Profesjonalny monitor 4K UHD
Monitor EIZO FlexScan EV3285-BK (czarny)
Monitor EIZO FlexScan EV3285-BK (czarny)
6 285,00 zł
szt.
Aktualnie w promocji
mStand 360 (Silver) – Obrotowa podstawka pod laptopa
mStand 360 (Silver) – Obrotowa podstawka pod laptopa
289,00 zł 239,00 zł
szt.
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Adobe Acrobat DC Standard for Teams MULTI Win

Dostępność: Licencja elektroniczna
Wysyłka w: 24 - 48 godzin
Cena: 875,00 zł 875.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
Producent: Adobe
Kod produktu: 65297920BA01A12

Opis

Adobe Acrobat Standard PL tylko dla WINDOWS - licencja elektroniczna, subskrypcja 12 miesięcy

Program Adobe Acrobat Standard to najlepsze na świecie rozwiązanie do pracy z plikami PDF. Oferuje wszystko, co jest potrzebne do skanowania, konwertowania, podpisywania i porządkowania dokumentów na dowolnym urządzeniu, w każdym miejscu.


Cechy:

 • Łatwe porównywanie plików - za pomocą nowego narzędzia Porównaj pliki można teraz szybko i dokładnie wykrywać różnice między dwiema wersjami pliku PDF.
 • Interfejs z kartami umożliwiającymi wyświetlanie kilku plików PDF - otwarcie wielu plików PDF w tej samej sesji powoduje teraz otwarcie plików PDF jako kart w tym samym oknie aplikacji. Możesz przełączać się pomiędzy kartami na górze okna, klikając nazwę pliku na karcie. Gdy liczba otwartych plików PDF jest duża i nie mieszczą się one w widoku dokumentu, w prawej górnej części okna wyświetlane są przyciski Wstecz i Dalej, które umożliwiają przemieszczanie się pomiędzy kartami dokumentów.
 • Tworzenie nowych wypunktowanych list - teraz program Acrobat wyświetla elementy sterujące listami z numeracją i wypunktowaniem w panelu Edytuj format pliku PDF. Możesz teraz tworzyć nowe wypunktowane i numerowane listy, zmieniać istniejący akapit w wypunktowaną lub numerowaną listę, zmieniać listy na zwykły tekst oraz zmieniać listy z jednego rodzaju na inny. Program Acrobat wykrywa teraz także dodatkowe rodzaje wypunktowanych i numerowanych list w dokumencie i wyświetla je na dole menu rozwijanego odpowiedniej listy, oddzielając je cienką szarą linią.
 • Łatwiejsze skanowanie do pliku PDF - narzędzie Skaner ma teraz nowy uproszczony interfejs. Nowy interfejs ułatwia szybkie skanowanie papierowych dokumentów do formatu PDF za pomocą ustawień domyślnych i predefiniowanych. Ułatwia to również dostosowanie ustawień skanowania z poziomu tego samego interfejsu za pomocą przycisków opcji i ikony koła zębatego lub obu tych przycisków opcji jednocześnie.
 • Używanie cyfrowych identyfikatorów - nowe narzędzie Certyfikaty jeszcze bardziej ułatwia podpisywanie cyfrowe, certyfikację i weryfikowanie dokumentów przy użyciu identyfikatora cyfrowego.

Wymagania systemowe:

Windows

 • Procesor: 1,5 GHz lub szybszy
 • System operacyjny: Microsoft Windows Server 2008 R2 (wersje 64-bitowe), 2012 (wersje 64-bitowe) lub 2012 R2 (wersje 64-bitowe);
 • Windows 7 (wersje 32- lub 64-bitowe), Windows 8, 8.1 (wersje 32- lub 64-bitowe) lub Windows 10 (wersje 32- lub 64-bitowe)
 • Pamieć RAM: 1 GB
 • Wolne miejsce na dysku: 4,5 GB
 • Rozdzielczość ekranu: 1024 × 768
 • Przeglądarka Internetowa: Internet Explorer 8 lub nowsza, Firefox, Chrome
 • Opcjonalnie: Wspomaganie sprzętowe grafiki
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl