Profesjonalny monitor 4K UHD
Monitor EIZO FlexScan EV2785-BK | 4K UHD
Monitor EIZO FlexScan EV2785-BK | 4K UHD
4 795,00 zł
szt.
Monitor EIZO FlexScan EV3895-BK
Monitor EIZO FlexScan EV3895-BK
8 095,00 zł
szt.
Monitor EIZO FlexScan EV3285-BK | 4K UHD
Monitor EIZO FlexScan EV3285-BK | 4K UHD
5 599,00 zł
szt.
Sprawdź Promocje
Calibrite ColorChecker Display Pro - kalibrator do monitora
Calibrite ColorChecker Display Pro - kalibrator do monitora
899,00 zł 869,00 zł
szt.
Producenci
Calibrite ColorChecker Display Pro - kalibrator do monitora
Dostępność: w magazynie sklepu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 869,00 zł 899,00 zł 869.00
Oferta promocyjna trwa do dnia 11-06-2023
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 879,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
Ocena: 4.50261 (Ilość ocen: 0)
Producent: Calibrite
Kod produktu: CCDIS3/A

Opis

Calibrite ColorChecker Display Pro - kalibrator do monitora

Jeśli jesteś perfekcjonistą i oczekujesz szybkości, efektywności oraz maksymalnej precyzji koloru, to koniecznie musisz skorzystać z kalibracji monitora.

Dzięki kalibracji monitora uzyskasz doskonałe odwzorowanie barw i funkcjonalność, które pozwolą Ci osiągnąć zamierzony cel. Odwzorowanie kolorów na monitorze jest jednym z kluczowych elementów w procesie projektowania graficznego, edycji zdjęć czy obróbki filmów. Dlatego tak ważne jest, aby Twój monitor był odpowiednio skalibrowany, aby dokładnie odwzorowywał kolory i tonacje.

Calibrite ColorChecker Display Pro kalibracja monitora

Kalibrator Calibrite ColorChecker Display Pro

Specjaliści zajmujący się obróbką grafiki i wideo wiedzą, że dobrze skalibrowany monitor jest kluczowy w pracy z barwą w środowisku cyfrowym. Nie chcemy spędzać wielu godzin na edycji zdjęć lub materiałów wideo, aby w końcu odkryć, że nasz monitor nie odwzorowuje ich prawidłowo. Aby uzyskać zadowalający wynik, niezbędne jest, aby wyświetlany obraz na monitorze, urządzeniach mobilnych czy projektorze był zgodny z zawartością naszych cyfrowych plików.

ColorChecker Display Pro dostarczany przez X-Rite, to narzędzie, które pozwala na uzyskanie doskonałego odwzorowania kolorów na monitorze. Dzięki temu produktowi możemy mieć pewność, że nasza praca będzie wyglądała tak, jak zamierzaliśmy, a nie zostaniemy zaskoczeni nieprawidłowymi kolorami po publikacji czy wydrukowaniu. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie najwyższą jakość i skrupulatność w pracy z kolorami.

Calibrite ColorChecker Display Pro jest obsługiwany przez oprogramowanie takie jak: Eizo Colornavigator, Nec Spectraview II, BenQ Pallete Master Element. Dlatego ten kolorymetr posłuży do sprzętowej kalibracji monitorów w/w firm.

Calibrite ColorChecker Display Pro kalibracja laptopa

Kalibrator do monitora o rozszerzonych funkcjach:

 • Oprogramowanie Calibrite PROFILER jest dedykowane do kalibracji monitorów oraz wyświetlaczy laptopów zbudowanych w oparciu o wszystkie najnowsze technologie, włączając LED, Plazma, RG Phosphor, OLED, Q-LED oraz monitory szeroko-gamutowe i projektory.
 • Kalibrator Calibrite ColorChecker zapewnia wsparcie standardów transmisji wideo, takich jak NTSC, PAL SECAM i ITU-R Rec.BT.709.
 • Użytkownik ma nieograniczoną kontrolę ustawień wartości, takich jak punkt bieli (temperatura barwowa), jasność, kontrast oraz gamma.
 • Display Pro oferuje także możliwość profilowania grupy roboczej i stanowisk kilku-monitorowych, co jest doskonałym rozwiązaniem dla administratorów w większych firmach.
 • Optymalizacja profilu umożliwia tworzenie własnych zestawów pól pomiarowych, co pozwala na osiągnięcie optymalnych rezultatów.
 • Urządzenie wyposażone jest w inteligentną kontrolę oświetlenia (Ambient Light Smart Control), która umożliwia pomiar, kompensację i monitorowanie warunków oświetleniowych, w których znajduje się kalibrowany monitor.
 • Dzięki korekcie odbić (Flare Correct) można wykonać pomiar i skompensować odbicia na powierzchni ekranu monitora.
 • Funkcja Automatic Display Control (ADC) pozwala na kalibrację monitora z automatyczną kontrolą ustawień, co pozwala zaoszczędzić czas i zlikwidować potrzebę ręcznych ustawień (posiadany monitor musi obsługiwać tę funkcję).
 • Kolorymetr umożliwia również kontrolę jakości wyświetlacza oraz śledzenie zmian wyświetlania wraz z upływem czasu.

Kalibracja monitora z Calibrite Colorchecker display pro

Idealne kolory i większa kontrola z Calibrite CC Display Pro

Specjaliści pracujący z kolorem powinni być pewni poprawnych kolorów na ekranie. Barwy wyświetlane przez monitor lub rzutnik cyfrowy, powinny być takie same na drukarce. Kalibrując z ColorChecker Display Pro zyskujesz pełną twórczą kontrolę nad obrazem, eliminujesz frustrację i czas stracony na niepotrzebną edycję.

Dzięki gwałtownie rosnącym możliwościom zmiany gradacji koloru w materiale wideo, konieczność precyzyjnego odwzorowania barw na ekranie jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Jedynym sposobem na właściwą edycję wideo jest jego właściwy podgląd, a dzięki obsłudze nowoczesnych standardów wideo możesz mieć pewność, że na każdym z etapów cyfrowej obróbki uzyskany wynik będzie identyczny jak obraz na ekranie.

Nowoczesne kolorymetry do monitorów o bardzo wysokiej dokładności.

Rodzina kalibratorów ColorChecker Display, dostarczanych przez X-Rite cechuje zestaw zaawansowanych technologicznie filtrów i systemów optycznych, niezwykle wysoka szybkość pomiaru oraz bezkonkurencyjna precyzja barw uzyskiwana na wszystkich nowoczesnych wyświetlaczach, włączając LED, szeroko-gamutowe LCD oraz urządzenia mobilne.

Kolorymetr Calibrite CC Display Pro posiada kalibrację spektralną, co umożliwia obsługę przyszłych technologii wyświetlania. Ultranowoczesny, elegancki i ergonomiczny design łączy w kompaktowej obudowie trzy główne funkcje: pomiar światła zastanego, kalibrację kolorów monitora, projektorów. Urządzenie to jest w pełni zintegrowane, więc ryzyko zgubienia jakiejkolwiek ważnej części jest wykluczone.

Łatwe w użyciu urządzenie z intuicyjnym interfejsem

 • Kompaktowe, mobilne i w pełni samowystarczalne urządzenie do kalibracji monitora
 • Specjalnie zaprojektowany zestaw filtrów RGB dla najdokładniejszych pomiarów
 • Konstrukcja optyczna charakteryzuje się bardzo wysoką powtarzalnością pomiarów tego samego i różnych typów wyświetlaczy, co pozwala na bardziej spójną i powtarzalną kalibrację monitorów
 • Osłona dyfuzora po obróceniu staje się podstawą, ułatwiając profilowanie projektora. Zabezpiecza optykę urządzenia, jak również pełni funkcję pomiaru światła zastanego
 • Wbudowane mocowanie statywu ułatwia profilowanie dużych instalacji projektorów
   
sklep z Calibrite ColorChecker Display Pro kalibrator Calibrite ColorChecker Display Pro
Calibrite colrochecker Display Pro calibrite cc display pro dostarczany przez X-Rite

Oprogramowanie Calibrite PROFILER

Elastyczna kalibracja monitora dzięki trybom „podstawowy” i „zaawansowany”. Oprogramowanie kalibracyjne dostarczane razem z Calibrite ColorChecker Display Pro oferuje pełną kontrolę i elastyczność. Tryb „podstawowy” posiada łatwy w obsłudze interfejs z predefiniowanymi ustawieniami, zapewniając najszybszą drogę do osiągnięcia profesjonalnej jakości barw na ekranie.

Tryb „zaawansowany” umożliwia użytkownikowi pełną kontrolę nad procesem profilowania oraz kalibracji ekranu, wybór opcji, których rezultatem będzie najdokładniejsza reprodukcja barwy na monitorach i rzutnikach. Dodatkowe funkcje pozwalają na wykonanie testów jakości ekranu. Bez względu na to, który tryb wybierzesz, będziesz w stanie osiągnąć bardziej profesjonalne wyświetlanie oraz większą zgodność kolorów monitora z drukarką.

Kalibrator monitora ColorChecker Display Pro:

 • Kalibracja wszystkich nowoczesnych monitorów oraz laptopów opartych o technologie LED, plazma, kombinacje podświetlenia GB z filmem fosforowym, OLED oraz matryc szeroko-gamutowych
 • Nieograniczona kontrola: wartości punktu bieli, jasności, kontrastu oraz gamma
 • Wsparcie standardów wideo: NTSC, PAL SECAM i ITU-R Rec.BT.709
 • Pomiar oświetlenia: automatycznie określa optymalną jasność wyświetlacza dla porównywania wydruków z monitorem, uwzględniając panujące w pomieszczeniu warunki oświetleniowe
 • Inteligentne monitorowanie światła otoczenia: intensywność oraz ilość światła w otoczeniu ma wpływ na to, jak postrzegasz kolory na wyświetlaczu. Calibrite ColorChecker Display Pro potrafi kompensować ten efekt umożliwiając automatyczne dostosowanie profilu lub w przypadku zmiany warunków świetlnych po prostu Cię o tym poinformuje
 • Korekta odbić (Flare Correct): Analizuje i weryfikuje profil ekranu w poszukiwaniu niższych wartości kontrastu spowodowanych odbiciami na ekranie. Dokładny pomiar współczynnika kontrastu wyświetlacza wpływa na dokładność utworzonego profilu
 • Inteligentne wielokrotne (iteratywne) profilowanie (Intelligent Iterative Profiling): inteligentna technologia, która podczas profilowania mierzy i analizuje możliwości barwne każdego wyświetlacza uwzględniając jego unikatową charakterystykę
 • 3 zestawy pomiarowe: mały, średni i wielki – umożliwiają zwiększoną dokładność profilu poprzez pomiar większej liczby pól kontrolnych
 • Optymalizacja profilu: optymalizacja profilu wyświetlacza poprzez określenie ilości pól kontrolnych, użycie własnego zbioru próbek importowanych z wybranego zdjęcia.
 • Automatic Display Control (ADC): przejmuje kontrolę nad sprzętowymi ustawieniami monitora (jasność/podświetlenie, kontrast oraz temperatura barwowa). Przyspiesza proces profilowania i eliminuje potrzebę wprowadzania ręcznych ustawień
 • Elastyczny system pracy: definiowany przez użytkownika zestaw ustawień umożliwia zaawansowaną kontrolę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Na przykład, wartość punktu bieli może być ustawiona na podstawie predefiniowanych trybów, wartości XY, parametrów oświetlenia, pomiaru innego monitora lub danych zgromadzonych we wcześniejszych pomiarach itd.
 • Profilowanie stanowisk wielomonitorowych oraz grupy roboczej: umożliwia ponowne użycie ustawień profilu w wielu ekranach podłączonych do tego samego komputera albo wielu stanowisk w obrębie grupy roboczej
 • Obrazy testowe „przed i po” kalibracji: pokazuje natychmiastowe wyniki, z użyciem obrazów testowych dostarczonych przez producenta lub samodzielnie wybranych przez użytkownika
 • System powiadomień: przypomina o potrzebie ponownej kalibracji.


Profilowanie projektora
 • Szybkie i dokładne tworzenie profili projektorów dla poprawnego wyświetlania kolorów na dużym ekranie
 • Inteligentna technologia profilowania adaptacyjnego dla maksymalnej dokładności kolorów dla każdego projektora
 • Kompaktowe urządzenie zapewniające maksymalną wygodę użytkowania
 • Ramię dyfuzora po obróceniu staje się podstawą umożliwiającą profilowanie projektora
 • Wygodne, zintegrowane mocowanie do statywu
Weryfikacja jakości wyświetlacza:
 • Wizualna walidacja przy użyciu predefiniowanych i zdefiniowanych przez użytkownika obrazów
 • Walidacja oparta na pomiarach z wykorzystaniem standardów branżowych i danych referencyjnych (SWOP, Gracol, Fogra itp.)
 • Walidacja oparta na pomiarach przy użyciu kolorów i bibliotek PANTONE
 • Walidacja oparta na pomiarach przy użyciu kolorów wyodrębnionych z obrazów zdefiniowanych przez użytkownika
 • Zdefiniowana przez użytkownika tolerancja dla średnich i maksymalnych wartości Delta-E PASS/FAIL
 • Trend jakości wyświetlanych kolorów na przestrzeni czasu (dotyczący podłączonego wyświetlacza)
Test równomierności podświetlenia:
 • Zmierz wartości punktu bieli i luminancji w 9 miejscach na wyświetlaczu
 • Zdefiniowana przez użytkownika tolerancja PASS / FAIL

kalibrator do monitora calibrite colorchecker display pro

Kalibrator monitora Calibrite ColorChecker Display Pro wymagania systemowe

 • Mac: MacOS 10.15 lub nowszy (z zainstalowanymi najnowszymi aktualizacjami) 
 • Windows: Microsoft Windows 10® 32/64 bit lub nowszy
Pliki do pobrania:

Mogą Cię też zainteresować:

Opinie o produkcie (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać opinie. Moderujemy opinie. Wyświetlamy pozytywne i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl