Profesjonalny monitor 4K UHD
Aktualnie w promocji
Wzornik RAL K5 Classic 215 kolorów (Gloss)
Wzornik RAL K5 Classic 215 kolorów (Gloss)
179,00 zł 159,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Producenci

Capture One PRO 21 - oprogramowanie

Capture One PRO 20
 • promocja
Dostępność: Licencja elektroniczna
Wysyłka w: 24 - 48 godzin
Cena: 1 179,00 zł 1 499,00 zł 1179.00
Oferta promocyjna trwa do dnia 31-10-2021
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: Phase One
Kod produktu: COP21FULL

Opis

Capture One Pro 21

Profesjonalne oprogramowanie do edycji zdjęć

Z doświadczenia w przyszłość

Capture One Pro 21 stanowi połączenie dotychczasowego doświadczenia firmy ze spojrzeniem w przyszłość i zupełnie nowym podejściem do tego, jak można integrować formę i funkcję w sposób budujący niezwykle bliską relację pomiędzy twórcą a dziełem.

 

 
Capture One Pro 21 Licencja:
 • 1 stanowisko (2 komputery) / licencja komercyjna / wieczysta / wersja elektroniczna
 • UWAGA: w celu aktywacji oprogramowania, wymagane jest połączenie z internetem. Oprogramowanie występuje na systemy 64 bit.

Zanim kupisz program Capture One Pro 21:

 • Zalecana konfiguracja komputera oraz lista obsługiwanych aparatów: https://www.captureone.com/en/resources/tech-specs
 

 

Po połączeniu najlepszych komponentów z poprzednich wersji oprogramowania, m.in. Workspaces i Color Editor, z zupełnie nowymi i atrakcyjnymi funkcjami, takimi jak Speed Edit (masowa edycja) i Dehaze (usuwanie zamglenia), Capture One 21 przynosi twórcom całkowicie nowy rodzaj doświadczenia z edycją zdjęć. Teraz użytkownik będzie w stanie przekroczyć ramy własnych możliwości twórczych dzięki zminimalizowanej ilości dystrakcji podczas procesu edycji i maksymalnemu uproszczeniu procesu przekładania osobistego potencjału twórczego na efekt końcowy

 

Capture One Pro 21

 

Nowe funkcje i narzędzia w Capture One 21:

Speed Edit

 • Rewolucyjnie szybka edycja zdjęć. Ta funkcja zapewnia płynność procesu edycji, bez konieczności używania suwaka na ekranie – wystarczy przytrzymać klawisze skrótu, a następnie przewinąć w dół lub górę, przesunąć element lub użyć klawiszy kursora. W ten sposób można nanosić korekty na kilka zdjęć jednocześnie.

Dehaze

 • Eliminacja efektu zamglenia i innych niekorzystnych detali atmosferycznych przy pomocy pojedynczego suwaka. Ta absolutnie niesamowita funkcja dostępna w Capture One, wykorzystuje zaawansowane algorytmy analityczne do ocenienia i automatycznego poprawienia kontrastu, nasycenia i szeregu innych parametrów, aby uniknąć niekorzystnych artefaktów i odkryć pożądany przez twórcę wygląd zdjęcia.

Szybsza organizacja zasobów Capture One

 • Płynność w zarządzaniu biblioteką i zasobami. Zwiększona moc obliczeniowa i prędkość zapewniają niespotykaną dotąd płynność procesów importowania, przeglądania i wyszukiwania zdjęć w katalogach i sesjach użytkownika.

Udoskonalony import plików

 • Lepsza metoda wybierania plików, wysokiej rozdzielczości miniaturki oraz wyjątkowo szybki import plików zapewniają płynne i łatwe wybieranie i pomijanie obrazów bezpośrednio w funkcji Importer. W Capture One można także importować wiele obrazów z różnych folderów jednocześnie.

Lepszy system podpowiedzi

 • Wprowadzenie użytkownika do Capture One i proces uczenia się aplikacji jest dla niego bardzo przyjemny dzięki nowemu systemowi podpowiedzi. Nawigowanie po interfejsie jest proste, a po najechaniu na daną funkcję od razu pojawia się jej opis i odniesienia do pomocnych informacji. Takie podpowiedzi można dowolnie włączać i wyłączać w Preferencjach.

Funkcja Learn

 • Zarówno pierwsze użycie systemu, jak dalsze doskonalenie jego obsługi nigdy nie było tak przystępne dla użytkownika. Oprócz ulepszonych podpowiedzi dostępny jest także przycisk Learn, który prowadzi do zoptymalizowanych przewodników po systemie. Zostały one wbudowane w aplikację i przeprowadzają użytkownika krok po kroku tak, aby mógł od razu sprawdzać swoje umiejętności w praktyce.

Obsługa formatu HEIC

 • Dzięki kompatybilności plików HEIC (8-bit) w Capture One można edytować zdjęcia z urządzeń Apple i nie tylko.

Profile ProStandard

 • Dotąd niespotykana autentyczność odwzorowania barw dzięki najnowszej technologii zawartej w funkcji ProStandard Profiles. Profile pozwalają uniknąć niespodziewanych zmian odcienia podczas wprowadzania korekt i zabezpieczają barwę przed modyfikacją wynikającą z dostosowania kontrastu. To prawdziwie przełomowe rozwiązanie w przypadku zdjęć portretowych i produktowych, a także w przypadku każdego zdjęcia, w którym rzeczywiste odzwierciedlenie barwy jest kluczowe. Funkcja obsługuje wybrane modele urządzeń, których lista znajduje się na support.captureone.com

Uproszczona obsługa pędzla

 • Proste dostosowanie rozmiaru, sztywności, przezroczystości i wzoru pędzla dzięki użyciu specjalnych klawiszy i myszy/pisaka bez potrzeby użycia prawego przycisku myszy.

Capture One & Leica

 • W przeciwieństwie do konkurencyjnych edytorów zdjęć, w Capture One profile urządzeń zostały opracowane specjalnie pod kątem konkretnych aparatów fotograficznych. Zostało to osiągnięte dzięki badaniu każdego modelu aparatu fotograficznego przez zespół specjalistów. Zbadali oni, jak dany model zachowuje się w warunkach laboratorium znajdującego się w Kopenhadze, a także w innych warunkach. Następnie specjaliści ocenili wszystkie parametry robocze, m.in. kolor, ostrość czy szum na setkach zdjęć i wykorzystali te dane do zbudowania dedykowanego profilu, na podstawie którego zdjęcia użytkowników mogą być przetwarzane w najbardziej optymalny sposób. System Capture One 21 zapewnia kompatybilność z rosnącą listą aparatów Leica i po raz pierwszy w historii udostępnia możliwość bezpośredniego podłączenia takich urządzeń.

Capture One Pro 21 dedykowany jest głównie profesjonalnym fotografom. Przyjazny interfejs i mnogość funkcji oferowanych przez oprogramowanie, daje wyjątkowe możliwości. Aplikacja oferuje nie tylko dużą liczbę ciekawych efektów, ale także szereg narzędzi umożliwiających m.in. wyostrzanie zdjęć, uwydatnianie wszelkich detali, czy podział kolorów na kanały. To najlepszy program przydatny przy katalogowaniu, edytowaniu i drukowaniu fotografii w formacie RAW. Na szczególną uwagę zasługują możliwości, dzięki którym uzyskamy efekt makro, stworzymy zdjęcia monochromatyczne - co pozwoli uwydatnić dany obiekt, czy szybko zmienimy odcień skóry fotografowanych osób.

 

Inni klienci sprawdzali również

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl