Aktualnie w promocji
Producenci

Papiery fotograficzne Ilford

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

 

Capture One PRO 11 - oprogramowanie

Capture One PRO 11 - oprogramowanie
 • promocja
Dostępność: Licencja elektroniczna
Wysyłka w: 24 - 48 godzin
Cena: 1 249,00 zł 1 349,00 zł 1249.00
Oferta promocyjna trwa do dnia 30-11-2018
ilość szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.80001 (Ilość ocen: 0)
Producent: Phase One
Kod produktu: PHAS1120

Opis

Capture One Pro 11

Profesjonalny wybór oprogramowania do edycji zdjęć - Capture One Pro 11

 

 
Licencja:
 • 1 stanowisko (3 komputery) / licencja komercyjna / wieczysta / wersja elektroniczna
 • UWAGA: w celu aktywacji oprogramowania, wymagane jest połączenie z internetem. Oprogramowanie występuje na systemy 64 bit.

 

Lista obsługiwanych aparatów i demo:

 

 

 

Capture One Pro 11 - Nowe Funkcje i Usprawnienia

Przypisy
Capture One pozwala na dodanie do prac odręcznych przypisów, a także na rysowanie bezpośrednio na obrabianych obrazach. Z jego można uwiecznić odczucia, które towarzyszyły przy wykonywaniu konkretnego zdjęcia, załączyć instrukcje dla edytora, albo po prostu coś zanotować. Największą elastyczność uzyskuje się zapisując przypisy na osobnej warstwie w pliku z rozszerzeniem PSD.

 Capture One 11 - Przypisy

 

Wielowarstwowa organizacja pracy
Wszystkie narzędzia są teraz kompatybilne z warstwami, czyniąc Capture One prawdziwie „warstwo-centryczną” aplikacją. Obszar roboczy jest dużo bardziej dynamiczny. Narzędzie Lokalne poprawki zostało przemianowane na Warstwy i umieszczone w kilku zakładkach narzędziowych, co zdecydowanie usprawnia pracę na wielu warstwach.

 Capture One 11 Wielowarstwowa organizacja pracy

 

Przejrzystość warstw
Przejrzystość warstw jest całkowicie edytowalna. Po dokonaniu wszystkich potrzebnych zmian wystarczy przesunąć suwak przejrzystości, aby dana warstwa mniej rzucała się w oczy.

 Capture One 11 Przejrzystość warstw

 

Wygładzenie maski i wyostrzenie maski
Te narzędzia pozwalają w prosty sposób nanosić poprawki na już narysowaną maskę. Nie trzeba rysować maski ponownie - aby wygładzić jej brzegi wystarczy przesunąć właściwy suwak.

Z kolei narzędzie do wyostrzania umożliwia zaakcentowanie jej brzegów. Wszystko to pozwala tworzyć precyzyjne i łatwe w modyfikacji maski do różnych zastosowań - np. oddzielania włosów od tła. Większą precyzję można uzyskać przy zastosowaniu funkcji Auto Maska.

 Captuer One 11 Wygładzenie maski i wyostrzenie maski

 

Eksport kadru do ścieżki
Kadrowanie w Capture One umożliwia eksport kadru w formie ścieżki do pliku PSD - służy do tego narzędzie Eksportuj ścieżkę. Zapis kadru w formie ścieżki w pliku PSD pozwala zachować możliwość jego późniejszej edycji, a nawet ponownego kadrowania.

 Capture One 11 Eksport kadru do ścieżki

 

Wykrywacz powtórek
To narzędzie pozwala uniknąć importowania w danej sesji lub danym katalogu tego samego pliku więcej niż raz. Zaawansowany algorytm wykrywa elementy zaimportowane uprzednio, dzięki czemu importowane wyłącznie te, które od ostatniego razu uległy zmianie.

 Capture One 11 Wykrywacz powtórek

 

Lepsze kolory
Wielowarstwowa manipulacja kolorami została dopracowana do perfekcji. Balans kolorów, Edytor kolorów, Balans czerni i bieli i inne narzędzia zostały zaprojektowane od nowa, aby upłynnić przejście z warstwy na warstwę.

 Capture One 11 Lepsze kolory

 

Szybkość edycji
Ogólna sprawność Capture One została ulepszona - obróbka graficzna stała się szybsza i efektywniejsza. Ma to znaczenie zwłaszcza przy poprawkach wymagających największej precyzji.

 Capture One 11 Szybkość edycji

 

Skala szarości
Aby wyeksponować maskę bez szkody dla obrazu można przejść w tryb skali szarości. W ten sposób można zidentyfikować wszystkie ubytki i miejsca wymagające korekty.

 Capture One 11 Skala szarości

 

Nowy Capture One 11:

 • KOLORY SĄ NAJWAŻNIEJSZE - Charakterystyczną cechą Capture One jest doskonała obsługa kolorów. Mechanizm profilowania aparatu sprawia, że każde zdjęcie prezentuje się z jak najlepszej strony - i to zaraz po zaimportowaniu. Jeżeli potrzebne jest np. narzędzie do gradientów, albo wydobycia naturalnych kolorów ze swoich zdjęć, Capture One dysponuje funkcjami pozwalającymi uzyskać zamierzony efekt.
 • ORGANIZACJA PRACY I WYDAJNOŚĆ - Narzędzia definiowane przez użytkownika, skróty klawiaturowe, akceleracja graficzna, błyskawiczne przechwytywanie - Capture One został zaprojektowany tak, by maksymalnie uprościć pracę i zmaksymalizować wydajność. W Capture One użytkownik sam projektuje przestrzeń roboczą zgodnie ze swoimi wymaganiami.
 • MENEDŻER ZASOBÓW - Menedżer zasobów to element istotny dla każdego fotografa - pozwala zorganizować zarówno pomniejsze zlecenia, jak i katalogi wypełnione tysiącami plików. Capture One oferuje narzędzia i rozwiązania dla każdego fotografa - zarządzanie zasobami jest proste, szybkie i wydajne.
 • PEŁNA KONTROLA - Capture One zaprojektowano z myślą o jakości obrazów i łatwości użytkowania. Każde narzędzie zapewnia pełną kontrolę nad wszystkimi aspektami obróbki - zachowaniem, odzyskaniem i optymizacją wszystkich danych z plików RAW. Pełny zestaw narzędzi stwarza nieograniczone możliwości i umożliwia osiągnięcie perfekcji przy każdej obróbce.
 • SZCZEGÓŁY I PROFILE OBIEKTYWÓW - Ponieważ jakość obrazu jest jedną z kluczowych cech dla Capture One, program umożliwia maksymalne wykorzystanie formatu RAW i uwydatnienie najdrobniejszych szczegółów obrazu. Do każdego rozpoznawanego przez program obiektywu przypisano specjalny profil, zawierający precyzyjne narzędzia do minimalizacji odkształceń i mankamentów oświetlenia.

 

 

Wymagania Systemowe:

Microsoft Windows:

 • Procesor dwurdzeniowy (zalecane 4 rdzenie)
 • 8 GB pamięci RAM (zalecane 16GB)
 • 10 GB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Skalibrowany monitor o minimalnej rozdzielczości 1280 x 800, 24 bit 96dpi
 • Windows® 7 SP1 64bit, Windows® 8 / 8.1 64bit, Windows 10 64 bit (v1607)
 • Microsoft® .NET Framework version 4.7 (zostanie zainstalowany)
 • Połączenie z internetem w celu aktywacji oprogramowania

Apple Mac OS X:

 • Procesor dwurdzeniowy (zalecane 4 rdzenie)
 • 8 GB pamięci RAM (zalecane 16GB)
 • 10 GB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Skalibrowany monitor o minimalnej rozdzielczości 1280 x 800, 24 bit 96dpi
 • OS X 10.11.6, macOS 10.12.6, macOS 10.13.1
 • Połączenie z internetem w celu aktywacji oprogramowania

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl