jasność (typowa): 300 nitów
 • HDR: HDR10
 • Natywny kontrast: 1000:1
 • Kąt widzenia (lewo/prawo) (CR>= 10): 178°/178°
 • Czas reakcji (GtG): 5 ms
 • Częstotliwość odświeżania (Hz): 60
 • Przestrzeń barw: 100% sRGB, 99% Adobe RGB, 99% P3
 • Tryb koloru: Adobe RGB, Czarno-biały, Kalibracja 1, Kalibracja 2, Kalibracja 3, Własny, DCI-P3, DICOM, Display P3, HDR, M-Book, Paper Color Sync, Rec.709, sRGB
 • Liczba wyświetlanych kolorów: 1,07 mld kolorów
 • PPI: 109
 • Powłoka ekranu wyświetlacza: Antyodblaskowy
 • Temperatura barwowa: 5000K, 6500K, 9300K, Użytk.-K, Użytk.-RGB
 • Gamma: 1.6 - 2.6, sRGB
 • HDCP: 2.2
 • Język menu ekranowego: Arabic, Chinese (simplified), Chinese (traditional), Czech, Deutsch, English, French, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Netherlands, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Spanish, Swedish
 • AMA: Tak
Audio
 • Gniazdo słuchawkowe: Tak

Zasilanie

 • Zasilacz: Wbudowany
 • Pobór mocy (normalny): 25 W, Pobór mocy (maks.): 160 W, Pobór mocy (tryb uśpienia): 0.3 W, Zasilanie(USB C / Thunderbolt 3): 90W
Wymiary i waga
 • Pochylenie (w dół/w górę): -5˚ - 20˚, Obrót (w lewo/w prawo): 30˚/30˚, Zmiana orientacji ekranu (pivot): 90˚
 • Regulacja wysokości wyświetlacza: 140mm
 • Wymiary (wys.x szer.x gł.) (mm): 451.8-591.8x613.9x274
 • Wymiary (wys.x szer.x gł.) (bez stojaka) (z osłoną) (mm):626.1 x 386.3 x 270.6
 • Wymiary (wys.x szer.x gł.) (z osłoną) (mm):626.1 x 463.2-603.2 x 364.8
 • Waga netto (kg):8.3, Waga netto (bez stojaka) (kg): 4.92, Waga netto (z osłoną) (kg): 9.4
 • Montaż ścienny VESA: 100x100 mm
Akcesoria
 • Inne akcesoria: Raport kalibracji, Sterownik Hotkey Puck G3, Pokrywa złącz, QSG, Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa, Osłona przeciwodblaskowa (pozioma), Karta gwarancyjna
Złącza
 • Czytnik kart pamięci: SD/SDHC/SDXC/MMC
 • HDMI (v2.0): 2szt
 • DisplayPort (v1.4): 1szt
 • USB C (Zasilanie 90W, DisplayPort Alt Mode, Dane): 1szt
 • USB Type B ( Upstream ): 1szt
 • USB 3.1 ( Downstream ): 2szt
Certyfikacja
 • Certyfikaty: TUV Panel antyodblaskowy, calman verified, Pantone Validated, Pantone SkinTone™ Validated
Funkcje profesjonalne
 • Obsługa formatu wideo: Tak
 • Raport kalibracji fabrycznej: Tak
 • 3D-LUT: 16bits
 • Delta E(avg): ≤1.5
 • Gamut Duo: Tak
 • Tryb czarno-biały: Tak
 • Poziom czerni: Tak
 • Kalibracja sprzętowa: Tak
 • Technologia jednolitości (uniformity): Tak
 • Sterownik Hotkey Puck G3: Tak
Oprogramowanie
 • Palette Master Ultimate, Paper Color Sync, LightSpace Ready, calman ready

Dostawa / Dodatkowe informacje

Kaptur/fartuch ochronny Tak, na wyposażeniu
Kalibracja sprzętowa Tak, dołączone oprogramowanie
Gamut barwowy Adobe RGB
Rozdzielczość naturalna ekranu 2560x1440
Gwarancja producenta 3 lata

Mogą Cię też zainteresować:

Opinie o produkcie (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać opinie. Moderujemy opinie. Wyświetlamy pozytywne i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl